Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2016. január 25.a párjával járt itt
Előszór jártunk a szállodában,de semmiképpen sem utoljára. :)
A kiszolgálás, a személyzet közvetlen kedvessége, az ételek választéka - mind kifogástalan.
A wellness élmény, a szauna szeánszok és a színes programok.
Igazi feltöltődés és kikapcsolódás. :)
Nagyon jól éreztük magunkat és biztosan visszatérünk, ahogy módunk lesz rá.
Jó szívvel ajánlom a szállodát mindenkinek.
2016. január 19.a párjával járt itt
A párommal most voltunk itt először, összességében elégedettek voltunk. A szoba kellemes volt, bár óriási gőzerővel ment a fűtés, amit nem tudtunk szabályozni, és a wc tere nagyon szűkös, az ajtaja be volt szakadva egy 10 cm-es részen a folytonos csapnak való ütődéstől. A hidromasszázsos sarokkád fantasztikus!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 5.a párjával járt itt
On-line érdeklődésemre válasz: gyerekmentes hotel. Programmódosítás, gyerekeket otthon hagytuk. Érkezéskor pár gyereket csak láttam, ami csalódás volt. Nekem nem lehet, másnak miért igen? Más a mérce? A szobában tisztaság, kellemes meleg, ám a fűtésrendszer trabantmotor-hangot adott. Szóltam, egészen feltekerték (szabályzót elvitték), hang megszűnt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 29.a párjával járt itt
"Kék Duna" korszakban is jártunk itt, de annak bizony már vagy 4-5 éve. Emlékeink az akkori élményekről sem rosszak, de érezhetően emeltek a színvonalon. A wellness kisebb átalakításokkal alapjaiban ugyan azt nyújtja (az úszó medence "hideg" vizére való panaszkodás mindenütt tapasztalható, de az nem a vízhőmérsekletet, hanem a magyarok "edzettségét" tükrözi!
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
2015 augusztusában 5 csodálatos napot töltöttünk férjemmel a Hotelben. A Hotel már kívülről is tetszetős volt első látásra! A szobák modern berendezettségűek és nagyon tágasak, kilátás csodálatos a Dunára néző. A hotel berendezettsége kastély jellegű,csoda szép! ! ! A wellness részleg is szuper.
Kiváló 2016. május 11.barátokkal járt itt
Az év szállása díjjal is kitüntetett ráckevei Kék Duna Wellness Hotel kiváló lehetőséget nyújt azok számára, akik kipróbálnák, hogyan is wellnesseztek a fényűző, római arisztokraták. Kiélvezhetik a caldarium, a tepidarium, a sudatorium fulgens, az ars cosmetica, a perfricatio stb. lazító és pihentető hatásait.
Átlagos 2016. május 5.családjával járt itt
Duna Relex&Evant hotel ****
Tapasztalataim, az ár nem felel meg, a 4 csillagos feltételeknek. Az éttermi ellátás nem megfelelő, gyenge és egyhangú. Wellness részleg, baleset veszélyes, kevés a csúszásgátló, ami a medencékhez vezet. Kikapcsolódni, házon belül, nincs lehetőség. A szobák nem kifogásolhatók. A személyzet megfelelő. Három csillagosra értékelném. A szoba árak magasak.
Ajánlani nem tudom.
Szörnyű 2015. november 5.a párjával járt itt
Az árak és a színvonal nincs arányban. Szoba: Érkezéskor a fürdőszoba világítása nem volt megfelelő. A recepción közölték, hogy vasárnap nincs bent szerelő, majd hétfőn megnézi a világítást. A szobaasszony intézkedésének köszönhetően kaptunk egy másik szobát. Abban is "hangulatfény" fogadott a fürdőszobában,de egy fokkal jobb volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 8.a párjával járt itt
A szálloda és udvara nagyon szép. Az ételek kitűnőek. A wellness része akár a Jeges tenger, ilyen hideg vizű wellness hotelben még nem jártunk. Hiába úsztunk, mégis mindig fáztunk. A kinti baldachinos ágyakat olyanok is lefoglalják már reggel, akik csak késő délután érnek oda. A város nagyon szép.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda berendezése, nagyon szép szobákat kaptunk, kilátással a Dunára. Az ételek nagyon változatosak és finomak voltak. A wellness részleg (bár nem túl nagy) minden igényt kielégít. . . . a masszázs kezelések is csodálatosak voltak. Nyáron a kert és és a kinti medence is kellemes lehet.