Fné Marcsi
220035
Országjáró - 15 városban járt már

Fné Marcsi adatlapja

Sokat vagyok otthon ezért mindig nagyon várom az utazásokat! Szeretem a vízet,finom ételeket mértékkel,szeretem a városi sétákat de a természet közelségét is!
45 éve már hogy férjemmel utazunk, kettesben a gyerekek kirepülése óta!
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Csipegető  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Kritikus
Regisztráció2013.10.14
Utoljára itt2024.05.21

Kiváló 2023. szeptember 4.a párjával járt itt
Szép központi helyen elhelyezkedő szálloda!Tiszta,alap felszereltségű szoba!Udvarias személyzet!Ízletes vacsorák,bőséges reggeli,megfelelő levesebéd!Őrzött parkoló!Jó wellnes részleg!Dióhéjban ennyi!Párommal kellemes tőltöttük el a szabadidőnket a szállodában!
Felhasználó fényképei:
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Ensana Thermal Sárvár Sárvár -
Kiváló 2024. május 19.a párjával járt itt
Május közepén tőltöttünk 4 éjszakát a szállodában! Igen szép szoba, új fűrdőszoba, nagy erkély állt a rendelkezésünkre! Rendkívül tiszta szálloda csodálatos parkosítással,kiválló parkolási lehetőséggel! Félpanziós ellátás tökéletes és ízletes volt! ellness megfelelő,családbarát így a víz mindenütt kicsit alacsony volt számunkra!
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás -
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
A hely közelsége miatt,mi egy napos kiruccanást töltöttünk el itt,ebben a gyönyörű környezetben! Nyári nap lévén a kinti medence is alkalmas volt az úszásra! A benti élménymedencék elvarázsoltak! A hangulata,a méretei,a víz hőmérsékletek minden korosztály igényeit kielégítik! Ha messzebbről jönnék biztosan több napot töltenék el a szállodában!