Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom - vélemények, kritkikák

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 29.
Könnyen és gyorsan elérhető Budapestről. Már a recepció egy élmény, gyorsak, kedvesek és részletes tájékoztatást adnak. A szolgáltatások igénybevétele utalványokkal egyszerű. A szoba szép, tiszta és kényelmes, a fürdőszobából csak a bidé, vagy funkciójának megfelelő más lehetőség hiányzott. Külön öröm volt a nagyítós smink tükör,apróság de nagy segítség.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
A fővároshoz nagyon közel helyezkedik el, könnyű megközelíteni. A szálloda igényes, a személyzet kedves és segítőkész. Nagy a választék az ételekben és nagyon ízletesen voltak elkészítve. A wellness és fitness részleg is minden igényt kielégít.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
Párommal jártam a szállodában, egy akciós lehetőséget vettünk igénybe. Nagyon tetszik a modern stílusú szálloda, kényelmes, közel van a lakóhelyünkhöz, hiszen Tatabányáról érkeztünk. Az ételek nagyon finomak voltak, a wellness nagyon hangulatos, habár kicsit zsúfolt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, bármikor szívesen visszajönnénk.

Kyra TOP szállásértékelő
2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 30.
Konferencián voltam itt már nem először. Könnyen megközelíthető, jó táblák segítségével. Most is feltűnt a környékbeli utcák rendezettsége, a sok fa, park. /Este sétáltunk vacsora után/ Minden étkezés választékos, jó minőségű volt, udvarias a kiszolgálás. A wellnesst csúcsidőn kívül lehet élvezni, bár az úszómedence elég nagy.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos akcióval érkeztünk párommal a szállodába. Már a parkolás sem volt a legideálisabb a tavaszias napon, mivel a szálloda előtt max 8 autó fér el, valamint 4 busz, így a szállodával szemben kialakított parkolónak nevezett burkolatlan földúton kellett megállnunk. A szoba elfoglalása volt a következő kihívás, ugyanis az ajtón bejutni 10 percbe tellett.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, egyből megtaláltuk cím alapján. A személyzet kedvesen fogadott minket, egyből a szobánkhoz vezettek minket. A wellness részleg tiszta és igényes volt, bár több kisebb és melegebb medence lehetne.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól éreztem magam, mert rólam is szólt. Többet kaptam, mit vártam, minden belefért, egyéb kérések is, pedig a személyzetnek volt bőven teendője. Nem volt " kiszámolva" semmi! A személyzet többségét évek óta viszontlátom, ez állandóságot sugall! Ez sem magától van! Nem utolsó sorban az Igazgató is köztünk volt, Újév reggelén is, mintha ismertük volna, bontotta a pezsgőt és töltött is nekünk, saját maga!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Szilveszteri gálavacsora kiváló volt. A meghirdetett gyerek animáció nagyon gyenge volt. A wellness elèg kicsi, a gyerek nèlkül èrkezöket zavarják a gyerekek...Ami senkinek sem jó. A tisztaság nem megfelelő.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem a párommal egy nagyon kellemes pár napot töltöttünk el. Figyelemre méltó hogy a személyzet minden Dolgozója végtelenül kedves volt,és készséges,udvarias,és fantasztikus rugalmas.GRATULÁLUNK és visszatérünk hamarosan! BUÉK Almásiék

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakás csomagot választottunk, ami azt jelentette, hogy másnap este 5 óráig kellett elhagyni a szobát. Minden szép volt, csak hétvégén a wellness medence nagyon kevés volt ennyi embernek. A gyermek medencét is hiányoltuk. Az ellátás viszont kifogástalan minőségü és mennyiségü volt. Az óriás ágyak szuperek voltak, de nem illet hozzá az apró képernyőjü TV.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
2-4 éjszaka 21.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, desszert büfével, karácsonyi vacsorával, programokkal, szaunaszeánszokkal, esti fürdőzésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.28.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.16-ig
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.09.16-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 23.988,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.731 - 14.373,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.240 - 32.153,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3-4 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bulival, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.

Szállodák Herceghalom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

HerceghalomX