Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Wellness csomagok Mátrafüred városában

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha erre jártunk, betértünk minden esetben. Az utolsó alkalommal is furcsa volt, hogy a pincér az asztalon maradt sült krumplit hanyagul a földre söpörte amikor leültünk, de a mostani mindent felülmúlt. Gyereknap alkalmával gondoltuk, hogy telt ház van, de bent akadt hely azért. Bementünk, pincért alig láttunk, magunknak rendeztük el a helyet.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 11.
Sajnos a legutóbb csalódtam a Benevárban. Régóta odajártunk a családommal, az egyik ballagásom is ott volt tartva egy jó pár éve. Most a párommal mentünk fel egy régóta tervezett vacsira. Kikértük a sajátunkat. Közben láttam, hogy a szomszédos asztalokhoz milyen szép, gusztusos, díszes ételeket hoznak ki. Kihozták a miénket is és hát kicsit elkenődtem.

freszter TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Három évvel ezelőtt jártunk itt, az akkori tapasztalataink alapján ismét ezt az éttermet választottuk. Nem csalódtunk: továbbra is nagyon finomak az ételek - a kislányom értékelése alapján "a legjobb borsófőzelék". Az adagok hatalmasak (nem tudtuk megenni, becsomagoltattuk), ár-érték arányban nagyon jó. A kiszolgálás nagyon udvarias és kedves.
Salgótarján

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak jót hallottunk erről a helyről, és már nagyon rajta voltunk a dolgon, hogy itt ebédelhessük, kirándulásunkkal egybekötve. Az első alkalom szinte tökéletesre sikerült. Kisezren voltak, de ennek ellenére időben érkeztek az italok-ételek. Házias ízek gyors, kicsit nyers kiszolgálás.

vinyus TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Télen voltunk itt. Kellemes hangulatos hely. Ételek finomak, kiszolgálás is rendben volt! Ajánlom ezt az éttermet.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Túra után tértünk be az étterembe barátunk javaslatára. Már éhesek voltunk, sokan voltak, gondoltam mennyi idő még mire megkapjuk? Hamar kaptuk az ételeket is. Én tonicot kértem, melyhez itt sajnos nem tartozik a citrom karika. Az ebéd finom volt és normál adagok, nem lógnak le a tányérról. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
vasárnap, teltház. előre foglaltam asztalt, dejó. kellemes környezet hangulatos volt a működő kandalló. a pincérek mindig figyletek nem kellett keresgélni őket. változatos étlap, amit kértünk finom volt és éppen elég. az áraik meglepően barátságosak. sztem kirándulószezonban többször visszamegyünk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk immár 5 éve. Az étterem házias jellegű ízletes, mindig friss és bőséges ételeivel, korrekt áraival, a gyors és udvarias kiszolgálással lopta be magát a szívünkbe. Az étterem naponta 11-21 óráig, szombaton 23 óráig tart nyitva, tiszta és mindig sok a vendége. Lehetőség van benti és jó idő esetén kinti (teraszon) fogyasztásra is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Palóc Babaház meglátogatását követően ide tértünk be, mivel a múzeumban ajánlották. Óriási helyek, benn épp nem voltak. Két idős pincér sürgött forgott. Nagyon udvariasan, gyorsan jöttek, és éppígy gyorsan hoztak mindent. Egyszerű ételt kértem- vadragu, Gundel palacsinta- mindez ca. 1300 Ft össz. Párom halászlét.

2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnep alkalmából foglaltam asztalokat,és előre leadtam a kívánság listát. Ennek ellenére sikerült meglepni a hatalmas adagokkal. Ráadásul tényleg ízletesek,finomak voltak. Tekintettel a társaság tagjaira,hagyományos ételeket kértem,ezt maradéktalanul teljesítették.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.12.20.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és masszázs ágy használattal, gyermekek részére játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.11.01.
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.09. - 2020.03.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
2020.01.01. - 2020.12.21.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.08. - 2020.03.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.01.11. - 2020.02.29.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.30.

Szállodák Mátrafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Szent István Hotel Mátrafüred
Panoráma Hotel Noszvaj Mátrafüred
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX