Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Párommal a közelünkben szerettünk volna kicsit pihenni, így esett a választásunk a hotelre. Amint odaértünk már meg is kaptuk a szobánkat, ami a 4. emeleten volt. Bejelentkezéskor, igaz barátságosak voltak, de túl sok infót nem kaptunk, sem az étkezésekről (időpontokról), sem az esetleges programlehetőségekről. A szobánk nagyon tetszetős volt, tiszta és tágas, nagyon tetszett nekünk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A megérkezésünkkor nem tájékoztattak, hogy a wellness részleg szinte egyáltalán nem működik. Egyik finn szauna sem, a gőz sem illetve az egyik jakuzzi sem. A szauna törülköző elkérésénél sem említették, a szauna ajtókra sem írták ki, hogy nem üzemel. Így aztán addig próbáltuk nyitogatni, míg egy másik vendég szólt, hogy nem jó.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Nagyon finom, ízletes ételek gazdag választékával találkoztam, bár süteményekben gyengék. Szobák tágasak, kényelmesek voltak, a TV viszont használhatatlan a hosszú leírás ellenére. Jó meleg szauna, azonban az úszómedencét gyakorlatilag nem lehetett használni a kisiskolás-ovis úszásoktatás miatt, ami a szállóvendégeket kiszorította a medencéből.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Nagyon,kellemes,szálloda az Abacus,kellemes csendes helyen.Bárki,ki pihenni akar,csak ajánlani tudom.Köszönöm a szálloda alkalmazottainak,a kellemes pihenést!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 31.
2 éjszakát töltöttünk itt a párommal, minden igényünknek maximálisan megfelelt. Nagyon szép szoba,igényes wellness,tiszta környezet. Konyhája rendkívül ízletes választékos,mindig van ínyenc fogás is, ami nem feltétlenül jellemző a svédasztalos vacsoránál. Személyzet figyelmes,udvarias,segítőkész. megközelíthetősége is elfogadható.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Egy felejthetetlen Szilvesztert töltöttünk a szállodában. Jó volt a hangulat, kedves a személyzet és nagyon finomakat ettünk! A szobáink is tiszták és kenyelmesek voltak. Jó választás volt!

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Jól éreztük magunkat. Szeretettel fogadtak bennünket. Jó volt a fürdő, kedvesek az dolgozók. Finom és nagyon sok volt az étterem kínálata. Hozzájárultak, hogy részemre a család felhozza az élelmet (rokkant lévén).
Minden jól működött, kár, hogy csak 3 éjszakára volt pénzünk. Szívesen maradtunk volna még pár napot!
Köszönjük!

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
A szobák nagyon kényelmesek és tágasa voltak. A félpanzióval azonban nem voltunk teljesen elégedettek, a vacsoránál az ételek nagy része sajnos langyos volt, vagy kihűlt. Étel allergiában szenvedőknek, pl. laktózérzékenység, a reggelinél egyáltalán nem volt választási lehetőségük, csak normál tej volt és joghurt.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Könnyen és gyorsan elérhető Budapestről. Már a recepció egy élmény, gyorsak, kedvesek és részletes tájékoztatást adnak. A szolgáltatások igénybevétele utalványokkal egyszerű. A szoba szép, tiszta és kényelmes, a fürdőszobából csak a bidé, vagy funkciójának megfelelő más lehetőség hiányzott. Külön öröm volt a nagyítós smink tükör,apróság de nagy segítség.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A fővároshoz nagyon közel helyezkedik el, könnyű megközelíteni. A szálloda igényes, a személyzet kedves és segítőkész. Nagy a választék az ételekben és nagyon ízletesen voltak elkészítve. A wellness és fitness részleg is minden igényt kielégít.

Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.07-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.512 - 22.461,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.06.07-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

HerceghalomX