CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
A szobában voltak hibák. Kábeltévé hiányos volt. Több volt a külföldi mint a magyar adó, és ami bejött az is 15 mp csúszással volt a hang és a kép között. Távirányítóban ki volt fogyva az elem, alig érzékelte a tv. Nem volt az ágy mellett konnektor, és mivel csak akkor volt áram amikor bent voltunk a szobában nem tudtunk telefont tölteni ha lementünk enni vagy fürödni.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 9.
A szállodába 6 és 11 éves gyerekekkel érkeztem. A fogadás,elhelyezés időben,és kedvesen történt. ÉTKEZÉSEK:bőséges,választékos,és valóban házias ízűek voltak. Pincérek udvariasak. A szolgáltatások nagyon is megfelelőek voltak. Egy dolog nem tetszett:nagyon kopott köntösöket kaptunk. Nekünk ez nem okozott nagy gondot,de lehet egy vendég ez alapján is dönt.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
5 éjszakát töltöttünk a CE pláza hotelben. Mindennel meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak voltak, a személyzet kedves, segítőkész volt. Szívesen visszamennénk .

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Egyszer már eltöltöttünk itt 2 éjszakás napot amit keveseltünk,ezért is döntötünk a 3 éjszaka mellett. (2015. 01. ) Már az első alkalom óta ajánlom az ismeröseimnek. A wellnes mérete és az étkezés nálam első helyen áll. (teljes ellátás) A tetőtéri jakuzzi is remek. Az étterembe a személyzet nagyon figyelmes, udvarias,mosolygós.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A wellness elég nagy és élménydús. A szoba kényelmes volt, a konyha kiváló. A személyzet is segítőkész, udvarias. Köszönjük a pihenést!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
A hétvégén a párommal szálltunk meg itt, a recepciós hölgy roppant kedves és segítőkész volt mindenben. Üres parkoló hijján a hotel mögötti telken tudtunk parkolni, ami egyébként tökéletesen megfelelt, gondolom majd átalakítják a parkolót is (térkő, parkolóhely felfestés stb). A szűk folyosók kicsit kellemetlenek, de 1-2 óra után kiismerhető az épület, könnyű eltévedni :).

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 27.
Gyönyörű szálloda, csillog a tisztaság. A wellness részleg is jó, jól felszerelt, ott leginkább a személyzet és egyes ritka unintelligens vendégek viselkedésével volt baj. Pl az agresszíven viselkedő kamasz-hordára nem szólt rá a kedves úszómester mikor mindenkit összefröcskölve ugráltak a vízbe (ez a szabályzat szerint tilos) de a 4 éves fiamra igen egy darab vízipisztoly miatt (ez nincs a szabályzatban) Innen üzenném, hogy szánalmas dolog nem rászólni az igazi rendbontókra.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Családdal voltunk ott. Ami a legelején negatívum volt, hogy alig találtunk parkolóhelyet az autónak. Egy órát rohangáltam mire nagy nehezen felszabadult egy hely. A recepciósok kedvesek voltak, bár minden infót Nekünk kellett kihúzni Belőlük. A bárban a felszolgálók kedvetlenek, illetve szerintem a szakmájukhoz abszolute nem értők voltak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Marciusi nonapi hetvegen voltunk a szalloda vendegei. Mivel eleg sokat utazunk,utazasaink soran igyekszunk jol erezni magunkat. Csodat nem varunk,aprosagokkal nem foglalkozunk pl. piszkos a fal a folyoson. Es? Mert otthon nem? Kiemelnem,hogy igazan jol foztek. Mindenbol volt boven,azt hiszem mindenki talalhatott megfelelo etelt. Mi a 2.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 18.
Az ágy kicsit kényelmetlen volt.(akadálymentesitett szobában voltunk.Az Kicsit furcsa volt,hogy elvitték a tányért,amikor még ott ültem az asztalnál.De az étel nagyon bőséges volt.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Téli relaxálás Hasik-módra (min. 2 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

SiófokX