Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
Alapjában egy csodálatos hétvégét töltöttünk az Abacus hotelben. Szuper jó hely, udvarias személyzettel. Összességében két dolog volt, ami nem volt jó. A wellness törülköző és fürdőköpeny cseréje( 3 nap) és a wifi erőssége, a szobában szinte nem volt internet. Ezt a telt házzal magyarázták. 2015-ben azért ezt már meg lehetne oldani.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető hotel, csendes, picit kies környezetben. Minden nagyon modern, az erkélyes szoba tágas és légkondicionált, 2 kisgyerekkel is kényelmesen elfértünk benne. Apró negatívum: nem volt szúnyogháló. Minden jól felszerelt, a hotelban könnyű a tájékozódás. A személyzet kedves és figyelmes, a külső terasz hangsúlyozottan hangulatos, üvegtető alatt található, így az eső sem zavarja meg a vendégeket.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban nyaraltunk egy 8 éves gyermekkel. A hotel gyönyörű, kényelmes. A személyzet kiemelkedően udvarias, közvetlen. A szoba tágas, modern. Apró negatívum: kevés magyar nyelvű csatorna a tv-ben, de hát igazából nem tévézni mentünk. Az Animátor lány tündéri volt és nagyon türelmes. A wellness részleg nem túl nagy, de ez igazából csak péntek-szombaton tűnt fel, mikor megtelt a szálloda.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
A szállodát csak dicsérni tudjuk! Nagyon kedves volt a fogadtatás, a recepciósok mindenben a segítségünkre voltak. A szoba szép, tiszta és tágas volt, nagyon jó ,hogy minden szobához külön van klíma, és hogy az egész szálloda klimatizált. Az étteremben, nagyon bőséges , finom és ízletes ételek voltak, amit köszönünk a séf úrnak:) A wellness részlegben is minden adott volt a kellemes kikapcsolódáshoz!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2.
Július utolsó hétvégéjén voltunk az Abacus Hotelben. Nagyon szép, nagyon tiszta a szállás. Amikor beléptünk a szobába, a televízió kivetítőjén név szerinti üdvözlés fogadott bennünket. Nagyon jó a konyha. A déli paszta party nem mindig nyerte el a tetszésünket, de volt lehetőség 1-2 ezer forint összegért ebédre is svédasztalt kérni.

Judit S TOP étteremértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
2015 pünkösdöt töltöttük ketten a szállodában. A hotel kellemes, barátságos, Herceghalom egy gyünyürü, parkositott, kellemes hely. A hotel udvara is kiválóan gondozott, a személyzet készséges, mindig mosolygó. Egy pár apróság: a hetekkel elöbb befizetett elöleg hotelhez való érkezését nem igazolták vissza.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Kellemes barátságos mindennel felszerelt Wellness Hotelbe érkeztünk. A recepción barátságos, kedves, elegáns, fiatalok voltak,akik minden kívánságunkat,kérdésünket türelemmel meghallgatták és kellőképpen teljesítették. Kisebb probléma merült fel,mert nem tudtuk a szobaajtót kinyitni,amit azonnal megoldottak,azután a tévé beállításához kértünk segítséget ami pillanatok alatt szintén meg is történt.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Nagyon szép és barátságos, mindennel felszerelt szálloda. Tágasak, kényelmesek a szobák.Nagyon kellemes, meghitt az egész szálloda. Nagyszerű a wellness. Kitűnő kiszolgálás, jó a konyha.Gyönyörű a parkja, a környezete. És nem utolsósorban a csodálatos etyeki borvidéken van. Szerintem minden igényt kielégít.

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 20.
Decemberben jártunk a Hotelben. A foglaláskor volt egy kis zűr, de telefonos egyeztetés során tisztáztuk a helyzetet, és kárpótlásul egyel magasabb kategóríájú szobát kaptunk. Végül is minden remek volt, kiváló kirándulásí lehetőségek vannak.A jakuzzi szenzációs, a nagymedence vize kissé hűvös.
Bajúsz Tamás Szeged

2014. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 5.
Karácsony a barátokkal. Budapesthez nagyon közel ,mégis messze. csend és béke ,nyugalom. Nagyon kellemes meghitt hangulatú az egész hotel. Az ételek változatosak és nagyon finomak. személyzet segítőkész ,udvarias. A wellness nagyon remek. gyerek játszó is mindig tele volt ,nagyon jól éreztük magunkat . forralt boroztunk. pálinkát kóstoltunk.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kastélylátogatással, ping-pong, darts, csocsó használattal, nordic walkinggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
Akár 1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szobai széffel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Érvényes: 2019.06.19-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 13.699,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.06.30.
Hotel Magyar Király
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267 - 32.047,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.08.19-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX