szamszi szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg szamszi értékeléseit!

Olvasd el szamszi szállás értékeléseit!

szamszi értékelései

Szépasszonyvölgyében romantikus hangulatos wellness komplexum -

Hotel Villa Völgy Eger

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Nagyon jó helyen van, gyalog is közel a borospincékhez. Autóval Eger elég hamar elérhető, ajánlom a kisvasútozást is. A szálloda egy nagy parkban van, több épületből áll. A wellness tágas, bár az úszómedence elég hűvös. Az élménymedence viszont jó nagy. Finomak az ételek, bőséges az ellátás, főleg reggel. Hangulatos, romantikus szálloda. Nászutasoknak is.
Béke és nyugalom, öt csillagos wellness érzés -

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
Most voltunk először ebben a simontornyai kastélyszállóban, de valószínűleg nem utoljára. Nagyon tetszett, maga a hely is, három épületből áll, csodálatos parkban, nagyon hangulatos, romantikus, andalitó zenével, nászutasoknak is kiváló választás. Kisállat simogató is van, kecskékkel és bárányokkal. A wellness részlege tágas, nagy úszómedencével (picit hűs a vize) és tágas jakuzzival.
Csodás wellnessezés arisztokrata helyen -

Hotel Aurum Hajdúszoboszló

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Már régóta szemeztünk vele. Központi helyen van, a szálloda soron. Nekem az összes hotel közül külsőleg is ezt tetszik a legjobban, olyan arisztokratikus. Sejteni lehet mögötte a magas színvonalú szolgáltatásokat. Minden nagyon tetszett. A hotel szép belülről is, a szobák kényelmesek, jól felszereltek.
Nekünk nem jött be. Unszimpi tulaj. Bunkó vendègek. -

Marina Panzió Siófok

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
4 éjre foglaltuk 1 lett belöle. Kiváló az elhelyezkedès, közel a szabadstrand. Maga a panzió igényes, a szobàk kulturàltak bàr nem túl nagyok. A reggeli szegènyes. Kàvéfözö àllitàsuk szerint nincs de azèrt a reggelinèl csak elökerült. Èn a medence mellé nem tettem volna nyírfàt mert teleszemeteli a medence vizèt.
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hotel Füzesgyarmat végén az út mentén talàlható. Maga a szálloda nem túl szinvonalas, egyszerü berendezésü, kopottas kivül-belül. Tisztasàg kifogásolható. A wellness jónak mondható. Étkeztetès gyenge. Minden hamar elfogy, nem töltik. Idöben megyünk vacsorázni de üresek a tálak már. Szegènyesen pótolják és csak egy-két félét hoznak.
Csodás szállás -

Allium Apartman Makó

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Csodás szállás, meglátszik hogy tavaly nyitott, mert minden szép új, modern, ízléses. Az apartman jól felszerelt, kényelmes, nagyon szép minden. Közel van a fürdőhöz kb 250 m. Az apartman nyáron is fantasztikus lehet, van sütögetőtől kezdve, kiülőkig, medencéig minden, sószóba, pihenő és szauna is. Nyáron tervezünk visszamenni.
Jobb a külcsín mint a belbecs -

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Fecskesz@rosak az ablakok, csereszobát kértünk, de máshol is ez volt a helyzet. Aztán bevittek egy szobába, ahol még laktak. Végül lemondtunk a panorámáról. Kopott, pecsétes a lift alja, a padlószőnyeg, a bútorkárpit. Kosz van, pókháló, ablakokat kivülről beszövi a pók. Reggeli-vacsora jó lenne, választékos, bőséges, de sajnos nem túl ízes.
Kalocsa főutcájában műemlék házból hotel -

Pilvax Hotel Kalocsa

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Új szálloda, szép, modern környezet. Műemlék ház, szépen megcsinálva. Kalocsa főutcájában, közel a belvárosi látnivalókhoz. Rendkivül jó az elhelyezkedése. Kedves segitőkész személyzet. A légkondi sajnos csöpögött, remélem nem tette tönkre a parkettát. A reggeli bőséges, finom. Kávéjuk a bárban ajánlott, az is finom.
Kehidakustányi apartmanhotel közel a fürdőhöz -

Kehida Family Resort Kehidakustány

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
3 napot töltöttünk ebben a hotelben. Tágas nagy apartmant kaptunk, jól elfértünk. Jó a szálloda, tiszta, szép, jó az elhelyezkedése, közel a fürdő. A wellness nem túl nagy (konkrétan a medence) de ha nincsenek sokan akkor tökéletes. Igazából minden jó volt, bár Kehidakustányban nagyon nincs semmi a fürdőn kívül. A reggeli picit szegényes, a kávé instant, számunkra ihatatlan volt.
Szegeden tiszaparti luxus -

Novotel Szeged Hotel Szeged

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
A szabadtéri játékok miatt mentünk le,amúgy jól ismerjük Szegedet. A hotel megfelel a szinvonal miatti elvárásoknak. A Tisza partján áll, összes szobája erkélyes, és bár oldalról, megtörve, de lehet látni a folyót. Gyalog közel a belváros, kb 5-10 perces séta, és a főtéren találod magad. Ajánlom városnézéshez, kikapcsolódáshoz.