Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Átlagos 2014. március 23.gyerekekkel járt itt
Kellemesen töltöttünk itt három napot,finom ételek kedves kiszolgálók voltak. A medence vize hideg volt számomra,a gyógyvizes az jó kellemes csak gyerekek nem mehetnek bele. Ezért gyerekekkel ide nem jönnék még egyszer. A fürdőmester edzett szaunázott mindent csinált csak a dolgát nem végezte.
2014. március 21.a párjával járt itt
Márciusban töltöttünk el a férjemmel 3 napot a hotelban. Kellemes volt, a személyzet kedves és figyelmes volt, a wellness részen a fából készült pihenő ágyak kényelmetlenek voltak. Nem ellenőrizték a szaunázókat, hogy a kiírás ellenére sem úgy használták ahogyan kell és illik.
2014. március 20.barátokkal járt itt
Szerintem egy átlagos ellátást, kiszolgálást nyújtó hotel. Az értékelést már az előzőekben megcsináltam, nem tudok többet mondani,ez egy átlagos hotel,átlagos kiszolgálással. :) Még mindig rövid? Személyzet,tisztaság ár átlagos,a kényelem jónak mondható, a szolgáltatások,étkezés szintén átlagos. Bízom benne, hogy ennyi már elég lesz.
2014. március 13.barátokkal járt itt
Tetszett a szálloda elhelyezkedése, a Zsóri-fürdő közelsége,a nyugalom, dohányos lévén a szivarszoba léte, elhelyezkedése. Ami kevésbé tetszett:
az ágyak matracainak puhasága, a párnák rosszak, mind a négyen derék, ill. nyakfájással ébredtünk. Nem tetszett továbbá, hogy az étterem dolgozói nem figyeltek kellően az elfogyott ételek pótlására, többször szólni kellett, hogy pótolják azokat. Néha a meleg étel hideg volt.
2014. március 13.a párjával járt itt
A szállodai szolgáltatás kitűnő, a konyha remek, azonban a fürdőrész nagyon kicsi. A szállodai és konyhai személyzet kiváló, udvarias, jól képzett. A fürdőről ez nem mondható el. A fürdőmesterek alig találhatók a helyükön, az elemi udvariasság szabályait sem ismerik (pl. nem köszönnek).
Kiváló 2014. március 4.a párjával járt itt
Jól megközelíthető, könnyen megtalálható helyen van a szálló. Bár parkolója nem túl nagy, de találtunk helyet az autónak. A recepción mosolygósan fogadtak,ettől olyan érzésünk volt, mintha régóta minket vártak volna. A szobánk tágas, tiszta, nagyon kényelmes volt. A wellness részleg nagyon jó!
2014. március 4.a párjával járt itt
Másodszor voltam a Balneoban feleségemmel és barátaimmal. Általában nagyon elégedett voltam, jól éreztem magam. Kisebb (a négy csillaghoz nem méltó dolgok )zavartak, de ezek javíthatók. Remek a welness részleg, nagyon finomak a gyógyvizes medencék. Kevés a medencetéri akasztó a köntösöknek, ezért mindenki lefoglal egy nyugágyat, akkor is , ha nem használja.
2014. március 2.kollégákkal járt itt
Szép környezet, udvarias személyzet, tágas modern és kényelmes szoba még is otthonos. A wellnessrészleg rendben van, igaz egy két helyen vannak hiányosságok-javítani valók de ez ne befolyásolja az élményt. Az étterem ízlésesen modern, világos és nagy, de még is otthonos és világos, jó volt reggelizni menni és közben bámulni kifelé a hatalmas ablakokon.
2014. február 24.gyerekekkel járt itt
Pozitívum:Kiszolgálás, a nagy vendég létszám ellenére jó volt. Ételek választéka és minősége kiváló. Ár-érték arányban nagyon jó volt. Kisgyermekek a játszó szobát nagyon kedvelték. Negatívum:Zsúfoltság a közösségi helyeken (Parkoló, Lift, Étterem). Zárás előtt leengedett medence, ill.
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Nagyon szép hétvégét töltöttem a párommal ebben a szállodában.
A személyzet mindenben kedves és segítőkész volt . Szobánk kényelmes volt csak a fürdőben a tusoló volt nagyon gáz. A wellness részlegben lehetett volna több törölköző a szaunához mert az nem jutott sosem. Az éterem és a bár kinálatával, kiszolgálásával nagyon meg voltunk elégedve. Masszás nagyon kellemes.