Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
Karácsonyi hangulat egy kicsit hiányzott! Legközelebb érdemes lenne zenés, táncos estet rendezni, ahol a vendégek kicsit ünnepelhetnek :) A szabadidős foglalkozások tekintetében kevés a választék! Egy biliard asztal vagy darts tábla jó ötlet lenne! A desszert válogatás sajnos elég egysíkú ízvilágát tekintve! Érdemes lenne uj cukrászatot keresni!

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Kiváló hétvégi kikapcsolódásra,tiszta,csendes,super konyhával és ellátással,csak ajánlani tudom mindenkinek,akár pároknak,családoknak egyaránt:))Hangulatos,modern és egyben elegáns mindennel felszerelt tiszta és kényelmes ágyakkal ,változatos és finom ételkínálattal.A wellness részlegen mindenki megtalálhatja számára a megfelelő kikapcsolódás.

Reanda TOP egyébhely értékelő
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Férjemmel házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Csodás környezet, gyönyörű új hotel. A szoba tágas, mindennel felszerelt, kényelmes ágy, tisztaság. A wellness részlegen is minden megtalálható, különösen a kinti jacuzzi tetszett. Az ételek finomak és változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is egyaránt. A személyzet kedves, figyelmes volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
Alapjában egy csodálatos hétvégét töltöttünk az Abacus hotelben. Szuper jó hely, udvarias személyzettel. Összességében két dolog volt, ami nem volt jó. A wellness törülköző és fürdőköpeny cseréje( 3 nap) és a wifi erőssége, a szobában szinte nem volt internet. Ezt a telt házzal magyarázták. 2015-ben azért ezt már meg lehetne oldani.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető hotel, csendes, picit kies környezetben. Minden nagyon modern, az erkélyes szoba tágas és légkondicionált, 2 kisgyerekkel is kényelmesen elfértünk benne. Apró negatívum: nem volt szúnyogháló. Minden jól felszerelt, a hotelban könnyű a tájékozódás. A személyzet kedves és figyelmes, a külső terasz hangsúlyozottan hangulatos, üvegtető alatt található, így az eső sem zavarja meg a vendégeket.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban nyaraltunk egy 8 éves gyermekkel. A hotel gyönyörű, kényelmes. A személyzet kiemelkedően udvarias, közvetlen. A szoba tágas, modern. Apró negatívum: kevés magyar nyelvű csatorna a tv-ben, de hát igazából nem tévézni mentünk. Az Animátor lány tündéri volt és nagyon türelmes. A wellness részleg nem túl nagy, de ez igazából csak péntek-szombaton tűnt fel, mikor megtelt a szálloda.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
A szállodát csak dicsérni tudjuk! Nagyon kedves volt a fogadtatás, a recepciósok mindenben a segítségünkre voltak. A szoba szép, tiszta és tágas volt, nagyon jó ,hogy minden szobához külön van klíma, és hogy az egész szálloda klimatizált. Az étteremben, nagyon bőséges , finom és ízletes ételek voltak, amit köszönünk a séf úrnak:) A wellness részlegben is minden adott volt a kellemes kikapcsolódáshoz!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2.
Július utolsó hétvégéjén voltunk az Abacus Hotelben. Nagyon szép, nagyon tiszta a szállás. Amikor beléptünk a szobába, a televízió kivetítőjén név szerinti üdvözlés fogadott bennünket. Nagyon jó a konyha. A déli paszta party nem mindig nyerte el a tetszésünket, de volt lehetőség 1-2 ezer forint összegért ebédre is svédasztalt kérni.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2.
2015 pünkösdöt töltöttük ketten a szállodában. A hotel kellemes, barátságos, Herceghalom egy gyünyürü, parkositott, kellemes hely. A hotel udvara is kiválóan gondozott, a személyzet készséges, mindig mosolygó. Egy pár apróság: a hetekkel elöbb befizetett elöleg hotelhez való érkezését nem igazolták vissza.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Kellemes barátságos mindennel felszerelt Wellness Hotelbe érkeztünk. A recepción barátságos, kedves, elegáns, fiatalok voltak,akik minden kívánságunkat,kérdésünket türelemmel meghallgatták és kellőképpen teljesítették. Kisebb probléma merült fel,mert nem tudtuk a szobaajtót kinyitni,amit azonnal megoldottak,azután a tévé beállításához kértünk segítséget ami pillanatok alatt szintén meg is történt.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.899 - 16.206,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 38.167,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.25-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.07.18.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
Érvényes: 2020.07.18-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, ajándék választható programmal, ingyenes kerékpárhasználat térképpel, korlátlan szauna és szolárium használattal, fürdőköpeny és törölköző igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.08-ig
Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval