Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
2014. szeptember 30.kollégákkal járt itt
Egy estét töltöttem el, nem önszántamból (küldtek okosodni)! Amikor beléptem rögtön elém sietett egy ránézésre nem kifutófiu külsejű fiatalember (talán valamilyen pozícióban volt)! Nem gondolom, hogy az igazgató fogadott személyesen, inkább csak épp ott volt dolga. Viszont nagyon jól esett!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 9.a párjával járt itt
Csodálatos helyen a Duna partján található ez a szép szálloda. a wellness, a kiválóan finom ételek a teljes kikapcsolódást segítik. A hotelben minden dolgozó kedves udvarias, és segítőkész, ilyet még nem tapasztaltam sehol, mert ez minden dolgozóra vonatkozik itt! Ha van kedvenc kis állat, ide elhozható. Mindenkinek ajánlani tudom ezt az ízléses kiváló hotelt!
Szörnyű 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Ezúton szeretném Önnel megosztani kellemetlen élményünket, amelyet a ráckevei Kék Duna Wellness szállóban tapasztaltunk nyaralásunk alkalmával. A nyaralást 2014. július 28. -án kezdtük meg, 6 éjszakára érkeztünk ketten a párommal, félpanziós ellátással, wellnesshasználattal.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kert
Átlagos 2014. július 23.a párjával járt itt
Nagyon örülök, hogy másnak tetszik a szálloda. Minden megtalálható itt, ami egy 4*-os szállodától elvárható csak kicsit másképp. A lift pld csak 1 négyzetméteres, mintahogy a padlásszobákban a WC is. A wellnespihenő egyben a kezelőhelyiség, és a masszaázsszoba egyben. A „sószoba” egyben egy földszinti könyvtár, de átjáró a kondi teremhez is .
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Környék
Kiváló 2014. július 23.a párjával járt itt
2014 július 7 - 10 között voltunk a szállodában feleségemmel és egy baráti házaspárral, pont a foci vb. elődöntői alatt, igy végignézhettük a meccseket a nagyméretű plazmatévén. Tökéletesen
éreztük magunkat az esős időjárás ellenére, nagyon kellemes élmény volt a római fürdő, a szaunák, a sporteszközök használata.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2014. július 21.gyerekekkel járt itt
Egyszer már jártunk a hotelben, mivel elégedettek voltunk visszatértünk. Nagyon ritka, hogy a jó még jobb lesz, de ebben az esetben mi ezt tapasztaltuk. Mindenről csak pozitívat írhatok, a szoba és berendezése kiváló, a kert fantasztikus, minden korosztálynak biztosít lehetőséget a kikapcsolódásra, pihenésre, játékra.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szobák
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Átlagos 2014. július 9.a párjával járt itt
Ezt a szállodát már 7 éve ismerem, ide kötődik az első welless élményem. Első alkalommal rendkívül élveztem a pezsgőfürdőjét, az udvarát, a teázás lehetőségét és nem utolsó sorban a remek konyháját. Azután mégegyszer visszatértem, majd újabbnál újabb szállodák megismerésébe kezdtem.
Kiváló 2014. június 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves a személyzet, lesik a vendégek kívánságát, a berendezés igényes, az étel és a kiszolgálás az étteremben szuper. A római fürdő szuper, a teázás ötlete fantasztikus. Kisgyerekeseknek is ajánlom. Számos medence, játszószoba köti le a gyerekek figyelmét és közben wellnessezhet a szülő. Nyáron játszótér is rendelkezésre áll.
Bármikor visszamennék. Megyünk is!
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Imádtam azt a 3 ott töltött napot! ! Nyertük az utazást (2 éjszaka, 2 fő, félpanzió). Gyönyörű volt a szálloda, a környezet, és a szobából a kilátás! Az ételek isteniek voltak. A wellness részleg is nagyon jó volt, személyes butaságom miatt, mivel márciusban mentünk (évfordulónk miatt) a hideg vizet kihagytam, de így is sokat döglöttem ott, és a szaunákban.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső
Kiváló 2014. június 12.a párjával járt itt
A személyzet hozzáállása ,kiváló ! Az ételek finomak , változatosak . A kiszolgálás udvarias , figyelmes . A welnes minden igényt kielégítő az ott dolgozók kedvesek , figyelmesek . A város hangulatos . Jó volt sétálni nézelődni a piacon , egyfajta varázsa van ! A Duna part szépségét látni kell ! Nekünk kellemes kikapcsolódás volt , ajánlom mindenkinek !