Várkávézó Szigliget

Várkávézó Szigliget
Várkávézó SzigligetVárkávézó Szigliget
Várkávézó SzigligetVárkávézó Szigliget

Várkávézó Szigliget bemutatkozása

A szigligeti vár tövében a természetesség és egyszerűség jegyében készülnek a Várkávézó híres, helyben készült fagylaltjai. A fagylaltjaik mind sorbet-k és bár nem akarnak cukrászda lenni, van pár házi süteményük is, amik szintén mennyeiek, a kávékról pedig még szót sem ejtettünk!

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Várkávézó Szigliget vélemények

Kiváló 2016. július 9.gyerekekkel járt itt
A kávézó egy nagy gesztenyefa alatt található, nyáron kellemes árnyét ad. A fagyi mennyei, a gyümölcs fagyi gyümölcsből készül és még véletlenül sem "ízű" porból. Nem gombócos hanem kent fagyi, egy adag 6 dkg. Remek kézműves süteményeket is ehetünk itt, és hozzá gyümölcsből készült már-már koktélra emlékeztető szörpöket és limonádékat ihatunk, a pohár telerakva mindenféle idény gyümölccsel.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Tiszta ,rendezett környezet, hangulatos kerthelyiség. A házi bodza szörp valami fenséges. A sörimádóknak kötelező megkóstolni a helyi kézműves "VÁr kávézó" nevű búzasört. A kávézó bejáratánál helyi borokból lehet válogatni, ajándéknak vagy egy romatikus estéhez szinte kötelező megkóstolni.
Várkávézó Szigliget - Étel/ital
Kiváló 2016. március 26.gyerekekkel járt itt
Szigligeten van nyaralónk, ezért évente többször is lent vagyunk. Ilyenkor soha nem hagyjuk ki a Vár Kávézót. Főleg fagyizni szoktunk menni. Szerintem az ország legjobb fagyizója - azok közül, amikhez szerencsém volt. A kert is hangulatos, a vár alatt, nagy gesztenyefák árnyékában. Ki kell próbálni!
Kiváló 2015. július 25.gyerekekkel járt itt
Ismerősök ajánlására próbáltuk ki a helyet. Fagyizni indultunk, de korán érkeztünk, a csinos felszogáló hölgy mondta, hogy kb 15 percet várni kell még a fagyikra. Így "kénytelenek voltunk" kipróbálni a sütiket is a fagyik előtt.
Várkávézó Szigliget - Étel/italVárkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - Étel/italVárkávézó Szigliget - Étel/italVárkávézó Szigliget - Étel/italVárkávézó Szigliget - Étel/italVárkávézó Szigliget - Étel/italVárkávézó Szigliget - Külső képVárkávézó Szigliget - Egyéb
Kiváló 2016. június 29.gyerekekkel járt itt
Meseszép hely , gyönyörű kilátással, itt minden együtt van amire egy pihenni vágyónak szüksége lehet :) Nincs jobb dolog mint meginni egy isteni frissítő limonádét, egy hatalmas gesztenyefa hűs árnyékában, miközben gyönyörködhetünk a Balaton kéklő vízének szépségében. Isteni a fagyi és nem lehet ellenállni a különleges és mennyei süteményeknek sem.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Párommal látogattuk meg Szigligetet, kora nyáron hirtelen támadt rekkenő hőségben. A vár csodás volt, de lefelé nagyon megszomjaztunk, amikor megláttuk a Vár Kávézó hívogató tábláját: Jeges Házi Bodzaszörp. Ez kellett nekünk! A kiszolgálás, a hely szelleme, a romantikus hűs "ámbitus", minden magával ragadt. Ha arra járunk, mindig betérünk!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Internetes ajánlás alapján kerestük fel a kávézót és nem kellett csalódnunk! A legfinomabb kézműves fagylaltokat kóstolhattuk! Az adagok hatalmasak,ár-érték arányban nagyon jó! A hely nagyon hangulatos a sok felfüggesztett színes esernyővel. Ugyan sorban kell állni,de a személyzet kedves,türelmes,barátságos.
Várkávézó Szigliget - Külső kép
Kiváló 2022. szeptember 7.egyedül járt itt
A Szigligeti fagyizó egyik az ország legjobb fagyizóinak, többször jártunk már itt, mindig sor kígyózott a fagyispult előtt. A fagylaltok kitűnőek, jómagam a gyümölcsfagyikat szoktam tesztelni, kóstoltam többfélét, egyik jobb volt a másiknál.
Legutóbb, idén júliusan nem volt kedvem sorbaállni, így aztán csak egy natúr almalevet ittam. A terasz kifejezetten kellemes, jó volt itt üldögélni.
Várkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
520 Ft-ért 6 dkg-s fagyigombócot kapunk,változatos ízekben,isteni finom,a legjobb talán amit az országban ettünk. Nagyon hangulatos hely,gyönyörű környezetben.
2055
Kiváló 2022. július 21.a párjával járt itt
Most így, fejvakarva azon gondolkodom, hogy miért nem szoktam ideírni? Mások ki-be járnak ugyanabba a pékségbe/ből újra és újra, és rögzítik is a véleményüket. Na, én meg már hányszor voltam itt? És hány nyoma van? Akkor most legyen. Tényleg elhangzik, nem is egy szájból, hogy a "Balaton legjobb fagyija". .
Várkávézó Szigliget - Külső képVárkávézó Szigliget - Külső képVárkávézó Szigliget - EgyébVárkávézó Szigliget - Egyéb