Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2021. szeptember 6.kollégákkal járt itt
Nagyon szép a szálloda, jó a wellness részleg, finomak az ételek. Még régebben jártam itt, céges csapatépítőn, de nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon szép a kilátás is, kényelmes szobák, kedves és segítőkész személyzet, Csakis ajánlani tudom mindenkinek. Szimpatikus szálloda és étterem egyben.
Kiváló 2020. november 10.a párjával járt itt
Kellemes,nyugodt szálloda,kiváló wellness részleggel,nagyon jó masszőrrel.
A szobák minden igényt kielégítenek,nagyon kényelmes ágyak vannak.
Tiszta,csendes,pihenésre nagyon alkalmas hely.
Kiváló 2020. október 27.a párjával járt itt
Kutya barát szállást kerestünk. Fontos volt , hogy mi is ki tudjunk kapcsolódni. A személyzet udvarias, figyelmes , barátságos és gyors volt. Mindenre volt megoldás ami a kutyus miatt felmerült mint plusz igény. Mint kiderült mindenki szerette a kutyákat. A szoba szép volt, a kilátás pedig pazar. Az ételek finomak voltak.
Kiváló 2020. október 1.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a sok plusz dolog amivel kedveskedett a szálloda. Pl. a szobába készített tea, kávé, vízforraló, az üdvözlőital, a wellnessben lehetőség volt gyógyteák, ivóvíz fogyasztására, délutáni csipegetésre (pogácsa). Tetszettek a napi programok, úgy mint vízi torna, szauna szeánsz. Nagyon finomak voltak az ételek.
Kiváló 2020. augusztus 11.családjával járt itt
Már többször voltunk a hotelben , de mindig nagy örömmel térünk vissza. Tökéletes az elhelyezkedése a Duna parton közel az Árpád híd amin keresztül percek alatt a hangulatos belvárosba jutunk . A szálloda elegáns közösségi terekkel és szobákkal rendelkezik . A személyzet észrevétlenül kíséri végig a pihenésünket .
2020. július 6.a párjával járt itt
A hotel tökéletes helyen található, gyalog a belváros kényelmesen bejárható a híd túloldalán. Sajnos a covid járvány miatt nem voltak szervezett programok, de a Balabánon tett hajókirándulás kárpótolta ezt. :) A wellness rész csodás, a finn szauna szuper, a masszőrök kedvesek és ügyes kezük van.
Átlagos 2020. február 21.a párjával járt itt
Sajnos több negatív tapasztalatunk volt. A fürdőszoba elrendezését nagyon át kéne gondolni. A férjem a maga 60 kilójával sem igazán fért be a zuhanyzóba, a zuhanyrózsát nem lehet felakasztani, nincs egy kis polc vagy perem, amire a dolgokat le lehetne tenni. Ez nagyon zavaró. A szobában rettenetesen meleg volt (kb.
Gyenge 2019. december 13.a párjával járt itt
Régen szerettem volna megnézni a hotelt, de nagyot csalódtam. Komoly bajok vannak a tisztasággal, a konyhája minősíthetetlen. Az ételek ízetlenek, nincsenek rendesen megfőzve, és már az étterem nyitásának pillanatában hidegek. A személyzet nincs képben a pl. az italokkal, különösen a borokkal.
Gyenge 2019. november 6.a párjával járt itt
Régóta terveztük már férjemmel, hogy elmegyünk ebbe a hotelbe. Sajnos elég csalódottak voltunk. Első este az étteremben a vacsora ideje alatt a pincér oda sem jött az asztalunkhoz. Reggelinél az asztalok, terítők koszosak voltak.
Kiváló 2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Szeptember 10-től 13-ig voltunk a férjemmel a szállodába! A személyzet nagyon kedves,a szoba kényelmes,csendes,igazi pihenőhely szép kilátással. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó! Az idő szerencsére nagyon jó volt,így tudtunk a gyönyörű kertben napozni! A recepciósok, a pincérek,de még a takarító személyzet is végtelenül udvarias,segítőkész volt. Köszönjük.