Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Harmadik alkalommal látogattunk el a hotelbe. Ár-érték arányban szerintünk nagyon jó a hotel. De azért lehetne javítani is. A minibár hűtője nem működött, kinn 35 fok volt. A TV olyan szemcsés volt, hogy alig látszott. A problémát jeleztük, de megoldás nem volt. Szuper viszont a wellness-bár a külső medence csak néhány fokkal, de lehetne melegebb.
2017. augusztus 20.a párjával járt itt
A környezet nagyon szép, pihenésre, lazításra csábít. A szálloda belső képe elegáns, hangulatos. A szoba és az erkély elég kicsi, a gyönyörű kilátást a magas fák miatt csak az utcáról élvezhettük. A személyzet udvarias, a konyha remek ,az ételek változatosak. Aki gyermekzsivaj nélkül szeret pihenni, annak nagyon ajánlom. Nyáron, amikor a kinti medencék is működnek visszajövünk
Kiváló 2017. augusztus 9.családjával járt itt
Nagyon szép Hotel ,gyönyörű környezetben. Udvarias kiszolgálás figyelmes személyzet.
Welness részleg nagyon szép.
A kinti medencék is nagyon szépek.
A programok nagyon változatossak.
Az ételek igen változatosak finomak.
Gyönyörű kilátás a Dunára illetőleg Ráckeve Városára .
Nagyon jó , hogy a hídon átkelve nagyon közel van a városközpont .
Nagyon sok szép látnivaló van a közelben.
Kiváló 2017. augusztus 2.a párjával járt itt
Aki igazi pihenésre vágyik és elhúzódva a zajos környezettől ideális helyen van itt. A szálloda hangulata elvarázsol , a fürdő a kinti medence a kert mind mind egy kis csoda. Az egyéb fakultatí programok is jól meg vannak szervezve. Kerékpár kölcsönzés, hajókázás, vizi torna és meditációs programok. Már kétszer jártam ott de bármikor szivesen visszamegyek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2017. július 29.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben, kíváló adottságú szálloda. Mnd a belső és külső medence jó, Nagyon jók a napozáshoz az ágyak, bár némelyik már javításra szorul. Az ételek finomak, de sokszor várni kellett a pótlásra, és a sütemények kínálatánál látszott, hogy a szálloda nem rendelkezik cukrásszal.
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
A személyzet kedves és segítőkész.Az egész szálloda nagyon szép és csendes. Az ágyak kényelmesek. A kinti és a benti wellness rész nagyon szép és pihentető. A park rendezett.A vacsora nagyon finom, a reggelinél lehetne egy kis változatosság,de az is jó. A városközpont közel van.A szabad strand is pár lépés.Szuper hely!!!
Átlagos 2017. június 20.családjával járt itt
3 napot töltöttünk négyen a szállodában, mely során volt jó és kevésbé színvonalas szolgáltatás is. A hely csodaszép, igényesen kialakított wellness részleggel és kerti pihenőkkel. Pozitívum még számunkra a csend , hogy gyerekzajtól mentesen lehet pihenni.
Gyenge 2017. május 21.a párjával járt itt
Negatívumok:
A szoba büdös. A hátsó szoba ablaka vastagon pókhálós, pókokkal teli. Idén takarítónő még nem járt ott. A hűtőszekrény piszkos. A szekrény amiben benne van csak addig van kitörölve, ameddig a takarítónő keze beér. A teraszon az ülőpárnák konkrétan retkesek. Az, hogy a zuhanyfejet fogni kell, kényelmetlen.
Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
Május 5-től öt napot tőltöttünk férjemmel a szállodában. Nem mindennapi esemény megünneplés színhelyeként választottuk a felnőttbarát szállodát,50 éves házzassági évfordulót ünnepeltünk. Nem csalódtunk,a meghírdetett szolgáltatásokat biztosították mindenben maximális színvonalon. A szálloda berendezése elegáns és kényelmes.
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk Húsvétkor a szállodában. Igazi kikapcsolódás volt. Gyönyörű helyen, rögtön a Duna partján fekszik, nem volt olyan alkalom, hogy ne láttunk volna kacsákat úszkálni. A recepción dolgozók mindig mosolygósak és végtelenül segítőkészek voltak. Minden kérésünkre és kérdésünkre rögtön válaszoltak, reagáltak.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső