Várkávézó Szigliget

Várkávézó Szigliget
Várkávézó SzigligetVárkávézó Szigliget
Várkávézó SzigligetVárkávézó Szigliget

Várkávézó Szigliget bemutatkozása

A szigligeti vár tövében a természetesség és egyszerűség jegyében készülnek a Várkávézó híres, helyben készült fagylaltjai. A fagylaltjaik mind sorbet-k és bár nem akarnak cukrászda lenni, van pár házi süteményük is, amik szintén mennyeiek, a kávékról pedig még szót sem ejtettünk!

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Várkávézó Szigliget vélemények

Kiváló 2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Az itt olvasottak alapján kerestük fel ezt a helyet. A 'tágabb' családdal nyaraltunk Szigligeten. Az utolsó előtti pillanatban derült ki, hogy születésnapot is 'kell' ünnepelni. Torta is kell. . . Az idő rövidsége miatt nem nagy reményekkel, de megpróbáltuk. Az itt tapasztalt segítőkészség és hozzáértés szinte elképesztett - sajnos a Balaton környéki egyéb intézményekre nem ez a jellemző.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Mi is az interneten megjelent cikk alapján tértünk be, ha már ott jártunk. :D Csak annyiba csalódtunk, hogy a cikkel ellentétben nem volt fél adag fagyi, és gondolom épp a cikk miatt ez jó előre ki is van írva. Ezt csak azért fájlaltuk, mert így nem tudtuk mind az összes frenetikus ízt végigkóstolni.
Kiváló 2016. július 9.gyerekekkel járt itt
A kávézó egy nagy gesztenyefa alatt található, nyáron kellemes árnyét ad. A fagyi mennyei, a gyümölcs fagyi gyümölcsből készül és még véletlenül sem "ízű" porból. Nem gombócos hanem kent fagyi, egy adag 6 dkg. Remek kézműves süteményeket is ehetünk itt, és hozzá gyümölcsből készült már-már koktélra emlékeztető szörpöket és limonádékat ihatunk, a pohár telerakva mindenféle idény gyümölccsel.
Kiváló 2016. június 29.gyerekekkel járt itt
Meseszép hely , gyönyörű kilátással, itt minden együtt van amire egy pihenni vágyónak szüksége lehet :) Nincs jobb dolog mint meginni egy isteni frissítő limonádét, egy hatalmas gesztenyefa hűs árnyékában, miközben gyönyörködhetünk a Balaton kéklő vízének szépségében. Isteni a fagyi és nem lehet ellenállni a különleges és mennyei süteményeknek sem.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Tiszta ,rendezett környezet, hangulatos kerthelyiség. A házi bodza szörp valami fenséges. A sörimádóknak kötelező megkóstolni a helyi kézműves "VÁr kávézó" nevű búzasört. A kávézó bejáratánál helyi borokból lehet válogatni, ajándéknak vagy egy romatikus estéhez szinte kötelező megkóstolni.
Várkávézó Szigliget - Étel/ital
Kiváló 2016. március 26.gyerekekkel járt itt
Szigligeten van nyaralónk, ezért évente többször is lent vagyunk. Ilyenkor soha nem hagyjuk ki a Vár Kávézót. Főleg fagyizni szoktunk menni. Szerintem az ország legjobb fagyizója - azok közül, amikhez szerencsém volt. A kert is hangulatos, a vár alatt, nagy gesztenyefák árnyékában. Ki kell próbálni!
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Párommal látogattuk meg Szigligetet, kora nyáron hirtelen támadt rekkenő hőségben. A vár csodás volt, de lefelé nagyon megszomjaztunk, amikor megláttuk a Vár Kávézó hívogató tábláját: Jeges Házi Bodzaszörp. Ez kellett nekünk! A kiszolgálás, a hely szelleme, a romantikus hűs "ámbitus", minden magával ragadt. Ha arra járunk, mindig betérünk!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Internetes ajánlás alapján kerestük fel a kávézót és nem kellett csalódnunk! A legfinomabb kézműves fagylaltokat kóstolhattuk! Az adagok hatalmasak,ár-érték arányban nagyon jó! A hely nagyon hangulatos a sok felfüggesztett színes esernyővel. Ugyan sorban kell állni,de a személyzet kedves,türelmes,barátságos.
Várkávézó Szigliget - Külső kép
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 24.egyedül járt itt
A nyáron a családommal, a nagy melegbe betértünk egy kicsit lehűteni magunkat. A párom a megszokott kávéját fogyasztotta, amit semmiért sem hagyna ki. A gyerekek és én egy-egy nagy adag limonádét és mellé süteményt ettünk. A limonádé az tényleg nagyon finom volt, tele citrom karikákkal. A sütemény is nagyon ízlet.
Kiváló 2015. augusztus 10.barátokkal járt itt
Jegeskávét kértünk a szomjúság csillapítására, egyben az éberség fenntartására. Nagyon finom volt: megfelelő mennyiségű kávé, kiváló állagú fagylalt, jégdarabok nélkül. Tejszínhabbal, díszítéssel, ízlésesen. Kedves, gyors kiszolgálás. Más: a mosdóhelyiségben makulátlan tisztaság. Gratulálok! Köszönjük az élményt!