Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves, szolgálatkész, nem tolakodó. A SPA rész lehetne kicsit nagyobb, a szállodai férőhelyek számához képest, a pezsgőfürdő ezért néha "teltházas". Az ételek választékáról, minőségéről, mennyiségéről, valamennyi étkezésről - legyen az akár az éttermi rész, akár a kávézó - csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal töltöttünk el 2 éjszakát a hotelben. Megérkezésünkkor a hallba belépve azt hittük eltévedtünk és valami bolhapiacra értünk. Rengeteg ember össze-vissza, lépni is alig lehetett tőlük, nagyon hangosak voltak, kabátok mindenfelé stb. Kiderült, hogy céges rendezvény van, s a jelen lévők már nem voltak szomjasak. . .

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Három éjszakát töltöttünk a férjemmel a Hotel Abacusban. A szálloda gyönyörű, kellemes a légkör, a relaxációs zene nyugtató hatású volt számunkra. A reggeli és a vacsora is különleges, változatos és választékos volt. A hotel dolgozói nagyon kedvesek és figyelmesek. A wellness részleg is nagyon tetszett, és a konditerem is jól felszerelt.

2016. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
Nagyon jól éreztem magam, szép, tiszta a szálloda, kedves a személyzet. Egyedül az hiányzott, hogy a szaunáknál lehetne egy vízautomata vagy akár egy kancsó csapvíz poharakkal, hogy ne kelljen kimenni inni minden alkalom után a kinti bárba.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
A szoba tiszta es jol berendezett,felszerelt (a hajszarito volt csak nagyon gyenge). A wellness reszleg hatalmas,nagyon jok a medencek. Az etterem jo,nincs hatalmas valasztek,de ami van az jol van elkeszitve. Csak sajnos sokszor kihult mar az etel. . . A reggeli boseges es finom. A kiszolgalas altalaban jo volt.

bzzz TOP szállásértékelő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes helyen jó környezetben van az épület. A deluxe lakosztály tágas kényelmes. Wellness részleg kicsi a szálloda kapacitásához képest. A takarítás kiterjedhetne a burkolatok zsíros kéznyomainak eltűntetésére is. Az ételek változatosak, de a melegen tartásuk nem jó, sajnos a reggeli sült szalonna ehetetlen kemény volt a kávégép kifogyott várni kellett kiskanál nem volt szólni kellett rántotta elfogyott várni kellett, vacsoránál a húsok kihűltek.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleggel meg voltunk elégedve, elég nagy, igényes, modern volt. A szilveszteri vacsora alatt zavaróan hangos volt a zene. Kevés volt a pincér, fél órát kellett várni egy rendelésre. A vacsora gyenge volt, egyrészt kevés, másfelől ízetlen vagy éppen túl sós, esetleg hideg. A műsor és a tüzijáték igényes, szép volt.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A szálloda 3 éjszakás karácsonyi csomagját vettük igénybe,mellyel alapvetően elégedettek voltunk, néhány apróbb hiányosságtól eltekintve. A superior szoba kényelmes, tágas, jól felszerelt, különösen jó a tágas zuhanyfülke. Az ünnepi vacsorák kínálata nagyszerű volt,a szálloda apró figyelmessége a délutáni forralt bor és sütemény nagyon jól esett A kategóriát és éttermi árakat tekintve valamivel igényesebb éttermi környezet és teríték lenne elvárható (pl.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 31.
A személyzet kedvessége kiemelkedő, az ételek választéka és az elkészítésük magas színvonala meggyőzött bennünket hogy jól választottunk amikor ide foglaltunk, ugyanis a karácsonyi időszakban jártunk a hotelben, és ennek megfelelő volt a hangulat amit teremtettek a vacsorához adott élő zenével, a gyerekprogramokkal, és a díszítésekkel.

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
A karácsonyt töltöttük a hotelben, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Különösen kiemelendő a kiváló konyha, változatos, a hagyományosakon kívül cukor- és gluténmentes ételekkel, hotelben ritka finom reggeli gyümölcslével és kávéval, udvarias és segítőkész személyzettel. Aki tudja, hogy nem több száz négyzetméteres élményfürdőt talál, kelemesen érezheti magát a wellness részlegben.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 24.800,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, Sunday Brunch-al, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.10.16-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, Duna-mente Kártya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.225 - 27.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.18-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.788 - 16.904,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval