Kalóz Fregatt Étterem Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Kalóz Fregatt Étterem Tata vélemények

Kiváló 2017. március 12.gyerekekkel járt itt
A hely kiválóan van berendezve. Nem zsúfolt kényelmes,hangulatos. A személyzet segítőkész türelmes. Az ételek,finomak laktatóak. A gyerek menü is tökéletes még a mi 5 éves válogatós gyermekünk is mindent meg evett. Az étlap átlátható,érthető. A tisztaság szemmel látható,érezhető. Ár érték arány kiváló még a nagyon éhes ember is jól lakottan távozik.
Kiváló 2016. november 25.a párjával járt itt
Rendszeresen látogatjuk az éttermet, mert a kiszolgálás kifogástalan, az ételek mindig frissek, finomak és az adagok is nagyok. Itt tartottuk az eljegyzési ebédünket is, a vendégeink is mind nagyon meg voltak elégedve. Maga a hely kialakítása is egyedi, nagyon jól sikerült + mindig tisztaság van. Külön pirospont azért mert kutyával is bemehetünk. Mindenkinek ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 2. járt itt
Egyedi nagyon szép berendezése van az étteremnek hétvégén élő zenével. Finom ételek kedves kiszolgálás többet nem tudok írni a helyről.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 3.barátokkal járt itt
A hely hangulata, dekorációja remek, ötletes, kellemes! Szívesen térek be újra és újra! Az ételek nagyon finomak, ízlésesen vannak tálalva elkészítve! ! Pincérek, szakácsok teljesen rendben vannak! Ami negatívum nálam, mert hát a magyar ember szereti a hasát és azon keresztül lehet igazán megfogni!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Húsvét hétfőn tértünk be az étterembe, éhesen,fáradtan. Igazából nem tudtuk, hogy mire számítsunk, csak enni szerettünk volna, de a városban szinte minden zárva volt.
Nagyon hangulatos a hely, a pincérek gyorsak, kedvesek. Az ételek mind finomak és bőségesek voltak, ritka ilyen jó helyet találni. A számla végösszege sem volt túl vészes. Ha erre járunk, okvetlenül betérünk.
Kiváló 2016. január 2.a párjával járt itt
A Kalóz Étterem nagyon megfogott.Először is maga az étterem és berendezése tetszett meg.Azután a bőséges és finom vacsora is hozzájárult a jó élményekhez.És nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk.Minden Tatára látogatónak csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Családi ebédre mentünk az étterembe,három kis gyermekkel. A kerthelyiségben foglaltunk helyet. Minden rendben volt,a gyerekek jól érezték magukat a kis zegzugokba amíg az ételre vártunk,ami minden igényt kielégített. Finom ételek,kedves felszolgálók,jövünk még. Nekem gyengém a desszert,ami a vendéglátóhelyek többségében palacsinta,fagyi. Itt azonban nagyon finom sült fagyit ettünk. Plussz pont.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
2015. július 28.a párjával járt itt
Mielőtt a Fregattba mentünk volna, nem néztünk utána milyen is a hely valójában, így mikor megérkeztünk engem nagyon meglepett a látvány. Óriási ötlet így kialakítani egy éttermet. Nagyon hangulatos! Az ételek nagyon finomak voltak, csupán annyi kifogásolnivalóm volt, hogy keveset kaptunk (ennyi pénzért). De ettől függetlenül jól éreztük magunkat és vissza is mennénk!
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Többször elhaladva az étterem előtt már gondolkodtunk rajta párommal, hogy bemegyünk és eszünk valamit, mert nagyon szép kívülről is. Az interneten amit láttunk képeket, még inkább erősítette bennünk ezt az érzést. Viszont amikor elmentünk ebédelni, leesett az állunk. Egy kis "csodába" cseppentünk.
Kiváló 2015. február 27.családjával járt itt
Személy szerint az egyik kedvenc éttermem. Nagyon szép belső kialakítás, imádom ezt a kalózhajós hangulatok, fa, kötelek, az élőzenével megspékelve, számomra kifogástalan. A személyzet udvarias, bőséges étel-, italválaszték. Az árak elfogadhatóak, az adagok bőségesek, és nagyon finomak.