Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Valentin nap alkalmával töltöttünk itt 3 napot. A Személyzet,kedves,barátságos,az ételek finomak,bőségesek. A csomagban Barlang fürdő belépő. szolárium,flabélos,szauna használat. A szoba egyszerű,fa butorok,törölközö bekészitve-de sajnos az ágy kényelmével nem voltunk megelégedve(ki volt feküdve,kemény párna ,szerencsémre vittem a saját kispárnámat.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzettel és kiszolgálással maximálisan megvoltunk elégedve. az ételek minősége
és menyisége kifogástalan volt. a szobák elfogadható állapotúak voltak, kivéve a 4 főre berendezett APARTMANNAK nevezett helyiséget. ez minden volt, csak nem apartman. A nappali részben, egy igencsak megviselt leszakadt 3 ajtós mosogató szekrényben,1
2 medencés mosogató.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
Érkezéskor gyorsan és korrektül tájékoztattak a lehetőségekről és a házi rendről.
A szoba megfelelő a fürdőszoba kissé alul fűtött állapotban fogadott bennünket, ami a három nap alatt sem változott.A vacsora és a reggeli kielégítő.A személyzet többnyire figyelmes . Ár-Érték arányban ajánlom másoknak is a szállást.

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
A földszinten kaptunk szobát, közvetlenül a parkoló mellett, a mellettünk lévő 4* szállodára nézően. Ami azzal az "előnyös" tulajdonság járt, hogy a másik szálloda tetején lévő ki-be kapcsoló légkondicionáló zaját hallgathattuk, szinte szüntelenül. Ha ezt eluntuk, akkor meg a szálloda bővítésével járó építési zajokat, munkaidőben.
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 19.
A szoba ablakán lévő sötétítő függöny egyik fele hiányzott, így csak a fél ablakot takarta. A helységben 2 db dug-aljzat található, mely a tv-t és a hűtőt működtette. A telefonunk töltésekor valamelyiket ki kellett kapcsolni. A fürdőszobában villanyborotvát használni nem tudtunk, ment nincs konnektor.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 1.
Vegyesek az érzéseim, jó volt ugyan, de vannak alapvető hiányosságok. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, nagyon közel van a Barlangfürdő. A parkolás rendben volt, udvaron belül. A panzióban kedves volt és segítőkész a személyzet. A wellness részleg jó volt, finn és infraszauna, sószoba, külön köszönet a tündéri, nagyon kedves masszőrnőnek.
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 3.
A szoba kényelmével és tisztaságával egyáltalán nem voltunk megelégedve: az ágy rettenetes állapotban volt, konkrétan lyukak voltak a szivacson, ezért garantált a hát fájás. Emellett az ágy még recsegett is, így ha véletlenül el is aludt az ember, akkor is felébredt egy fordulás után.
2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24.
kisgyermekekkel töltöttünk 2 éjszakát a panzióban. A szállásunk a második emeleten volt elég meredek lépcsőkön kellett eljutnunk odáig. A gyerekeknek részére fenntartott játszó részen térdig érő gaz volt,a trambulin védőhálója szakadt a játékok nagy része törött volt. A reggeli és vacsora igencsak szegényes volt. Hiányoltuk a gyümölcsüket.
2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 3.
A személyzet kedves, udvarias, az apartmanunk két hálóval) elfogadhatóan tiszta és 4 fő részére kényelmes elosztású volt. A tetőtéri ablakok kezelhetetlenek, kánikula esetén bajban lettünk volna. A szomszéd szálloda vagy másik apartman klímája hangos volt, továbbá furcsa kopogás miatt ami aztán megszűnt, nehezen tudtunk elaludni.
2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Jól éreztünk magunkat ,ami hiányosság szerintem a reggelinél a zöldség és gyümölcs hiánya.A fürdőben a zuhanykabin sarkaiban fellelhető penész.Az étterem részén elkel a gyakrabb sepregetés is.A homokózóban a játékok nagy része sérült.
Az étel megfelelő,a kiszolgálás kedves.Ár arány értékben megfelel minden.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.30-ig
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2019.12.20.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2019.09.08-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.21-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX