CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 14.
Ilyen személyzetet nehéz találni, mert nagyon készségesek voltak... mind!
Viszont a tisztasággal komoly gondok vannak a szobában és a wellness részlegben is! Szerintem fogalmuk sincs, hogy egy 4 csillagos szállodában hogy kellene takarítani! Erre jobban kellene odafigyelni!
Sok volt a gyerek, engem zavartak!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberben jártunk a szállodában 3 baráti házaspár. Nagyon tetszett a szálloda, ahogy beértünk, már nem csak tetszett, hanem izgalmas is volt. Ugyanis egy labirintus, ami nem baj, hisz mi poénra vettük az egészet. Nem mindegy melyik lifttel megyünk, mert máshova visz bennünket mindegyik. Ezért néha mókásan, nem oda értünk, ahova akartunk.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban már jártam a szállodában, melynek élményei, emlékei nagyon pozitívak voltak, ezért esett most is Önökre a választásom, és várakozással tekintettem a három napos kikapcsolódás elé. Sajnos azonban jelenleg több olyan tényező is volt, amely elrontotta a tartózkodás élményét, mint például:
- nem mentek a szaunák (csak 2);
- a csomagban foglaltak ellenére nem tudtuk a masszázst igénybe venni, mert nem volt személyzet (?

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
A szálloda szépen és hangulatosan volt feldíszítve a karácsonyi és az újévi ünnepekhez. Tisztaságból kifogástalan, volt a teljes szálloda. Finom, ízletes, változatos reggeli, vacsora! Figyelmes, segítőkész,kedves munkatársakkal találkoztuk. Jók voltak a programok, jól éreztük magunkat.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Programok nagyon jók voltak,szobába kevés a szekrény, nincs törölköző szárító(vizes fürdőruhákat nem tudtuk megszárítani) éterem nagyon szűk ,ételek nem olyan jóízűek ,medence az jó volt

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 30.
Az előző értékelések alapján kicsit fenntartásokkal indultunk, de szerintünk teljesen korekt család barát szálloda. Minden tökéletes volt a wellnes rész a kiszolgálás, a szoba tiszta volt a személyzet minden nap meg kérdezte van-e valamire szükségünk. Mindennel meg voltunk elégedve.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Nagyon sok magyar szállodában szálltam meg, jobban oda kellene figyelni a wellness részlegre,(pl:tisztaság is) hiszen télen ezért is jönnek az emberek , hogy pihenjenek. . . . stb, A Finn szauna tökéletes volt- Végre egy szállodában rendesen működött-, (egész nap). . . a TV csatornákkal kapcsolatban . . egy kicsit bővíteni kellene -magyar csatornákból kellene több!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az aula nagyon szép, az étteremben a választék kifogástalan.

Az ágybetétek már cserére szorulnának. az ágyhuzatok szintén.

A fürdőköpenyek állapota is kifogásolható

Voltunk már sokkal jobb négy csillagos szállodában.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk a CE Plaza Hotelben egy 5 éves kisfiúval. Összességében nem volt rossz a két nap annak ellenére, hogy előtte sok negatív kritikát olvastunk, amiket aztán meg is találtunk. Az ételek finomak voltak, a wellnessben a gyermek nagyon jól érezte magát, a szaunák jók voltak, a játszó szoba is jó. A személyzet is kedves volt.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A párommal töltöttünk egy éjszakát a hotelben. Nayon tetszett, hogy az érkezés napján már a szoba elfoglalása előtt is igénybe lehetett venni a wellness szolgáltatásokat, valamint az elutazás napján is 5 óráig. A recepciós hölgy stílusa és viselkedése azonban elfogadhatatlan volt. Nem kaptunk semmi féle felvilágosítást az étkezésekről, a programokról, szolgáltatásokról.

CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 7.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.345 - 19.317,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.04.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Húsvét (min. 3 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)

SiófokX