szamszi szállás értékelései

Lájkold vagy oszd meg szamszi értékeléseit!

Olvasd el szamszi szállás értékeléseit!

Csodás wellnessezés arisztokrata helyen -

Hotel Aurum Hajdúszoboszló

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Nagyon tetszett ez a szálloda. Már régóta szemeztünk vele. Központi helyen van, a szálloda soron. Nekem az összes hotel közül külsőleg is ezt tetszik a legjobban, olyan arisztokratikus. Sejteni lehet mögötte a magas színvonalú szolgáltatásokat. Minden nagyon tetszett. A hotel szép belülről is, a szobák kényelmesek, jól felszereltek.
Nekünk nem jött be. Unszimpi tulaj. Bunkó vendègek. -

Marina Panzió Siófok

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
4 éjre foglaltuk 1 lett belöle. Kiváló az elhelyezkedès, közel a szabadstrand. Maga a panzió igényes, a szobàk kulturàltak bàr nem túl nagyok. A reggeli szegènyes. Kàvéfözö àllitàsuk szerint nincs de azèrt a reggelinèl csak elökerült. Èn a medence mellé nem tettem volna nyírfàt mert teleszemeteli a medence vizèt.
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hotel Füzesgyarmat végén az út mentén talàlható. Maga a szálloda nem túl szinvonalas, egyszerü berendezésü, kopottas kivül-belül. Tisztasàg kifogásolható. A wellness jónak mondható. Étkeztetès gyenge. Minden hamar elfogy, nem töltik. Idöben megyünk vacsorázni de üresek a tálak már. Szegènyesen pótolják és csak egy-két félét hoznak.
Csodás szállás -

Allium Apartman Makó

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Csodás szállás, meglátszik hogy tavaly nyitott, mert minden szép új, modern, ízléses. Az apartman jól felszerelt, kényelmes, nagyon szép minden. Közel van a fürdőhöz kb 250 m. Az apartman nyáron is fantasztikus lehet, van sütögetőtől kezdve, kiülőkig, medencéig minden, sószóba, pihenő és szauna is. Nyáron tervezünk visszamenni.
Jobb a külcsín mint a belbecs -

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 2.
Fecskesz@rosak az ablakok, csereszobát kértünk, de máshol is ez volt a helyzet. Aztán bevittek egy szobába, ahol még laktak. Végül lemondtunk a panorámáról. Kopott, pecsétes a lift alja, a padlószőnyeg, a bútorkárpit. Kosz van, pókháló, ablakokat kivülről beszövi a pók. Reggeli-vacsora jó lenne, választékos, bőséges, de sajnos nem túl ízes.
Kalocsa főutcájában műemlék házból hotel -

Pilvax Hotel Kalocsa

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Új szálloda, szép, modern környezet. Műemlék ház, szépen megcsinálva. Kalocsa főutcájában, közel a belvárosi látnivalókhoz. Rendkivül jó az elhelyezkedése. Kedves segitőkész személyzet. A légkondi sajnos csöpögött, remélem nem tette tönkre a parkettát. A reggeli bőséges, finom. Kávéjuk a bárban ajánlott, az is finom.
Kehidakustányi apartmanhotel közel a fürdőhöz -

Kehida Family Resort Kehidakustány

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
3 napot töltöttünk ebben a hotelben. Tágas nagy apartmant kaptunk, jól elfértünk. Jó a szálloda, tiszta, szép, jó az elhelyezkedése, közel a fürdő. A wellness nem túl nagy (konkrétan a medence) de ha nincsenek sokan akkor tökéletes. Igazából minden jó volt, bár Kehidakustányban nagyon nincs semmi a fürdőn kívül. A reggeli picit szegényes, a kávé instant, számunkra ihatatlan volt.
Szegeden tiszaparti luxus -

Novotel Szeged Hotel Szeged

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
A szabadtéri játékok miatt mentünk le,amúgy jól ismerjük Szegedet. A hotel megfelel a szinvonal miatti elvárásoknak. A Tisza partján áll, összes szobája erkélyes, és bár oldalról, megtörve, de lehet látni a folyót. Gyalog közel a belváros, kb 5-10 perces séta, és a főtéren találod magad. Ajánlom városnézéshez, kikapcsolódáshoz.
2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Szülinapomra kaptam ezt a wellness hétvégét. Figyelemmel kísértem a szálloda építését, és már régóta vágytam ide. Nem csalódtam. Csupa modern, szép minden. Fényűző tényleg. Ételek ízletesek, spécik. A Velencei-tó partján fekszik a hotel. Fűtött folyosóval van összekötve a fürdővel. Meglátszik hogy még viszonylag új, nagyon jó állapotban van minden.
Közel a Harkányi fürdőhöz! -

Paprika Vendégház Harkány

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Harkányban a város perifériáján kertes házak között helyezkedik el ez a vendégház. Kis családi vállalkozás. A háziak pálinkát adtak vacsorához. Az étel nem volt túl sok, de ízletes volt. A vendégház kultúrált, kényelmes. Aki pár napot szeretne eltölteni, annak ideális. Sok helyre lehet kirándulni, megnézni a környéket, az arborétumot, a gyógyfürdőt.