Kalóz Fregatt Étterem Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Kalóz Fregatt Étterem Tata vélemények

Szörnyű 2022. október 15.gyerekekkel járt itt
Több éve járunk ebbe az étterembe. A színvonal hatalmasat esett, a kiszolgálás pocsék lett. Ma este ott vacsoráztunk 2 gyerekkel. A férjem steaket kért médiumra sütve. Már ez se sikerült a fő étkezés befejeztével kértük, hogy csomagolják el az ételt ( a lányom csak bele túrt a lazacba máshoz hozzá se nyúlt szóval egy komplett étel volt és én is meghagytam a felét).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2018. július 13.családjával járt itt
Ahogy írtam a címben nincs csalódás évek óta ismerem a helyet mivel közel van évente párszor meglátogatjuk és mindig elégedettek vagyunk
Néha(inkabb gyakran) sokan vannak (főleg télen,amikor nincs a terasz)az picit zavaró ,de hat nem lehet mindig nyár és jo idő. Bent igen sötet van azt én nem annyira szeretem de ettől még egyedi és hangulatos a belső tér .
2017. szeptember 16.családjával járt itt
Családdal tértünk be egy hosszú autós út során az étterembe, foglalásunk nem volt, de a kerthelyiség és egy benti szabad asztal között választhattunk, a hűvösebb idő miatt az utóbbira esett a választásunk. Hogy jól működik a hely, jól bizonyítja, hogy szinte telt ház volt. Csak főételeket kértünk, három lazacot, burittót és tortillát.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 2. járt itt
Egyedi nagyon szép berendezése van az étteremnek hétvégén élő zenével. Finom ételek kedves kiszolgálás többet nem tudok írni a helyről.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 3.barátokkal járt itt
A hely hangulata, dekorációja remek, ötletes, kellemes! Szívesen térek be újra és újra! Az ételek nagyon finomak, ízlésesen vannak tálalva elkészítve! ! Pincérek, szakácsok teljesen rendben vannak! Ami negatívum nálam, mert hát a magyar ember szereti a hasát és azon keresztül lehet igazán megfogni!
2015. július 28.a párjával járt itt
Mielőtt a Fregattba mentünk volna, nem néztünk utána milyen is a hely valójában, így mikor megérkeztünk engem nagyon meglepett a látvány. Óriási ötlet így kialakítani egy éttermet. Nagyon hangulatos! Az ételek nagyon finomak voltak, csupán annyi kifogásolnivalóm volt, hogy keveset kaptunk (ennyi pénzért). De ettől függetlenül jól éreztük magunkat és vissza is mennénk!
2014. december 12.a párjával járt itt
Tata közepén helyezkedik el ez az étterem. Már kívűlről látszott a belső hangulata, mivel már kívűlről hajónak volt festve. Belül egy hajófedélzet van ácsolva, fa korlát fa asztal, fa szék. A falak egy hajó fedélzetének kilátására vannak festve. Jó: szinte elsőosztályú étterem lehetne, nagy és finom étel és italválaszték.
Kiváló 2022. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Kötelező eleme a tatai látogatásunknak. Az ételek színvonala évek óta magas, az árak nem szálltak el, a kiszolgálás gyors és kedves. Mindenképpen érdemes asztalt foglalni,folyamatosan sokan vannak.
Kiváló 2020. augusztus 6.barátokkal járt itt
Pozitív élményekkel jöttünk ki a barátnőmmel egy spontán péntek esti vacsiról. Asztalfoglalásunk nem volt, a pincér azonnal kedvesen fogadott minket és asztalt kínált. A rendelésünket követően, a vacsora után és közben is többször megkérdezte hogyan érezzük magunkat, ízlik-e a vacsora. Imponált az udvariassága, amit köszönünk. Az ízvilág nagyon bejött, finom volt az étel, jó hangulatú a hely.
Kiváló 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely, minden megfelelt a korábban olvasottoknak. Az ételek finomak,kifejezetten jó áron. Az étterem belseje nagyon hangulatos,kedvesek a felszolgálók és elég gyorsan meg is kaptuk az ételeket. A 2 személyes tál elég volt 2 felnőttnek és 1 gyereknek. A hely minőségét mutatja,hogy hétköznap délben is hamar megtelt. Visszatérünk még.