boogi
Országjáró - 75 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság

boogi adatlapja

Épp állást keresek: tudsz egyet?
Bármi, ami szervezéssel, ügyintézéssel, kapcsolattartással jár, érdekel.
Ilyen vagyok
Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2015.01.05
Utoljára itt2024.03.20

2023. június 5.barátokkal járt itt
Lehet, hogy felkapott a hely, de szombat estére mégis tudtunk asztalt foglalni. Az épület nagyon szép, a design kiváló. Az ételek, italok nagyon finomak voltak. Nem olcsó hely, de minőséget kapsz érte. A kiszolgálás: nekünk úgy tübt, mintha egyetemistákat, vagy gyakornokokat alkalmaznának.
Átlagos 2023. július 28.a párjával járt itt
Jók az ételek, italok, de a fekvése viszi a helyet. Az étterem lent van, nagy vízparti terasszal. A fagyizóba lépsz be, innen kell lemenni az étterembe. Vécé viszont csak fent van, ez nem a legkényelmesebb. Az étel kínálaton azt éreztem, hogy nem tudják hova belőni magukat. Hagyományos, nemzetközi, kicsi modern csavar.
Kiváló 2023. július 28.a párjával járt itt
Igazi birtok, több épülettel, nagy parkban. A holtág vize selymes, lágy, de aki nem akar nyílt vízben fürdeni, annak van egy kis beltéri medence is. Játszótér a gyerekeknek, padok a Holt-Körös partján, nagy terasz az étteremhez, sok madár, csend és béke. Vacsorát lehet előre rendelni.