Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2018. július 18.a párjával járt itt
Remek elhelyezkedésü szálloda a Duna parton. Visszafogotttan elegáns az egész szálloda. Harmonikus hangulatot áraszto kényelmes szobák Dunára nézö kilátással. Wellnes külsö belsö része nagyon jo. Étterme kiválo. A személyzet kedves, figyelmes, nagyon készséges. Kerékpár bérlési lehetöség. Udvari sakk, ping-pong. A legjobb szálloda ahol eddig voltunk.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső
Kiváló 2018. június 23.családjával járt itt
Először voltunk ebben a szállodában a családommal, de meglepően családias , barátságos helynek bizonyult. Nagyszerű a wellness részlege, ahol még teázásra is van lehetőség, kedves a személyzet is. A szoba tiszta, kényelmes volt, szép panorámával. A kinti úszómedence is kellemes a nagy melegben, és változatos programokat tartanak benne, pl.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kert
2018. június 22.barátokkal járt itt
Két napot töltöttem néhány napja szállodában külsős vendégként . Egy baráti társaság hívott meg Ráckevére üdülni,kikapcsolódni. Amit kiemelek a szállodában wellness részlegen dolgozó nyírok masszőr férfi aki úgy megmasszírozta egész testemet hogy szinte teljesen újjászülettem!
2018. március 6.családjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, ez mindent elmond, folyamatosan fejlődik a szálloda, pozitív hogy ki is kérik a véleményed hogy jobbá tegyék az ittlétet, a vendégekért vannak. Fejlődőképes, megújúlás alatt. Ezt mindenképp értékelendő.
Gyenge 2018. január 3.a párjával járt itt
Itt töltöttük a szilvesztert, rossz ötlet volt. Először a pozitívumokat, mert azokat is meg kell említeni:
A hotel fekvése kiváló, a Dunára és a szemközti partra nyíló panoráma csodás. Az épület és a berendezés hangulatos, kiegyensúlyozott. A jacuzzis fürdőszoba kellemes meglepetés, akárcsak a napi hotelújság.
Kiváló 2017. november 4.a párjával járt itt
2017. októberben jártunk a hotelben párommal. Dunára néző szobát kaptunk,mely tiszta, kényelmes, és ízlésesen berendezett volt. A szálloda személyzete kedves, figyelmes! A konyha remek, finom változatos ételekkel! 4 éjszakát töltöttünk a szállodában,és nagyon jól éreztük magunkat! Tetszett a csend és nyugalom,igazi pihenés volt számunkra.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Gyenge 2017. október 22.a párjával járt itt
Nagyon csalódottak voltunk. A szoba szép volt,csak hideg. Szóltunk a recepción,ezután enyhén de meg oldódott. a fürdőszoba viszont hideg maradt az elutazás napjáig. Sem a törülközők sem a fürdőköntős nem száradt meg,és mivel elég hüvös volt az ott tartózkodásunkor,ezért zuhanyozni is hidegben kellett.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2017. október 22.a párjával járt itt
Dunára néző szobát kértünk, ezt igazolták vissza, udvarra nézőt kaptunk, ahol kétszer is a kertész ébresztett, egyszer elektromos fűrésszel bokrot nyesett, másnap az ablakunk alatt lombfúvóval falevelet takarított. Tisztaság a szobában nem megfelelő, széken lévő huzat enyhén szólva flekkes(tenyérnyi furcsa folt).
Kiváló 2017. október 5.a párjával járt itt
A szálloda kellemes környezetben a Duna parton helyezkedik el. Minden évben a téli-tavaszi időszakban látogatunk ide így a kinti medencéket még nem volt alkalmunk kipróbálni de a benti szolgáltatásokkal teljes mértékben elégedettek vagyunk. A szobák tágasak, szépen berendezettek és kényelmesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
A szálloda szép, hangulatos, tiszta és csendes. A szoba elégséges méretű, és ott létünkkor a klíma és a hűtő is jól működött. Nagyszerű, hogy van vízforraló a szobában, és a bekészített tea filterekből bármikor főzhetünk egy finom teát. Mindez a wellness pihenőjében is bármikor megtehető: a falikútból forró víz folyik, és teánkhoz különféle tea filtert választhatunk.