Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Gyenge 2015. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Ez nem ér 4 csillagot az biztos! Voltunk már máshol ami 3 csillagos volt és 100x jobb volt! A reggeli és a vacsora kritikán aluli,maga az étkező helységbe is alig tudtunk leülni 5-en,annyira kicsi. Mindig várni kellett,hogy legyen szabad asztal.
Gyenge 2015. augusztus 10.a párjával járt itt
Igénytelen embereknek tökéletes. A reggeli kritikán aluli, a választék nagyon kicsi. A „látványkonyhát” én inkább eldugnám valahová, hogy lehetőleg senki ne lássa, mert az embernek elmegy az étvágya. A tojásokat előre egy nagy kancsóba felütik, a „séf” abból locsolgat a serpenyőbe 2 SMS megírása között, a koszos kezével fűszerezi az ételt.
Kiváló 2015. július 13.a párjával járt itt
A ráckevei Kék Duna Wellness Hotellel történő előzetes egyeztetések is gördülékenyen, és részükről a legnagyobb udvariassággal és készségességgel zajlottak. Az ott tartózkodásunk idején is minden apró kívánságunkat igyekeztek messzemenően kielégíteni. Változatos, finom ételeket ehettünk, a szoba kényelmes, kellemes, ízléses volt.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Környék
2015. június 7.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk a szálloda vendége. Ez is mutatja, hogy szívesen választjuk ezt a helyet pihenésül.
Az ételek változatosak, finomak.
Talán egy negatívum van, a wellness telt ház esetén kicsinek bizonyult. Első alkalommal szinte csak mi uraltuk az egész medencét, most bizony az élmény elemekhez hozzá sem fértünk. Véleményem szerint ekkora kapacitású szállodának ezen bővítenie kellene.
Kiváló 2015. április 9.gyerekekkel járt itt
Kedves fogadtatás. Nagyon barátságos szobalányok. Kiváló, nagyon finom ételek. Szuper szaunák. A 2 éves kisfiunk is élvezte a hétvégét (annak ellenére, hogy beteg volt). A rossz idő ellenére jól sikerült a pihenés. Külön tetszettek a házon belüli programok. A szauna szeánszra már nem fértünk be, annyian voltak, viszont a tükörmeditációt kipróbáltam.
Kiváló 2015. március 25.gyerekekkel járt itt
3 nap 2éjszakát töltöttünk el a szállodában mely gyönyörű helyen közvetlen a Duna parján fekszik így reggel mikor ébred az ember fantasztikus a csillogó víz látványára kelni. A szoba minden kényelemmel fel van szerelve, a terasz amely a dunapartra néz, remek esti program helyszíne egy üveg borral.
Gyenge 2015. március 19.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk (2 fő) a szállodában, félpanziós ellátással. Több dolog is csalódást okozott. Csak az árak négycsillagosak, a szolgáltatások ettől lényegesen elmaradnak. Nincs gyógyvíz, a wellness részleg a szálloda kapacitásához képest kicsi, ebből adódóan zsúfolt és a tisztaság sem tökéletes.
Kiváló 2015. március 4.barátokkal járt itt
Már kétszer voltunk a szálló vendége. Egyszer az egész család /9fő/, másodszor baráti házaspárral. Mindkét alkalommal nagyon jól éreztük magunkat. Minden kiváló volt. Udvarias szolgálatkész személyzet, az étkezéseknél óriási választék, igazán minden igényt kielégítő. Ami még igazán tetszett a családias környezet.
2014. október 24.a párjával járt itt
Nagyon szép és gondozott a parkja, de ez jellemző a környező Duna-part szakaszra is. A wellness részlegnél nem tettszett, hogy rendkívül csúszós a belső medence körüli járórész. Hideg a belső medence, és az ugráló gyerekek miatt nem lehetett fürödni. A külső úszómedence csak rozmároknak alkalmas még nyáron is.
2014. október 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves személyzettel találkoztunk. A szoba kellemes, kényelmes, bár kissé sötét. Az ételek nagyon finomak, igaz **** szállodához képest egy picit szerény a választék. A wellness kellemes, kár hogy a jakuzzi mindig tele volt. Igénybe vettünk masszázst, aki teheti ne hagyja ki. Gyerekekkel voltunk, nekik is tetszett. Szép a kertje, és van kint gyerekjátszótér is.