Amigó Étterem és Pizzéria Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Amigó Étterem és Pizzéria Siófok vélemények

2016. december 7.barátokkal járt itt
Barátaimmal Siófokon ünnepeltük a névnapomat. Nem sok étterem van ilyenkor nyitva, ezért ezt a pizzériát választottuk. Nem csalódtunk benne, hangulatos hely, finom és nagy pizzák és nem mellesleg az El Classico-t is láttuk. Kicsi negatívum, hogy elég sokat vártunk a pizzákra,annak ellenére, hogy nem volt telt ház.
Amigó Étterem és Pizzéria Siófok - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
A párommal és 2 baráttal tértünk be vacsorázni a szomszéd szállodából.A személyzet kevés volt az elmondás alapján, de igyekeztek helyet adni nekünk, és kiszolgálni maximálisan.A vacsora isteni volt, bőséges.Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha nagyon éhes, és finomat akar enni.Köszönjük szépen a kellemes estét!
Gyenge 2016. augusztus 19.családjával járt itt
A családdal: apa anya 3 éves kisfiúval és a mama. Tyúkhúsleves, 2 pizza és 1 célzó és volt a rendelés. Utánunk jött még egy idősebb úr egy pár, 2 fiú és egy német család. Az idősebb úr asztalánál már be is fejezték az ebédet, a németek is megkapták a rendelést mi még mindig a pizzákra és a calzonéra vártunk.
Kiváló 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
Nagyon finom, bőséges ételt kaptunk minden alkalommal! Köszönjük szépen! Tiszta, tágas hely, kellemes terasz. Szerintem a környék legszínvonalasabb étterme, közel a siófoki sétány is. Fiatal pincérek a felszolgálók, akik nem tolakodóak, de mindig jöttek, ha úgy látták keressük őket.
Kiváló 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Mostmár jópár éve követjük figyelemmel a helyet. Alapból sem volt rossz, de minden évben mégis tudott valamiben fejlődni. Nos idén megint nagyot lépett a hely, miközben az eddigi értékek megmaradtak, az étlap megújult! Jópár olyan étel került fel amit eddig okkal hiányolhatott a közönség.
Kiváló 2016. július 23.gyerekekkel járt itt
Most voltunk itt először. Az ittjártam. hu-n olvasott ajánlások alapján választottuk ebédünk elköltésének helyszínéül. Nem csalódtunk. Tiszta, tágas hely, udvarias a kiszolgálás. Nagyon finom és bőséges adag ételt kaptunk. A pizza is nagyon finom és bőséges a feltét rajta, vékony a tésztája.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 20.a párjával járt itt
Júniusban voltunk itt párommal és sógornőmmel. Párom a'la carte ételt evett, mi pedig pizzát, mert azt hallottuk, hogy itt nem rossz. Hát ehhez képest csalódtam. Nem volt ízes, pedig nem egy olcsó pizzát kértünk. Én jobbra számítottam. A párom adagja pedig nem egy férfias adag volt.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Akárhányszor Siófokon járunk, mindig betérünk az Amigoba :-) a hatalmas belső térben több kisebb-nagyobb részt alakítottak ki, ahol a nagy társaságok és az intim találkozók is gond nélkül lezajlódhatnak. Az étlapon a pizzától kezdve a salátákon át a halak-szárnyasok-marha és disznóhúsig minden megtalálható.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2016. április 17.a párjával járt itt
Az étterem fiatalos, hangulatos. A személyzet készséges, felkészült. A választék igen széles. Pizzától a különleges halételekig, szárnyastól a marhahúsig. Az adagok - befogadóképességem picivel átlag feletti - bőségesek. Terveztünk desszertet is, de annak már nem maradt hely, pedig mindketten csak főételt rendeltünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 18.gyerekekkel járt itt
Egy szép februári szomorkás hétvégén tértünk be ide, mivel közel volt a nagy parkolóhoz, és nem áztunk gyalog sokáig. Kívülről nem látszik, hogy ekkora a belső tér. Betérve egy hatalmas, modern stílusú étterem fogadott minket. A felszolgáló hölgy rendkívül kedves és figyelmes volt, gyorsan meg is kaptunk amiket kértünk.