Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 31.
A személyzet kedvessége kiemelkedő, az ételek választéka és az elkészítésük magas színvonala meggyőzött bennünket hogy jól választottunk amikor ide foglaltunk, ugyanis a karácsonyi időszakban jártunk a hotelben, és ennek megfelelő volt a hangulat amit teremtettek a vacsorához adott élő zenével, a gyerekprogramokkal, és a díszítésekkel.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
A karácsonyt töltöttük a hotelben, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Különösen kiemelendő a kiváló konyha, változatos, a hagyományosakon kívül cukor- és gluténmentes ételekkel, hotelben ritka finom reggeli gyümölcslével és kávéval, udvarias és segítőkész személyzettel. Aki tudja, hogy nem több száz négyzetméteres élményfürdőt talál, kelemesen érezheti magát a wellness részlegben.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
Karácsonyi hangulat egy kicsit hiányzott! Legközelebb érdemes lenne zenés, táncos estet rendezni, ahol a vendégek kicsit ünnepelhetnek :) A szabadidős foglalkozások tekintetében kevés a választék! Egy biliard asztal vagy darts tábla jó ötlet lenne! A desszert válogatás sajnos elég egysíkú ízvilágát tekintve! Érdemes lenne uj cukrászatot keresni!

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Kiváló hétvégi kikapcsolódásra,tiszta,csendes,super konyhával és ellátással,csak ajánlani tudom mindenkinek,akár pároknak,családoknak egyaránt:))Hangulatos,modern és egyben elegáns mindennel felszerelt tiszta és kényelmes ágyakkal ,változatos és finom ételkínálattal.A wellness részlegen mindenki megtalálhatja számára a megfelelő kikapcsolódás.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Férjemmel házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Csodás környezet, gyönyörű új hotel. A szoba tágas, mindennel felszerelt, kényelmes ágy, tisztaság. A wellness részlegen is minden megtalálható, különösen a kinti jacuzzi tetszett. Az ételek finomak és változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is egyaránt. A személyzet kedves, figyelmes volt.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
Alapjában egy csodálatos hétvégét töltöttünk az Abacus hotelben. Szuper jó hely, udvarias személyzettel. Összességében két dolog volt, ami nem volt jó. A wellness törülköző és fürdőköpeny cseréje( 3 nap) és a wifi erőssége, a szobában szinte nem volt internet. Ezt a telt házzal magyarázták. 2015-ben azért ezt már meg lehetne oldani.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető hotel, csendes, picit kies környezetben. Minden nagyon modern, az erkélyes szoba tágas és légkondicionált, 2 kisgyerekkel is kényelmesen elfértünk benne. Apró negatívum: nem volt szúnyogháló. Minden jól felszerelt, a hotelban könnyű a tájékozódás. A személyzet kedves és figyelmes, a külső terasz hangsúlyozottan hangulatos, üvegtető alatt található, így az eső sem zavarja meg a vendégeket.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban nyaraltunk egy 8 éves gyermekkel. A hotel gyönyörű, kényelmes. A személyzet kiemelkedően udvarias, közvetlen. A szoba tágas, modern. Apró negatívum: kevés magyar nyelvű csatorna a tv-ben, de hát igazából nem tévézni mentünk. Az Animátor lány tündéri volt és nagyon türelmes. A wellness részleg nem túl nagy, de ez igazából csak péntek-szombaton tűnt fel, mikor megtelt a szálloda.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
A szállodát csak dicsérni tudjuk! Nagyon kedves volt a fogadtatás, a recepciósok mindenben a segítségünkre voltak. A szoba szép, tiszta és tágas volt, nagyon jó ,hogy minden szobához külön van klíma, és hogy az egész szálloda klimatizált. Az étteremben, nagyon bőséges , finom és ízletes ételek voltak, amit köszönünk a séf úrnak:) A wellness részlegben is minden adott volt a kellemes kikapcsolódáshoz!

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2.
Július utolsó hétvégéjén voltunk az Abacus Hotelben. Nagyon szép, nagyon tiszta a szállás. Amikor beléptünk a szobába, a televízió kivetítőjén név szerinti üdvözlés fogadott bennünket. Nagyon jó a konyha. A déli paszta party nem mindig nyerte el a tetszésünket, de volt lehetőség 1-2 ezer forint összegért ebédre is svédasztalt kérni.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.652,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
Érvényes: 2019.10.18-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.148 - 14.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Dunamente turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX