Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves, szolgálatkész, nem tolakodó. A SPA rész lehetne kicsit nagyobb, a szállodai férőhelyek számához képest, a pezsgőfürdő ezért néha "teltházas". Az ételek választékáról, minőségéről, mennyiségéről, valamennyi étkezésről - legyen az akár az éttermi rész, akár a kávézó - csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal töltöttünk el 2 éjszakát a hotelben. Megérkezésünkkor a hallba belépve azt hittük eltévedtünk és valami bolhapiacra értünk. Rengeteg ember össze-vissza, lépni is alig lehetett tőlük, nagyon hangosak voltak, kabátok mindenfelé stb. Kiderült, hogy céges rendezvény van, s a jelen lévők már nem voltak szomjasak. . .

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Három éjszakát töltöttünk a férjemmel a Hotel Abacusban. A szálloda gyönyörű, kellemes a légkör, a relaxációs zene nyugtató hatású volt számunkra. A reggeli és a vacsora is különleges, változatos és választékos volt. A hotel dolgozói nagyon kedvesek és figyelmesek. A wellness részleg is nagyon tetszett, és a konditerem is jól felszerelt.

2016. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
Nagyon jól éreztem magam, szép, tiszta a szálloda, kedves a személyzet. Egyedül az hiányzott, hogy a szaunáknál lehetne egy vízautomata vagy akár egy kancsó csapvíz poharakkal, hogy ne kelljen kimenni inni minden alkalom után a kinti bárba.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
A szoba tiszta es jol berendezett,felszerelt (a hajszarito volt csak nagyon gyenge). A wellness reszleg hatalmas,nagyon jok a medencek. Az etterem jo,nincs hatalmas valasztek,de ami van az jol van elkeszitve. Csak sajnos sokszor kihult mar az etel. . . A reggeli boseges es finom. A kiszolgalas altalaban jo volt.

bzzz TOP szállásértékelő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes helyen jó környezetben van az épület. A deluxe lakosztály tágas kényelmes. Wellness részleg kicsi a szálloda kapacitásához képest. A takarítás kiterjedhetne a burkolatok zsíros kéznyomainak eltűntetésére is. Az ételek változatosak, de a melegen tartásuk nem jó, sajnos a reggeli sült szalonna ehetetlen kemény volt a kávégép kifogyott várni kellett kiskanál nem volt szólni kellett rántotta elfogyott várni kellett, vacsoránál a húsok kihűltek.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleggel meg voltunk elégedve, elég nagy, igényes, modern volt. A szilveszteri vacsora alatt zavaróan hangos volt a zene. Kevés volt a pincér, fél órát kellett várni egy rendelésre. A vacsora gyenge volt, egyrészt kevés, másfelől ízetlen vagy éppen túl sós, esetleg hideg. A műsor és a tüzijáték igényes, szép volt.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A szálloda 3 éjszakás karácsonyi csomagját vettük igénybe,mellyel alapvetően elégedettek voltunk, néhány apróbb hiányosságtól eltekintve. A superior szoba kényelmes, tágas, jól felszerelt, különösen jó a tágas zuhanyfülke. Az ünnepi vacsorák kínálata nagyszerű volt,a szálloda apró figyelmessége a délutáni forralt bor és sütemény nagyon jól esett A kategóriát és éttermi árakat tekintve valamivel igényesebb éttermi környezet és teríték lenne elvárható (pl.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 31.
A személyzet kedvessége kiemelkedő, az ételek választéka és az elkészítésük magas színvonala meggyőzött bennünket hogy jól választottunk amikor ide foglaltunk, ugyanis a karácsonyi időszakban jártunk a hotelben, és ennek megfelelő volt a hangulat amit teremtettek a vacsorához adott élő zenével, a gyerekprogramokkal, és a díszítésekkel.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
A karácsonyt töltöttük a hotelben, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Különösen kiemelendő a kiváló konyha, változatos, a hagyományosakon kívül cukor- és gluténmentes ételekkel, hotelben ritka finom reggeli gyümölcslével és kávéval, udvarias és segítőkész személyzettel. Aki tudja, hogy nem több száz négyzetméteres élményfürdőt talál, kelemesen érezheti magát a wellness részlegben.

Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.08.20. - 2020.08.23.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.207 - 66.663,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 17.336,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.693,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcstányér bekészítéssel, gyermek foglalkozásokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, ingyenes kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.983 - 64.670,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

HerceghalomX