Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

2017. április 14.gyerekekkel járt itt
Párommal korábban már jártunk itt és ismét eljöttünk Kedves gyermekeim menyeim jóvoltából 60. születésnapi ajándékuk kapcsán! Nagyon jól éreztük magunkat nyolcan,mert időközben kiderült a nagyfiamék IKER babákat várnak! Nem csalódtunk,az ellátás,a szoba, a személyzet,a környezet, a wellness ismét kiváló volt,felidéződtek a régi emlékek!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2017. április 4.a párjával járt itt
Harmadszor töltöttünk egy hétvégét a szállodában. Jól éreztük magunkat, a tisztasággal meg voltunk elégedve, a személyzet udvarias. Az úszómedence sajnos olyan hideg volt, hogy inkább nem úsztam. Az étteremben a felszolgálók kedvesek, de a szervezéssel probléma lehet, nincs beosztva, hogy melyik asztal melyik felszolgálóhoz tartozik, volt, hogy hárman is megkérdezték, mit kérünk inni.
2017. február 22.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk itt és nagyon is jól éreztük magunkat! A személyzet fiatal kedves és nagyon segítőkész! Hiszen a fizetéskor elengedték az éttermi fogyasztást amikor jeleztem, hogy nem csinálták meg a megérkezésünkkor jelzett hibákat! A Tisztaság az délután már hagy némi kívánni valót maga után!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
Végre egy csak felnőtteknek való szálloda! Idős,nyugdíjas házaspár révén a csendnek és nyugalomnak nagyon örültünk!
Minden tetszett:a szoba,az étterem,az ételek,a wellness,na és a kilátás! A személyzet minden kívánságunkat leste!
2016. decemberben jártunk ott,anyagi helyzetünktől függően szeretnénk még egyszer legalább eljutni!

Köszönettel
Átlagos 2017. január 26.a párjával járt itt
Korábban már jártunk itt a párommal, akkor meg voltunk elégedve, ezért jöttünk vissza, de már szó sem volt elégedettségről. A személyzet nagy része fiatal -recepció, wellness -, ami nem lenne baj, de az az érzése az embernek, hogy szakértelem nélküli olcsó munkaerőt alkalmaznak -tisztelet a kivételnek-.
Gyenge 2017. január 23.a párjával járt itt
A rendkívül udvariasan lebonyolított foglalás, valamint az érkezés előtti szívélyes emlékeztető-levél után azzal kellett szembesülnünk, hogy a recepción nem volt olyan személyzet, akinek a vendégek csomagjainak bevitele lenne a feladata. Amikor erre rákérdeztem, a recepciós ímmel-ámmal azt felelte, hogy "esetleg segíthetek".
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Vendéglátás
Gyenge 2017. január 10.a párjával járt itt
Elhanyagolt, az éttermi rész a gyenge láncszem. Wellnessre ráférne egy jónagy takaríras de az egész szállodára is. Nincs lelke nincs vezetője
Kiváló 2016. december 16.barátokkal járt itt
Baráti társaságban, csodálatos 4 napot töltöttünk el a " Duna Relax & Event Hotel-ben, Ráckevén. A szálloda, a wellness részleg minden igényünket kielégítette. A szálloda dolgozói mindent megtesznek a Vendégek kényelméért, a személyzet nagyon udvarias, figyelmes és segítőkész. Az ellátás, az ételek minősége és a választék I.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Egyéb
Gyenge 2016. december 13.a párjával járt itt
A szálloda szép helyen van, de nagyon zajos! Hajnalban a forgalomra ébredtünk,ami nem szolgálta a pihenést! A szoba ugyan erkélyesnek van hirdetve, de nem volt erkélye! A foglalással minden rendben volt, gyors, korrekt intézés. A fogadásnál egy hölgy, akiről fogalmam sincs ki volt, egy üvegpohárban, kézben hozva egy limonádét adott, de ez nem is számít!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szobák
Kiváló 2016. november 23.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hely. . . Duna parton van. . szép kilátással,szép szobákkal a párom szülinapját ünnepeltük és a szállodától egy csodálatos gyümölcs kosarat kaptunk ami meglepetésként várt a szobánkba.
A személyzet nagyon kedves. . barátságos. Jó programokat szervezetek nekünk. Az étel bőséges inycsiklandozó. :)szóval nagyon jó volt ott. . lenni. . . máskor is megyünk.