Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor értékelései

Megvan a párja is -

Kell Fagylalt? Budapest

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Mióta Mindszentkállán megtaláltuk a Kő fagyi? -t, azóta várjuk, hogy Budapesten is legyen ilyen. Mert ott tökéletes élmény volt. Ma meg is találtam, érdemes felkutatni a Maros utcában. Egyébként alig látszik. Szinte semmi nem árulja el, hogy ott van, harsány portálok jobbról is, balról is, csupa étterem meg cukrászda a környék, ez meg itt szerényen bújik egy pincében.
2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Nincs kétségem, ez egy közel hibátlan hely. Dolgom volt erre, a belépés után a tulajdonos fogadott, érdeklődött, hogy mi járatban lennék, mit segíthet, majd meg is egyeztünk, hogy én itt enni fogok, tessék, parancsoljak, bárhol. . . a kiszolgálás nagyon figyelemre méltó!
Mit tehetnék hozzá? -

Százéves Cukrászda Gyula

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Nehéz lenne elfogultság nélkül írni erről a helyről, azt hiszem, ahányszor csak Gyulán voltam, mindig el is látogattam ide. Fogalom a hely és ez a fogalom egybeforrt Gyulával. Most éppen egy társasággal voltunk szép őszben és a párnapos túra egyik fénypontja volt megint.
Hozzá tartozik a fílinghez -

Rondella Terasz Gyula

Értékelt: 2019. szeptember 30.
Ha ott lődörögsz a gyulai vár körül, esetleg vársz valakire, ideális hely. Az ilyen helyek máshol, miután idegenforgalmi szempontból különösen frekventáltak, kifejezetten bántóan drágák! Ez viszont nem. Szolid, kellemes áron kapod az italok széles választékát, a pulthoz is lehet ülni, vagy csak úgy egy asztalnál a füvön, mindenképpen jó ötlet ide betévedni.
Még egy telitalálat -

Gusto Restaurant Gyula

Értékelt: 2019. szeptember 30.
Kifejezetten az ittjartam. hu véleményeire támaszkodva választottam ezt a helyet vacsora céljából, egy 10 fős társaságnak. Pár telefon után lefixáltuk az időpontot. A hely egy kissé vegyes benyomást kelt, magyarkodós motívumok, ami amolyan korszerű elem ma, meg még eléggé sokrétű nemzetközi kínálat is, ami szintén korszerűnek mondható.
És minden jó, ha a vége jó -

Várkonyi Bistro & Bar Gyula

Értékelt: 2019. szeptember 30.
Nagyon rosszul indult ez a kapcsolat, de végül kifejezetten happy end lett a vége! Gyulai szállásadónk ajánlotta ezt a helyet, mi meg, természetesen komolyan is vettük az ajánlást és persze, azonnal megpróbáltam 12 főre asztalt foglaltatni, már hetekkel korábban. Mondtam is az úrnak, akivel a szálást intéztem, hogy legyen szíves foglalni nekünk ott, helyben.
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Ma Cserkeszőlő felé tartván egy kisebb autókonvojjal, idegenek lévén a környéken, valamelyik társunk beütötte a keresőjébe a kérdést, és név alapján, ráérzésre, kiválasztotta nekünk a Cserke Csárda helyet, hogy talán ott ebédelhetnénk. . el is értük a színhelyet, de beleborzongtunk a látványba is, de azért megálltunk és én hősiesen beszaladtam, hogy felmérjem a helyet.
Értékelt: 2019. szeptember 29. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Cserkeszőlőn kerestünk ma valami ebédelési lehetőséget, név alapján belefutottuk Cserke Csárdába, a legnyomoroncabb kocsma az út mentén, azután kerestük értékelés alapján a Napsugár éttermet, kiderült, hogy be kell menni a strandra, és ott valami napközis tálcás cucc a fürdőgatyásoknak, végül kikönyörögtünk egy tippet a strand bejáratánál, az Elizabeth-et ajánlották, pár méterre a strandtól.
2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
Valamikor itt régen, ha jól emlékszem, a Vadvirág étterem, söröző állt, egy évtizede még hölgyet is vittem oda, hogy jól érezze magát, aztán valahogy bepusztult az enyészetbe az egész, többször láttam bezárva, aztán többször láttam építkezés, felújítás közben is. Ma elmentem, és láss csodát! Ez igen, ez megérte! Erre érdemes volt várni!
Meglátogatandó -

Mányi Cukrászda Mány

Értékelt: 2019. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Tulajdonképpen a kutyamenhelyet kerestem Mányban, és közben ezt találtam. Nem a főút mellett van, ott csak egy bezárt presszó árválkodik, de a térképről kiderül, hogy van itt egy népszerű cukrászda is! Kis érdeklődés, tájékozódás, és megvan. Bizarr úton jutottam a református templomig, az az útjelző, azzal szemben van a cukrászda.