Ugor étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Ugor értékeléseit!

Olvasd el Ugor étterem értékeléseit!

Ugor értékelései

Egy kanyart is megért -

Fenyves Vendéglő Pilis

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Ma ezért visszafordultam egy elágazásnál, már jócskán letértünk a 4-esről, de mégis visszamentünk hárman, hogy ezt a helyet megtaláljuk. Az igazság az, hogy a kolléganőm hámozta ki a mobiljából, hogy menjünk ide. Délután, az ebédidőnek már vége, senki nem volt a helyen rajtunk kívül. Szelíd ősz van, a teraszon is lehet még ülni.
Egyszerű eszegető -

Nonno George Budapest

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Az egyik étkezdében lekéstem az ebédidőt a Fehérvári úton, továbbsétálva akadtam erre a helyre. Nem tűnik fel, csak ha már előtte sétálsz. A sarkon van egy kis kínai, oda mentem volna, ez pedig pont előtte volt. Itt is megcsappant már a kínálat, hiszen délután volt, nem is rónám fel nekik. Különösebben nem örült nekem senki, de inkább enni jöttem.
Itt szorulni fogok -

Le Poulet Budapest

Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Bajban leszek, hogy tudnék két ilyen ásznak ellentmondani, alulértékelni, akiknek a nyomdokán jártam itt? Bejártam vagy másfél háztömböt és kerestem a napi szimatomnak megfelelő helyet. És erre akadtam. Grillcsirke van, hát legyen ma ez. Persze, amúgy többet ígért egy sima grillcsirkénél, de lássunk neki. Az étteremben senki, azaz rajtam kívül egy legény a kaja romjaival bíbelődött éppen.
Mibe kötnék bele? -

Punto Gelato Budapest

Értékelt: 2019. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Semmibe. A Flogában ebédeltem azután átsétáltam a Puntoba, csak pár méter, a desszertért. Meglepően, a kissé pukkant környékhez képest meglepően kulturált hely, két bűbájos lány fogadott, tényleg nagyon kedvesek voltak, sütemény képzeltem meg egy kávét talán, kis türelmet is kértem, mert a választék kissé meghökkentett.
Ma ide görögültem -

Floga Grill Budapest

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Voltam már itt, aztán csak néztem, hogy nem is értékeltem ezt a helyet. Hát akkor majd ma. Olyan sokfélét nem lehet enni, de ami adja magát, hát egy gyros tál mindennel. Igaz, hogy sok dolgot nem lehet választani, nincs ilyen, hogy ezt kérsz vagy azt kérsz, a kaja így komplett, ahogy adják és kész.
2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Az elfogultságom annak szól, hogy nehéz nem figyelembe venni a Jupiter Food célját, mint nemes ügy támogatóját. Fogyatékkal élők munkáját kiemelten támogatni ritka cselekedet. és mivel megkóstoltam és tényleg finom s volt, nem is érzem magam rosszul, ha ezt a helyet felértékelem. Az Allee mögött áll, a Váli utca felé, és még sokáig ott fog állni.
Értékelt: 2019. október 7.
Hazafelé jöttem ebéd után és éppen azon törtem a fejem, hogy majd otthon iszom valamit, amikor jött ez. Pontosabban én jöttem a Móricz Zsigmond körtéren, ez meg itt állt. Sok cég volt már ebben a házban, hátha ez sikeres lesz. Teát árulnak, de elég érdekeset. Már több helyen van lerakatuk, itt most rábíztam a lányra, hogy mit ajánl, mit ad nekem, hát kitaláltuk a fekete áfonyásat.
Még a jobbik -

Madárfészek Budapest

Értékelt: 2019. október 7.
Gondolkodtam. Most akkor mit minősítsünk fel, meg le. Jó helyen van, jobb, mint a legtöbb kínai büfé, amit ettem finom volt, ajándékba adtak egy levest, a kiszolgálás rendkívül enervált, a beltér viszonylag tágas, de nem túl kényelmes, tiszta és világos, nincs a nyomasztó kínai konyhaszag, olcsó az ebéd. Ma fafülgombát ettem pirított tésztával, ajándék csípős levessel és csípős káposztával.
A fekete kutya pizzája -

Black Dog Terasz & Pizzéria Budapest

Értékelt: 2019. október 7.
Sok Black Dog van a neten, ez egy közülük. A Karinthy úton sietve, valami elemózsiát keresvén találtam rá, és beugrott, hogy belül még nem is néztem meg ezt a helyet. A Pilsner Urquell felirat olyan, amire rááll a szemem. De ez ráadásuk egy pizzéria. Pizza = evés. Nagyon régen nem ettem pizzát. Akkor rajta!
Nekem ez megért ma egy négyest -

Bao Box Budapest

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Kínai Street Food, A lány (nem kínai), aki kiszolgált, kedves volt, segítőkész, szívesen beszélgetett is közben, egészen pontosan inkább tájékoztatott, amikor érdeklődtem. Marhahúsos golyócskával kezdtem, hagyományos evőeszközzel. Rendkívül szimpatikus, hogy a nyelükkel kifelé állnak az evőeszközök a tartóban! De pálcikát is kérhetsz, persze. . .