Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Szép tiszta rendben tartott környezetben,gyönyörű helyen tölthettük el a pihenésre szánt időnket. A szobánk kényelmes volt, közel a wellness részleghez. A wellness rész igazi kikapcsolódást biztosít. Barátságos környezet, sokféle szabadidős tevékenység lehetősége. Mindennel a maximálisan elégedettek voltunk! ! ! !
Gyenge 2016. október 28.családjával járt itt
Már a bejáratnál elgondolkodtam azon, hogy kerekesszékkel édesapám vajon hogyan jutna be: sehogy, vagy csak ha valaki ölben beviszi. A belső térben fogadott egy olyan szag, amelyről dédi és a maga 80 éve jutott az eszembe, mi negyvenesek ezt öregszagnak hívjuk. Kiábrándító volt.
Kiváló 2016. október 20.a párjával járt itt
Sok helyen jártunk már,de ilyen lelkes segítőkész,kedves fiatal személyzetel,nem igen találkoztunk még.Minden szuper volt,köszönet érte!Biztos hogy visszatérünk még!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. október 20.a párjával járt itt
Kinéztem már régebben ezt a szállodát, hogy egyszer eljövünk és most egy jó ajánlat kapcsán ezt választottuk októberre. A hotel nemrég újult meg, illetve koncepciót váltott felnőttbarát változatra. Az épületbelső és a szobák régiesen elegánsak, az étterem inkább modern, a wellness részleg görögös jellegűre alakított.
2016. október 17.a párjával járt itt
Kellemes fogadtatás finom ételek pazar helyszín. Kíválló wellness részleg.!Séta a parton.Teázás a wellnessben.Remek pihenés és pozitívum, hogy gyermek nélkül lehet pihenni!A személyzet kedves.A külső wellness főleg megfogott, nagyon hangulatos kellemes pihenőhelyekkel, teljes felüdülést nyújt!
Kiváló 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
Magyarország második felnőttbarát szállodája kitűnő választás volt. Állandó programokkal, szauna szeánsszal igyekeznek a vendégek kedvére tenni, így már előre lehet tervezni a "napirendet", mivel egy táblára ki vannak függesztve a programok pontos időpontja. a személyzet kitűnő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 29.barátokkal járt itt
Kétszer is voltam itt a nyáron. Egyszer borzalmas esős hétvégén és egy csodás napsütöttén. Első alkalommal az volt a nagy pozitívum, h mindenféle szállodán belüli programok vehetők igénybe - ingyenesen. A programfelelős hölgy igen sokrétű, bár van olyan terület, ahol kezdő, de még fiatal és nem feltétlen figyel a résztvevőkre.
Kiváló 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Nekünk is vannak gyermekeink, imádunk velük is utazni, de nagyon jó hogy van ilyen szálloda is a közelünkben. :) Igazi nyugalom szigete. Tavaly előtt voltunk már a szállodában, de eldöntöttük, hogy évente egyszer szeretnénk visszatérni. :)
Szuper a szobából a kilátás, az ételek változatosak, a wellness számunkra megfelelő volt.
Kiváló 2016. szeptember 1.a párjával járt itt
Sajnos csak éjszakát töltöttünk itt, pedig szívesen maradtunk volna még. . . Már előző nap küldtek egy tájékoztató e-mailt, amelyben lehetőséget biztosítottak az online bejelentkezésre. Ez nekem nagyon tetszett, nem csomagokkal megpakolva kell kitölteni a bejelentkezési lapot. Az étkezéseknél nagy volt a választék, az étteremben a pincérek nagyon segítőkészek voltak.
Kiváló 2016. augusztus 17.kollégákkal járt itt
Csodás 3 nap nyeremény pihenést töltöttünk itt kolléganőmmel. Nagyon szép minden, és elmondhatatlan jó volt ebben a szép környezetben a csendes pihenés . Szerencsénkre Dunai panorámás szobát kaptunk és gyönyörű volt a kilátás. A benti medencék pont jó hőfokúak, egyedül a kinti medence volt nagyon hideg (nekünk) így abba nem mertünk bemenni.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Egyéb