Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
2013. április 24.a párjával járt itt
A szálloda külső kertje, medencéje színvonalas, kellemes a környezet. Több alkalommal jártam ott, az utolsó alkalommal hiányoltam a kinti medence mellől a koktélokat! A szobák kényelmesek, a berendezés megfelelő, talán lehetne egy kicsit modernebb. Felújítás miatt a belső medence nem üzemelt, ez egy kicsit rontott a színvonalon. Az ételek minősége, mennyisége megfelelő, a kiszolgálás udvarias.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
2013 április 7-8-9én tőltőttünk a Családommal csodás 3napot 2éjszakát. A család nevében értékelem csodás napoknak. Két leányom,vejem és unokám meg persze mi öregek. A welnessel volt egy kis gubanc,de végul az is megoldodott. Szép az egész szálloda,biztos vissza foguk térni ujbol. Az ár elfogadhato volt. Kapcsos Jánosné és családja.