Amigó Étterem és Pizzéria Siófok

2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Amigó Étterem és Pizzéria Siófok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 26.a párjával járt itt
Párommal jártunk az Amigo étteremben. Hangulatos, a helyben, kemencében sütött, illatozó pizzákat látványosan elkészítő étterem. Legalább 50 féle pizzát kínálnak. Az egyéb ételek, és desszertek is nagyon finomak. A kiszolgálás is nagyon kedves, bár kicsit lassú. (Igaz, mi nyaraltunk, ráértünk, így nem siettünk sehova.
Szörnyű 2017. június 7.a párjával járt itt
Soha senki nem nyitná ki az ajtót rájuk! Siófokra évek óta visszatérő vendégek vagyunk, általában az olasz étteremben szoktunk vacsizni. Mos úgy gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet is. NEM KELLETT VOLNA! ! ! ! ! Én imádom a steaket, igy sokszor erre esik a választásom, most igy történt.
Átlagos 2023. június 22. járt itt
Késő este kerestünk egy pizzériát, ahol elfogyaszthatunk egy gyors de jó vacsorát. Erre a helyre esett a választásunk, mert sokáig nyitvatart. MEgérkezésünnkor sürgés forgás volt a pultoknál, de senki ügyet se vetett ránk, amíg ott álldogáltunk, míg végül úgy döntöttünk helyet foglalunk.
Gyenge 2017. november 3.gyerekekkel járt itt
Ma ebédelni tértünk be édesanyámmal és az unokahúgommal . A pincérek két úriember meglehetősen mogorvák barátságtalanok türelmetlenek voltak persze a borravaló elmaradt, kifele menet némi éllel a hangjában azért megkérdezte,hogy mindennel megvoltunk-e elégedve.
Szörnyű 2017. január 8.családjával járt itt
Masodik alkalommal mentunk ide elsore karajt ettunk, normalis adag es jo izu volt. Masodszorra pizzat es tesztat kertunk, a pizza izetlen volt a tesztaja borzaszto a feltet rajta inkabb fott mint sult volt. A carbonara, hamár az etterem neve olasz illett volna hogy legalabb nyomokban tartalmazza az elemeket de fott ocska sonka szetfolyos lottyben, otthagytuk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 20.a párjával járt itt
Júniusban voltunk itt párommal és sógornőmmel. Párom a'la carte ételt evett, mi pedig pizzát, mert azt hallottuk, hogy itt nem rossz. Hát ehhez képest csalódtam. Nem volt ízes, pedig nem egy olcsó pizzát kértünk. Én jobbra számítottam. A párom adagja pedig nem egy férfias adag volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
2014. október 4.a párjával járt itt
A hely: hangulatos, inkább családok, kisebb társasok részére kialakítva. Sajnos a párokra kevésbé gondoltak. Kiszolgálás: mi szezonon kívül jártunk itt. Fiatal pincér szolgált fel az aszalunknál, akivel teljesen elégedettek voltunk. Nem volt tolakodó, de figyelt ránk, így egyből jött amikor látta, hogy keressük.
Amigó Étterem és Pizzéria Siófok - Étel/italAmigó Étterem és Pizzéria Siófok - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 25.családjával járt itt
Pár napja jártunk itt. Már nem először. A hely hangulatos, szépen berendezett, nagy, tágas helynek mondható, bár kicsit kiesik a központi vendéglátós részből. A berendezése nagyon tetszik, köszönhetően a bőrszerű huzattal rendelkező pados részeknek, fa burkolatnak, és hogy az elválasztásoknak köszönhetően asztal-blokkokra, helyiség szerűségekre tagolódik az étterem, ami ad egy kis privát légkört.
Amigó Étterem és Pizzéria Siófok - Étel/ital
Átlagos 2013. november 7.barátokkal járt itt
Látványos pizzasütés a nyitott kemencében, rögtön megjön az vendég étvágya. Ez biztosítja, hogy a lehető legfrissebb pizzát kapja a vendég. Sajnos az elmúlt évekhez képest a adagok mennyisége látványosan lecsökkent, a húsételek nem megfelelő hőmérsékleten lettek tálalva. a kiszolgálásra nem lehet panasz!
Kiváló 2024. január 4.a párjával járt itt
Siófokhoz képest egész megfizethető, az étel finom és friss, a választék nagy.
A pincér kedves, a kiszolgálás gyors és pontos volt. Épp erre volt szükségünk, köszönöm!