CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

11. helyezett a 220 siófoki szállás közül
44. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

Értékelt: 2019. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden szuper volt :) Párommal és kislányommal voltunk egy éjszakára. A Hotel nagyon szép, a szoba tiszta volt, az ágy kényelmes. Kaptunk pótágyat a picinek is. A személyzet segítőkész, kedves. Az ételek finomak voltak, bő választékkal. A játszóház szuper, több korosztály is tud bent játszani. A medencékben a víz hőmérséklete kellemes, tisztasággal sem volt gond.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Összességében kellemes 2 éjszakát töltöttünk a Hotelben, bár volt néhány kellemetlenség, amit javító szándékkal megemlítenék. A medencék sajnos nem megfelelő hőmérsékletűek voltak. Többen is szóvá tették ezt a vendégek közül. Az étterem bár két szintes, csak az alsó szinten terítettem meg, így sok vendégnek nem volt helye az étkezések során, és gyerekekkel voltak kénytelenek várakozni, míg egy asztal felszabadul.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
Átlagnál nagyobb medence, külön említésre méltó, hogy a picikre figyelemmel volt kikészítve strandlabda, karúszó, úszógumi. Nagyon élvezte az egész család. A szoba takaros és tiszta. Talán csak annyi észrevétel, hogy az alacsonyra helyezett konektorokban lehetne valamiféle gyerekvédelem vagy vakdugó. A svédasztal bőséges, jóízű ételekkel.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
Mindennel megvoltunk elégedve. A lányommal töltöttünk el egy nőnapos hétvégét. Ami negatív volt sajnos lemaradtunk a szobai bekészített nőnapi meglepetésről.

2019. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. március 10.
A gasztronomia a vártnál lényegesen jobb volt , dícséret a séfnek. Kellemes ellazulás a masszázs. A kisgyerekes családok igen jól érezték magukat. A gőzkabin- tetszésemre- folyamatosan jól üzemelt.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Sok szolgáltatást kínáló hotel, sok minden tetszett nekünk a párommal, így például: -Remek, ízletes ételek a svédasztalos étkezéseknél, mind az elkészítés, mind a tálalás szakértő kezek munkáját dicséri ! Este a bárban élő zene volt, remek koktélok, nem túlárazva ! A személyzet kedves és barátságos, a takarítónők is készségesek !

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Középkategóriás ár érték arány. Tisztaság van, adnak köntöst ami jó de szinte mindegyik szakadt. A személyzet udvarias. Az ajándék kuponok vendégcsalogatóak. A masszírozó hölgyek ügyesek. A medencének csak a felében működött a wellnessz rész, tájékoztató nem volt arról a másik rész miért nem üzemel. Bár hét közepén voltunk sok gyerekes család is jelen volt, Így a pihenés elég zavaróvá vált.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22.
Tavaly szeptemberben jártunk itt nagyon jó hely , bár először nem tudtunk leparkolni mert a parkolóhely kevés ,de a mélygarázsban sikerült ami plusz költségekkel jár ! A szállás kb. 20 perc séta a Balatontól. Finom ételekkel vártak minket , a szobák szépek ,külön kis kerttel . Jó ár-érték arány így utószezonban főleg ha jó időt fogsz ki ,neknk sikerült 24 fok volt !

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Gyermekbarát szálláshely, hatalmas ugrálóvárral, játékokkal.A menü sor változatos, bőséges és nagyon finom volt. A szoba kényelmes, tiszta, rendezett. Az ott dolgozók kedvesek, segítőkészek és felkészültek. A wellness részleg is megfelelő volt számunkra. A megközelítés könnyű. Ide szívesen megyünk máskor is.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Elvennék a szállodától 1 csillagot! Megérett egy felújításra. A személyzet azt csinál amit akar, gyenge a szálloda vezetése. A vacsoránál az ital rendelés sem ment zökkenő mentesen. Wellness részleg lehetne egy kissé nagyobb, enyhén zsúfolt, a medencében hiányoztak több helyen a burkolatok. Nem minden élmény elem működött.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
1 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX