Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Kiváló 2014. február 12.gyerekekkel járt itt
Egy fantasztikus szálloda, csodálatos személyzettel, gyönyörű helyen, bőségesen kielégítő szolgáltatásokkal! Dizájnos, elegáns, hangulatos. Az ételek nagyon finomak, a wellness télen kicsit szűkös, ugyan és a belső medence is hideg, de nyáron, amikor a külső wellness részt is lehet használni, az szuper élmény!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Wellness
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes wellness szálloda! Igényes, nagyon szépek a szobák (a legegyszerűbb szobában is pezsgőfürdős kád van). A wellness részlegen nagyon tetszett, hogy ingyen lehetett gyógyfüves teákat inni. A kültéri medencénél elhelyezett nyugágyakban a legjobb aludni! Külön kiemelném a reggelit, ami mindent tartalmaz, ami szem szájnak ingere.
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a Kék Duna Wellness Hotelben többször is. A kilátás
nagyon szép a szobából. A szobák kényelmesek, tiszták. A belső wellness rész szuper,nagyon
tetszett a késői zárás. Egyedüli negatívum: a tv adással volt gond,esténként mindig adás kimaradás volt. Az étteremben a svédasztal kínálata megfelelő. Bátran merem ajánlani a wellness kedvelőknek.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Wellness
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
Köszönöm hogy itt lehettem ! A férjemmel voltunk itt egy hétvégét! A kiszolgálás , a személyzet kíváló , a takarító nő , aki meg kérdezte hogy jól éreztem -e magam itt, mosodás,a pultos ,az éteremben való kiszolgálás 100%-kap . A személyzet aki naponta be jár ide és a vendégek kedvében jár kitűnő!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső kép
2014. január 7.a párjával járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk itt. Azóta felújítás történt a szobákban, nem lett éppen előnyös szerintünk. Az ezüst tapéta a sötét színű sötétítők, ágytakaró fekete alapszínnel kissé komorrá tette a szobát. A fürdőszoba tükör csak mennyezeti világítást kap, ez nem segíti a férfiak borotválkozását.
Átlagos 2014. január 4.kollégákkal járt itt
Nem gondoltam volna, hogy Ráckevén van színvonalas szálloda. Csak egy éjszakát töltöttünk a szállodában ez alatt az alábbi „behatások” értek: A wellness plusz a medencék szerintem jók. A személyzet kedves és udvarias, a szobák tiszták, de nekem szűkösnek tűnt, cserébe a kilátás a Dunára mindent kárpótolt.
2013. december 27.családjával járt itt
Többször jártunk a szállodában, mindíg pozitív élményekkel jöttünk haza. Nagyon barátságos, segítőkész a személyzet, minden kérésünket azonnal teljesítették. Az ételek minősége az előző évhez képest nagyot változott, nagyon finoman főznek.
A tisztaság kifogástalan. Ami zavaró volt, a benti medence általában hidegnek bizonyult, ezért keveset fürödtünk.
Kiváló 2013. december 27.barátokkal járt itt
Többször voltam a hotelben. Korrekt, barátságos személyzet. Tiszta, kén szobák. Jó konyha. Szép a wellnessrészleg. Bent és kint is. Szaunaprogram élvezetes. Természeti környezete szép. Pihentető napokat töltötte itt több alkalommal. Ajánlom mindenkinek a szállást. Kerékpárt is lehet kölcsönözni. A városban sok a látnivaló.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
2 napot töltöttünk a hotelben párommal és 2 gyermekünkkel. A szobánk nagysága megfelelő és nagyon szép volt, a wellness részleg és a konditerem szintén. Az étterem is kényelmes és elegendő választékú az ellátás. A személyzettel kapcsolatban is csak pozitív tapasztalataink voltak, barátságosak, segítőkészek.
2013. december 21.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a Kék Duna Wellness Hotelben idén júniusban. A kilátás nagyon szép. A szobák kényelmesek, tiszták. A belső wellness rész szuper, viszont a kinti medencében nekem túl hideg volt a víz. Az étteremben ebédnél és vacsoránál a svédasztal kínálata nem túl gazdag. Egy négycsillagos szállodától többet vártam. De ettől függetlenül jól éreztük itt magunkat.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kert