Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2016. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
Nagyon jól éreztem magam, szép, tiszta a szálloda, kedves a személyzet. Egyedül az hiányzott, hogy a szaunáknál lehetne egy vízautomata vagy akár egy kancsó csapvíz poharakkal, hogy ne kelljen kimenni inni minden alkalom után a kinti bárba.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
A szoba tiszta es jol berendezett,felszerelt (a hajszarito volt csak nagyon gyenge). A wellness reszleg hatalmas,nagyon jok a medencek. Az etterem jo,nincs hatalmas valasztek,de ami van az jol van elkeszitve. Csak sajnos sokszor kihult mar az etel. . . A reggeli boseges es finom. A kiszolgalas altalaban jo volt.

bzzz TOP szállásértékelő
Értékelt: 2016. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes helyen jó környezetben van az épület. A deluxe lakosztály tágas kényelmes. Wellness részleg kicsi a szálloda kapacitásához képest. A takarítás kiterjedhetne a burkolatok zsíros kéznyomainak eltűntetésére is. Az ételek változatosak, de a melegen tartásuk nem jó, sajnos a reggeli sült szalonna ehetetlen kemény volt a kávégép kifogyott várni kellett kiskanál nem volt szólni kellett rántotta elfogyott várni kellett, vacsoránál a húsok kihűltek.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleggel meg voltunk elégedve, elég nagy, igényes, modern volt. A szilveszteri vacsora alatt zavaróan hangos volt a zene. Kevés volt a pincér, fél órát kellett várni egy rendelésre. A vacsora gyenge volt, egyrészt kevés, másfelől ízetlen vagy éppen túl sós, esetleg hideg. A műsor és a tüzijáték igényes, szép volt.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A szálloda 3 éjszakás karácsonyi csomagját vettük igénybe,mellyel alapvetően elégedettek voltunk, néhány apróbb hiányosságtól eltekintve. A superior szoba kényelmes, tágas, jól felszerelt, különösen jó a tágas zuhanyfülke. Az ünnepi vacsorák kínálata nagyszerű volt,a szálloda apró figyelmessége a délutáni forralt bor és sütemény nagyon jól esett A kategóriát és éttermi árakat tekintve valamivel igényesebb éttermi környezet és teríték lenne elvárható (pl.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 31.
A személyzet kedvessége kiemelkedő, az ételek választéka és az elkészítésük magas színvonala meggyőzött bennünket hogy jól választottunk amikor ide foglaltunk, ugyanis a karácsonyi időszakban jártunk a hotelben, és ennek megfelelő volt a hangulat amit teremtettek a vacsorához adott élő zenével, a gyerekprogramokkal, és a díszítésekkel.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
A karácsonyt töltöttük a hotelben, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Különösen kiemelendő a kiváló konyha, változatos, a hagyományosakon kívül cukor- és gluténmentes ételekkel, hotelben ritka finom reggeli gyümölcslével és kávéval, udvarias és segítőkész személyzettel. Aki tudja, hogy nem több száz négyzetméteres élményfürdőt talál, kelemesen érezheti magát a wellness részlegben.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
Karácsonyi hangulat egy kicsit hiányzott! Legközelebb érdemes lenne zenés, táncos estet rendezni, ahol a vendégek kicsit ünnepelhetnek :) A szabadidős foglalkozások tekintetében kevés a választék! Egy biliard asztal vagy darts tábla jó ötlet lenne! A desszert válogatás sajnos elég egysíkú ízvilágát tekintve! Érdemes lenne uj cukrászatot keresni!

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 24.
Kiváló hétvégi kikapcsolódásra,tiszta,csendes,super konyhával és ellátással,csak ajánlani tudom mindenkinek,akár pároknak,családoknak egyaránt:))Hangulatos,modern és egyben elegáns mindennel felszerelt tiszta és kényelmes ágyakkal ,változatos és finom ételkínálattal.A wellness részlegen mindenki megtalálhatja számára a megfelelő kikapcsolódás.

Reanda TOP egyébhely értékelő
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Férjemmel házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Csodás környezet, gyönyörű új hotel. A szoba tágas, mindennel felszerelt, kényelmes ágy, tisztaság. A wellness részlegen is minden megtalálható, különösen a kinti jacuzzi tetszett. Az ételek finomak és változatosak voltak a reggelinél és a vacsoránál is egyaránt. A személyzet kedves, figyelmes volt.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2-3 éjszaka 15.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, animációs programokkal
2019.06.07. - 2019.06.10.
Nagybörzsöny
Érvényes: 2019.09.30-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, sportpályák használatával, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.07.19.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.225 - 12.045,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX