Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza

4,9
városi Állatkert közül
Állatkert
Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza
Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark NyíregyházaSóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza

Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza bemutatkozása

A nyíregyházi állatpark 1974-ben nyílt meg Nyíregyházi Vadaspark néven. A vadaspark célja a nyitás után időkben főleg az európai és Kárpát-medencei fajok bemutatása volt. 1996-ban új igazgató került az élére, ekkor kapta mai nevét, azaz a Nyíregyházi Állatpark nevet. A várostól 5 km-re található a sóstói üdülőövezetben, egy 14 hektáros tölgyerdőben.

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. július 13.barátokkal járt itt
Szerintem Magyarország egyik legjobb állatparkja, egy egész napos időtöltésnek is elég. Ha valamit feltétlen ki kell emelnem, az a Zöld piramis az Ócenáriummal. Külön tetszett a kontinensenkénti elosztás. Különösen sok fajta majom van a tenyérnyitől kezdve a gorilláig. Kis bosszankodásra csak két dolog adott okot.
Kihagyhatatlan 2017. június 6.a párjával járt itt
Minden évben kilátogatunk az állatkertbe, és mindig találunk benne valami újat. Az igazgatónak köszönhetően évről-évre szépül, épül. A jegyárak, illetve a büfé árak szerintem borsosak, egy felnőtt napijegy például 3000 Ft. Hiányolom a városban élőknek járó kedvezményt. Egy fél literes ásványvíz 300 Ft, és így tovább.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. május 25.a párjával járt itt
Többször voltam már itt és mindig találok benne valami újat. Mivel nem főszezonban voltunk, így mindent nyugodtan kényelmesen meg tudtunk nézni. Kellemes ritka napos időnk volt, így 1-2 állatot (pl. zebra) kiengedtek futkározni, hemperegtek a földön stb. érdekes látvány volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. március 18.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van az Állatpark. Egy napos szombati napon néztük meg. Még sok állat nem volt kiengedve. Nem voltak sokan, így nyugodtan lehetett nézelődni. Nagy élmény volt az oroszlánbőgés, a kisoroszlán, a gorilla, fehér farkas. Az Ócenárium rész is nagyon szép, a cápák felettünk úsztak! Jó képeket lehetett róluk készíteni.
Kihagyhatatlan 2016. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett az egész állatkert kialakítása,az állatok helye,ésa környezet! Nagy a tér lehet zavartalanul sétállni,nem kell tömörülni sehol,az akvárium rész is nagyon jól össze lett hozva! Nem érezhető a nagy bezártság mint sok helyen,az állatok viselkedésén is látszik hogy nagyon jó helyük van.
Kihagyhatatlan 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Nem vagyok állatkert-barát, mert szégyellem nézni a bezárt állatok szabadba vágyó, fájdalmas tekintetét, de ide valóban el kellett jönni. Ez az oldal nem arra hivatott, hogy az állatkertek létjogosultságát vitassuk, ezért inkább rátérek, hogy miért nem szabad ezt kihagyni.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Sokat hallottam már az állatkertről, alig vártam, hogy végre ott legyünk! Mondhatom, valóban a LEGSZEBB állatkert az országban! Egész napos kikapcsolódás kicsiknek és nagyoknak, sok-sok állatfaj, kitűnő szolgáltatások várják az ide látogatókat. Szépen rendezett minden a park területén, ha valaki megéhezik, megszomjazik, fagyira vágyik mind mind elérhető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 26. járt itt
Ezt bizony nagyon nagy kár lett volna kihagyni! ! Sokan voltak,de ez a parkban nem érződött,talán csak a papagáj,és fóka shownál :) Hatalmas terek,fák,csodás állatok,és ami különösen tetszett,az a cumi fa :D Itt minden együtt van:állatkert,ócenárium,kalandpark. botanikus kert,tevegelő,stb. Kivétel nélkül jól éreztük magunkat,megyünk máskor is :)
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 24.családjával járt itt
Augusztus 20-án voltunk az állatparkban a családdal. Tudtuk, hogy sok látogató lesz rajtunk kívül, de a tömeg ellenére (ami csak a jegypénztárnál sorbanállásnál volt érzékelhető) is nagyon jól éreztük magunkat, életreszóló élményeket szereztünk! :)Nagyon sok érdekes állatot láthattunk és nagyon szép, rendezett az állatpark.
Kihagyhatatlan 2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal jártunk már itt gyerekekkel; mivel tőlünk meglehetősen távol esik, évente 1 alkalommal, hosszú hétvégére szoktunk Nyíregyházára leutazni. Az állatkerten belül működő Dzsungel Hotelben szoktunk megszállni, aminek a közelség miatt az is előnye, hogy így a belépőjegyet megspóroljuk, és korlátlan alkalommal mehetünk be az állatkertbe, akár naponta több alkalommal, kisebb megszakításokkal.
Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza - Sóstó Zoo - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 34 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.