Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Fried Kastély Hotel Simontornya

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Figyelmesség. Előző nap email-ben tájékoztattak a részletekről.
Kedves, figyelmes személyzet. A szobák tiszták, kényelmesek. Az ételek, finomak, nagyon bő a választék. Nagyon kellemes az étteremben a halk zene. Tetszett a wellness részleg. Sajnos a külső részt az időjárásra való tekintettel nem tudtuk kipróbálni.
Valószínű abban sem csalódnánk.
Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
A karácsonyi ünnepek utáni kikapcsolódásként (ajándék utalvány)töltöttünk a barátnőmmel 4 napot a Hotelben. Már érkezéskor lenyűgözött a recepción tanúsított hozzáállás (ugyanis az utalványt otthon felejtettem). Nagyon kedves és megértő volt a személyzet. A szoba lenyűgöző volt.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szobák
Kiváló 2016. május 15.gyerekekkel járt itt
Jó helyen van a szálloda, tökéletes látvány már megérkezéskor. Belépve csöndes elegancia fogad, ami fokozódik a szobában. Elegáns minden részletében. Nagyon alkalmas pihenésre. Az étterem is hibátlan. A személyzet kedves, szinte észrevehetetlen. A wellness részleg minden igényt kielégítő, sőt extra kínálattal rendelkezik. Mindenkinek kiemelten ajánlom!
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Május 08- és 11- között töltöttünk el pár kellemes napot a szállodában. A szállás és ellátás magas színvonalú. A személyzet barátságos és segítőkész. A környezet szép és programokkal csak fokozható.
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az élményekben gazdag velnessz rész és a külső medence környezete egyszerüen gyönyörű. Minden szempontból kifogástalan.
József
Oroszlányból
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Egy szállásközvetítő Húsvét utáni kedvező ajánlatával élve mentünk el 3 napra a Ráckevei Duna Relax Wellness Hotelbe. Úgy találtuk, hogy a 4 csillagos besorolás megfelel a követelményeknek. A svédasztalos reggelivel és vacsorával maximálisan elégedettek voltunk.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Környék
2016. május 5.a párjával járt itt
Egy téli hétvégét töltöttünk itt párom névnapjának apropóján. A világháló profi fotósa által készített képekhez képest sokkal hétköznapi látvány foagdott az épülethez érve, és a fizető parkoló megléte sem dobta fel a hangulatomat. Belépve azonban elfelejtődött mindez. Hangulatos, barátságos, belső, közvetlen, de roppant udvarias személyzet várt minket.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Most jártunk először a hotelben, a felnőttbarát működés gondolata fogott meg, ez alapján választottuk a helyet. Könnyen megtaláltuk a szállodát, kedvesen fogadtak minket. Egy rövid tájékoztatás után elindultunk megkereseni a szobánkat. Mire megtaláltuk már a kilátás a folyósón mellőlünk és a parketta is "elfogyott" a lábunk alól, de rutinon kuponos utazók révén ezen nem csodálkoztunk.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Mi most voltunk harmadszor ebben a csodálatos hotelben . Az előző pihenésünk óta profilt váltott a szálloda , csak felnőtteket fogadnak . Ezzel a váltással még jobb lett minden . A hotel egész területén kellemes "nyugizene" szól . A miliő négy csillagosnak megfelel. A személyzet maximálisan figyeli a vendég valamennyi kívánságát .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 13.családjával járt itt
A szoba minden kritikán aluli: egy virsli, 250- cm-es széles, illetve keskeny bútorraktár, minden darab funkciómentes: a két fotellel szemben a teljesen felesleges pótágy, a dohányzóasztal persze máshol. A tv az íróasztalon lehetetlen szögben, hogy legalább az ágyból lehessen nézni. A bőröndtartó szintén csak felesleges lom, nincs hely a felállítására.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - VendéglátásDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Vendéglátás
2016. január 28.a párjával járt itt
A szálláshely felnőttbarát minősítése vonzott ide minket a párommal december végén. A nyugodt pihenést a fűtésrendszer hangos zaja szinte egész éjjel zavarta az első nap. A recepción udvarias ígéretet kaptunk, hogy történik ez ügyben valami. Sajnos a zaj nem szűnt meg csak ritkult. A szoba kényelmes volt, az ételek finomak voltak és nagy volt a választék.