Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7.
Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek kitűnőek és bőségesek voltak, a személyzet minden részletre odafigyelt. Ajánlani tudom mindenkinek, aki pihenni kíván.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
Két éjszakát töltöttünk Valentin-nap keretében a szálloda deluxe lakosztályában. A szoba nagyon szép, igényes, tágas, kellemes terasszal. Amiért 4 pontra értékeltem az az volt, hogy az ágy nekem nem volt túl kényelmes, kemény volt a párna és nagyon nehéz a paplan. A fürdőszobában voltak tisztálkodási szerek, de pl nem volt kézmosáshoz szappan (se a falon, se bekészítve), így tusfürdővel kellett ezt megoldanunk.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15.
A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves, szolgálatkész, nem tolakodó. A SPA rész lehetne kicsit nagyobb, a szállodai férőhelyek számához képest, a pezsgőfürdő ezért néha "teltházas". Az ételek választékáról, minőségéről, mennyiségéről, valamennyi étkezésről - legyen az akár az éttermi rész, akár a kávézó - csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal töltöttünk el 2 éjszakát a hotelben. Megérkezésünkkor a hallba belépve azt hittük eltévedtünk és valami bolhapiacra értünk. Rengeteg ember össze-vissza, lépni is alig lehetett tőlük, nagyon hangosak voltak, kabátok mindenfelé stb. Kiderült, hogy céges rendezvény van, s a jelen lévők már nem voltak szomjasak. . .

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Három éjszakát töltöttünk a férjemmel a Hotel Abacusban. A szálloda gyönyörű, kellemes a légkör, a relaxációs zene nyugtató hatású volt számunkra. A reggeli és a vacsora is különleges, változatos és választékos volt. A hotel dolgozói nagyon kedvesek és figyelmesek. A wellness részleg is nagyon tetszett, és a konditerem is jól felszerelt.

2016. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
Nagyon jól éreztem magam, szép, tiszta a szálloda, kedves a személyzet. Egyedül az hiányzott, hogy a szaunáknál lehetne egy vízautomata vagy akár egy kancsó csapvíz poharakkal, hogy ne kelljen kimenni inni minden alkalom után a kinti bárba.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 8.
A szoba tiszta es jol berendezett,felszerelt (a hajszarito volt csak nagyon gyenge). A wellness reszleg hatalmas,nagyon jok a medencek. Az etterem jo,nincs hatalmas valasztek,de ami van az jol van elkeszitve. Csak sajnos sokszor kihult mar az etel. . . A reggeli boseges es finom. A kiszolgalas altalaban jo volt.

bzzz TOP szállásértékelő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csendes helyen jó környezetben van az épület. A deluxe lakosztály tágas kényelmes. Wellness részleg kicsi a szálloda kapacitásához képest. A takarítás kiterjedhetne a burkolatok zsíros kéznyomainak eltűntetésére is. Az ételek változatosak, de a melegen tartásuk nem jó, sajnos a reggeli sült szalonna ehetetlen kemény volt a kávégép kifogyott várni kellett kiskanál nem volt szólni kellett rántotta elfogyott várni kellett, vacsoránál a húsok kihűltek.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleggel meg voltunk elégedve, elég nagy, igényes, modern volt. A szilveszteri vacsora alatt zavaróan hangos volt a zene. Kevés volt a pincér, fél órát kellett várni egy rendelésre. A vacsora gyenge volt, egyrészt kevés, másfelől ízetlen vagy éppen túl sós, esetleg hideg. A műsor és a tüzijáték igényes, szép volt.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2.
A szálloda 3 éjszakás karácsonyi csomagját vettük igénybe,mellyel alapvetően elégedettek voltunk, néhány apróbb hiányosságtól eltekintve. A superior szoba kényelmes, tágas, jól felszerelt, különösen jó a tágas zuhanyfülke. Az ünnepi vacsorák kínálata nagyszerű volt,a szálloda apró figyelmessége a délutáni forralt bor és sütemény nagyon jól esett A kategóriát és éttermi árakat tekintve valamivel igényesebb éttermi környezet és teríték lenne elvárható (pl.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 17.325 - 21.105,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.556 - 15.890,- Ft/fő/éj között: Napi árak, Reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.634 - 19.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.29-ig
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 11.811,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.148 - 14.820,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX