Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2016. augusztus 13.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk el a Szállodában ,melynek során sikerült feltöltődni köszönhetően az ellátásnak és a szép környezetnek köszönhetően. A szálloda Wellness részlege nagyon szép ,az erkélyről pazar kilátás nyílik a Dunára illetőleg a Városra . Az ellátás színvonalas és változatos.
2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Összességében pihentető pár napot töltöttünk el a szállodában. Mivel már többször jártunk itt, volt összehasonlítási alapunk. A wellness részleg továbbra is kiváló. Az étkezéselnél azonban éreztünk hiányosságot. Pl. a saláta mellé hiányoltuk a balzsam ecetet és olivaolajat, a desszertek minősége pedig szerintem nem ütötte meg azt a szintet amit eddig tapasztaltunk. Ezek azonban kiküszöböhetőek, úgyhogy ide szívesen visszatérünk.
2016. július 26.a párjával járt itt
1 napos wellnest töltöttünk a párommal itt június végén. A szálloda elhelyezkedése kiváló, nagyon jó helyen van, könnyen megtaláltuk. A szálloda szép, bár a wellness részleg, főleg a kinti rész (mivel előző nap nagy vihar volt) szemetes volt. Arra nagyobb hangsúlyt kellett volna fektetni, hogy kitakarítsák a kinti medencét.
Kiváló 2016. július 25.a párjával járt itt
j
Július második felében töltöttem itt 5 napot. Már az érkezésünket megelőzően kaptunk egy igen kedves emailt melyben arról biztosítottak, hogy szeretettel várnak. Kellemes, tiszta, hangulatos szálloda. Szobánk igen kényelmes volt. A személyzet rendkívül kedves, szolgálatkész ( a takarítók a recepciósok a felszolgálók egytől egyig!
Kiváló 2016. július 10.a párjával járt itt
Már indulás előtt elnyerte a tetszésünket. Kedvesen mindenről tájékoztattak,még a közlekedésről is. Az indulás napja előtt emailban köszöntöttek. A szállodába érkezve nagyon gyors elhelyezés és már a nagyon szép szobában is voltunk ami nagy terasszal rendelkezett és
Dunára nézett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2016. június 25.barátokkal járt itt
Jártam már korábban a szállodában, amikor más volt a neve és még nem volt felnőtt hotel. Nagyon jó emlékként őriztem és nagyon sajnálom, hogy a gyerekekkel már nem tudunk visszamenni, mert a csodálatos kertje nagyon ideális volt a családosoknak is. A reggeli kínálata most is nagyon jó volt, külön örültem, hogy a meleg ételek választéka is széles volt és nagyon ízletes.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szobák
Kiváló 2016. június 16.a párjával járt itt
A Férjemmel először voltunk ebben a csodálatos Szállodában,de remélem ne m utoljára. Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve. Nagyon kedves mosolygós a Személyzet. A szoba tágas kényelmes az ágy,és szép a kilátás. A Wellnes részleg gyönyörű minden igényt kielégítő. Volt masszásba is részem, isteni volt,és a Masszőrnő is nagyon nagyon kedves.
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Egy szálloda,ami tényleg a vendégért van. Fiatal és segítőkész személyzet. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk. Hibát nem tudok mondani,mindennel elégedett voltunk a párommal. Wellnes,kert,ételek,szobák, medencék FANTASZTIKUSAK. Minden ismerősömnek fogom ajánlani. A szobák tágasak és a Dunára néznek.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Wellness
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Már másodjára látogattunk el erre a helyre vonzott bennünket ,hogy felnőtt szállodába tèrtünk vissza. Örömmel vettük a változásokat,bővült a wellnes az időjárás miatt a kinti medencèket is tudtuk használni. Megszèpült a kert,több hely jutott napozásra,bővitik a kinti bár rèszt is.
2016. május 17.a párjával járt itt
2016. januárjában töltöttünk 3 napot ebben a 4 *-os wellness szállodában. A szálloda vonzereje: Budapesthez való közelsége (a januári időjárás miatt), Ráckeve romantikus hangulatú városkája, a szálloda szép fekvése, családias hangulata, felnőttbaráttá alakítása, wellness-és konditerem részleggel rendelkező, és a kedvező akciós ajánlata.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Wellness