CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok
CE Plaza Hotel SiófokCE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok bemutatkozása

A CE Plaza Hotel Siófokon található, nem messze a Balaton partjától. A belváros néhány perces sétával elérhető, de a csendes, zöldövezeti környezet biztosítja a nyugodt pihenést. A szálloda wellness-szolgáltatásokkal, gasztronómiai ajánlatokkal, konferenciaszolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

A CE Plaza Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
Balatoni családi vakáció (1 éjtől)
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok - Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
Pünkösdi hosszú hétvége (1 éjtől)
59.800 Ft / 2 fő / éj-től teljes panzióval
05.17-20.
CE Plaza Hotel Siófok - Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
Hétköznapi wellness élmények (1 éjtől)
2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness kalandok (min. 2 éj)
Őszi wellness kalandok
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márLelkes fotózó - 144 feltöltött kép
Kiváló 2017. október 29.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztünk magunkat :) Felejthetetlen 4 napot töltöttünk ott. Először kicsit félve indultam el, mert rengeteg negatív kommentet olvastam itt minden féléről. Hála istennek pozitívan csalódtam. Ilyen jó wifi kapcsolatom még nem volt egyetlen egy szállodában sem- pedig jártam már jópárban. Étel nagyon bőséges.
CE Plaza Hotel Siófok - Szórakozás/SportCE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - KörnyékCE Plaza Hotel Siófok - Medence/kertCE Plaza Hotel Siófok - KörnyékCE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - KörnyékCE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - Környék
Gyenge 2017. február 2.gyerekekkel járt itt
A személyzet nagyon kedves volt, de a többivel nem voltunk megelégedve. A hotel szép, de kész labirintus, alig találtuk meg a szobánkat. A folyosón hideg volt, fáztunk. Azt mondták fürdőköpenyt biztosítanak, nem vittünk, de a gyerekeknek nem volt, ami meg volt, mindegyik el volt szakadva valahol.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Mélygarázs koszos, poros, szemetes. Fürdőszoba kényelmetlen, WC szorosan a sarokban, fürdőkád nagyon csúszik, fürdőszobafüggöny gusztustalan, mert állandóan az emberre tapad. Szoba furcsa, mert minden szokatlanul ferde az épület adottságai miatt. Vendégek kulturálatlanok, kijönnek a szobájukból, és a mi nyitott ablakunk előtt cigiznek, fújják a füstöt, hangosan kiabál a kutyájához, ami mást zavar.
Szörnyű 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
2016. januárjában négy éjszakát töltöttünk el a férjemmel és 2 éves kislányunkkal szállodában és egyáltalán nem voltunk megelégedve a szolgáltatásokkal. Kezdjük a szállodai szobánkkal. Az 1008-as szoba lakói voltunk. Ami legelőször szembetűnt, hogy nem padlószőnyeg, hanem laminált parketta volt a padló burkolata.
CE Plaza Hotel Siófok - BelsőCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - EgyébCE Plaza Hotel Siófok - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. január 26.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor a recepciós nem volt éppen szívélyes. Szerencsére foglaltunk a mélygarázsban helyet, mert az utcán nem lehetett már sehol megállni (megjegyzem, a mélygarázs is dugig volt). A szoba egykoron szép lehetett, mostanra eléggé lelakott képet mutat.
Kiváló 2015. november 4.a párjával járt itt
Sziasztok! Sok véleményt elolvastam, mielőtt e soroknak nekiláttam volna, bár tudom furcsa, hogy nem azt írom, hogy mielőtt kipróbáltam volna a CE Plázá-t, de azt hiszem így jártam jobban. Mert ha csak a véleményeket olvastam volna, amiből jó néhány negatív volt, talán soha nem jutok el ide.
CE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - WellnessCE Plaza Hotel Siófok - SzobákCE Plaza Hotel Siófok - Szobák
Kiváló 2015. október 26.gyerekekkel járt itt
Idén másodszor is eltöltöttünk egy hosszú hátvégét a CE Plázában. Elöször tavasszal jártunk itt és most az október 23. -ai hétvégén. Egyetlen hibája talán ,hogy nem a Balaton partján van. Pécs felől érkezve könnyű megtalálni. A szálloda modern kívül és belül is. A szobák egyszerűek,de jól felszereltek.
Átlagos 2014. október 26.gyerekekkel járt itt
Az októberi hosszúhétvége alkalmával 3 nap/2 éjszakát töltöttünk a hotelben, amely összességében rossznak nem mondható, de a honlap és az ott feltett képek alapján volt néhány kivetnivalónk:
1. Kevés ingyenes parkolóval rendelkezik a hotel, ugyanis a mélygarázsért 1.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. május 12.a párjával járt itt
Múlthéten töltöttem egy hosszú hétvégét párommal a szállodában, amit eleve egy hátsó utcában lévő dombon alig lehet(ett) megtalálni Siófokon. Elindulásunk előtt elolvastam az itt írt hozzászólásokat ill. értékeléseket, melyeknek zöme pozitív volt, hát nekünk CSALÓDÁS! Parkolni max.
Gyenge 2014. április 23.barátokkal járt itt
Februárban jártunk családdal és baráti társasággal a szállodában. Hogyan kapta meg a négy csillagot, azóta is találgatjuk. A szobákra, fürdőszobákra ráfért volna egy nagytakarítás. Az étel választék és minőség erősen közepes volt. A tisztaság az étteremben is kívánnivalókat hagyott maga után.
CE Plaza Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokSomogyi Bacsó út 18.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád