Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
14. helyezett Budapest környékén - 279 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, egyből megtaláltuk cím alapján. A személyzet kedvesen fogadott minket, egyből a szobánkhoz vezettek minket. A wellness részleg tiszta és igényes volt, bár több kisebb és melegebb medence lehetne.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztem magam, mert rólam is szólt. Többet kaptam, mit vártam, minden belefért, egyéb kérések is, pedig a személyzetnek volt bőven teendője. Nem volt " kiszámolva" semmi! A személyzet többségét évek óta viszontlátom, ez állandóságot sugall! Ez sem magától van! Nem utolsó sorban az Igazgató is köztünk volt, Újév reggelén is, mintha ismertük volna, bontotta a pezsgőt és töltött is nekünk, saját maga!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Szilveszteri gálavacsora kiváló volt. A meghirdetett gyerek animáció nagyon gyenge volt. A wellness elèg kicsi, a gyerek nèlkül èrkezöket zavarják a gyerekek...Ami senkinek sem jó. A tisztaság nem megfelelő.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem a párommal egy nagyon kellemes pár napot töltöttünk el. Figyelemre méltó hogy a személyzet minden Dolgozója végtelenül kedves volt,és készséges,udvarias,és fantasztikus rugalmas.GRATULÁLUNK és visszatérünk hamarosan! BUÉK Almásiék

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakás csomagot választottunk, ami azt jelentette, hogy másnap este 5 óráig kellett elhagyni a szobát. Minden szép volt, csak hétvégén a wellness medence nagyon kevés volt ennyi embernek. A gyermek medencét is hiányoltuk. Az ellátás viszont kifogástalan minőségü és mennyiségü volt. Az óriás ágyak szuperek voltak, de nem illet hozzá az apró képernyőjü TV.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Idén novemberben választottuk az Abacus Hotelt szálláshelyünknek egy pár napos wellness-pihenésre, összekötve azt egy egy napos etyeki bortúrával. A hotel szolgáltatási minden szempontból kielégítőek, a szoba, az ételek, illetve a wellness részleg is csodás pihenést biztosított számunkra.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Munkaügyben töltöttem egy éjszakát a hotelben. Könnyen megközelíthető, impozáns hely, a személyzet kedvessége több, mint megfelelő. Ár-érték arány tekintetében picit többet vártam, de hozzáteszem, nincs nagy tapasztalatom a sokcsillagos szálláshelyek tekintetében. A szoba tágas, harmonikus, kényelmes a fürdőszoba is.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016 októberében 3. házassági évfordulónkat ünnepeltük itt a férjemmel. A személyzet nagyon kedves, készséges, mosolygós. Az ételek finomak, bár egy-két fogásnál elfelejtették a sót használni. Nagyon széles a választék, mindenki talál fogára valót. A szoba tisztáságára azért adtam 3-at, mert foltos volt a függöny és még egy szép kis pókháló is díszelgett az egyik sarokban.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Ismét remek hétvègét töltöttünk el a Hotel Abacusban,a szobàk tiszták a személyzet kedves.Az étteremben óriási választék van minden alkalomal talál magának megfelelő ételt az ember.A welness részleg is kitűnő,a gyerek is jól érzi magát sok gyerek program van.Nagyon jól éreztük magunkat.

2015. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már három alkalommal voltam a szállodában. Először a 2010. augusztusban férjemmel és gyerekünkkel. Második alkalommal 2015. januárban nagy családdal (11 fő). Legutóbb 2015. októberében kétnapos rendezvényen. Mindhárom esetben mindennel nagyon elégedettek voltunk. A személyzet nagyon készséges volt, a szobák tiszták, a svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és finom.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.05.21-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.153 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Öreg-tó Club Hotel
Tata
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

HerceghalomX