CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
59.800 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 12.családjával járt itt
Sajnos ez a szálloda csalódás volt számunkra. Az első éjszaka után eljöttünk, kerestünk másik szállodát. Borzasztóan koszos szálloda. Nem csak a szoba, hanem minden helyiség ragadt a mocsoktól. A folyosó, az étterem. Büdös volt mindenhol. Az étterem tálalójának tetején odaragadt kosz, legyek és méhek.
Kiváló 2022. május 8.gyerekekkel járt itt
A Balaton parttól kicsit távolabb található ez a szálloda, forgalmas úttól nem messze. Már 3 x voltunk ebben a szállodában, mert kedvező áron tudtunk itt megszállni. Az épület mindig más részében kaptunk szállást, kicsit labirintusnak tűnt az épület. A félpanziós étkezés remek, finom ételeket ettünk.
CE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - Egyéb
Gyenge 2022. április 23.a párjával járt itt
A tisztasággal, a szobában, étteremben és a medencével nem voltunk megelégedve. Az étterem felső emeletén az üveg piszkos, és tele ujlenyomattal. A szobában a hütő nagyon poros, a folyosókon a szönyeg már cserére szorul. Sajnálom mert maga a szálloda nagyon szimpatikus volt, ezeket leszámitva. Így számunkra a szálloda inkább három csillagosnak felel meg.
Átlagos 2022. április 17.gyerekekkel járt itt
Kopott, koszos sötétítő függöny. Nem volt pohár csak 2 db a fürdőszobában. Hiányzott a cipőkanál, úgy kellett a recepción kérni. Mivel idős emberek vagyunk, nagy szükségünk volt rá. Fürdőköpeny nincs a szobába készítve. Tortát rendeltünk mivel születésnapot ünneleltünk, de nem volt friss a tésztálya, valamint cseresznye nagy ságú vaj darabok voltak benne.
Gyenge 2022. április 16.a párjával járt itt
Folyosókon, szobákban a sötét padlószőnyegen, ragasztó, vagy festék kiborítva, több helyen. A takarítás enyhén szólva hiányos, a takarító személyzet rosszul végzi a munkáját. A wellnessnél nincs kiírva, hogy zuhanyozzanak a vendégek előtte, nem is zuhanyzik szinte senki medencézés előtt. A vacsoránál az ételek hidegek.
Átlagos 2022. április 8.barátokkal járt itt
Már a bejelentkezèskor egy baratsagtalan recepciós hölgy fogadott minket. arrogáns kioktató stilusban. persze alapvető dolgokat nem tudtunk meg. pl a melygarázst ha elhagyjuk tegyük ki a boját mert nem lesz helyünk ha visszatérűnk. persze nem volt . pedig kifizettük. A mosoly a hölgy arcàn vendègkènt is ritkán szerepelhet.
Gyenge 2021. december 27.gyerekekkel járt itt
Ma érkeztünk haza a családi karácsonyozásból. Számunkra nagy csalódás volt a hotel. A 2010-es "Év szállodája" cím elnyerése óta nem sok minden történhetett a szállodával. A tisztaság hagy némi kívánnivalót maga után 4 csillagos hotelről lévén szó. Ez vonatkozik mind a folyosókra, szobákra, fürdőszobákra.
Gyenge 2018. január 14.a párjával járt itt
Elkövettem egy hibát,nem olvastam véleményt előzetesen a hotelről,pedig szoktam,de annyira olcsó volt,meg teljes panzió és 4*,hogy nem gondoltam rosszra. . . Többször voltam már 4*-os hotelben,de ez messze van tőle,talán 2*-t ha megér. Először az ágynemű hibáival szembesültünk: párna huzat szakadt,foltos,az ágy matracai kifeküdtek,cserére szorul.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
Megmondom őszintén, kicsit tartottam a helytől. Az értékelések alapján rosszabbra számítottam, de a várakozásom mindent felülírt! Gyönyörű a szálloda kívül-belül, a személyzet segítőkész, az ételek változatosak, és szuperfinomak, a wellnes első oszályú, a programok emelték az ünnep fényét! ! ! !
Kiváló 2017. december 14.gyerekekkel járt itt
Sok negatív vélemény olvastam a Hotelröl,de őszíntén kellemeset csalódtunk! Wifi-gyorss,ágy-kényelmes,medence víze-kellemes,tisztaság-megfelelö. . . Apró probléma azért akadt,3gyerekkel mentünk,de a gyerekek ágya nem volt megágyazva! Ez a legkisebb bajom volt,mert megcsináltuk mi! A föbb probléma hogy a vacsoránál nem gondolnak a gyerekekre!
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád