Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiZöld Elefánt Étterem Zalaapáti
Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiZöld Elefánt Étterem Zalaapáti

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti bemutatkozása

A Zöld Elefánt Étterem – Panzió 1988-ban, Zalaapátiban nyitotta meg először kapuit a vendégek előtt.
Ez a családi vállalkozásban működő étterem 1998-ban egy új épületbe költözött, elődjétől 700 m-re, így most a 75-ös főút mentén található.

Batthyány Kúria Zalacsány - Páratlan páros napok
Páratlan páros napok
2024.05.31-ig
Batthyány Kúria Zalacsány
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. május 19.gyerekekkel járt itt
Őszintén szólva, mindig egy kicsit szorongással telve érkezünk egy új, főként népszerű vendéglőbe, mert a magyar éttermek sokszor nem kívánatos személyként tekintenek a vendégre. Így amikor először mentünk a Zöld Elefántba, ahogy más kedvelt helyek esetében, féltünk, hogy itt is majd ez a barátságtalan légkör fogad.
Kiváló 2017. november 18.a párjával járt itt
A párommal elmentünk egyik este vacsorázni , mert már voltunk itt és tetszett . Az biztos most se csalódtunk, sőt! A pincérek ajtóval szemben várták a vendégeket és nagyon udvarias segítettek helyet választani, majd mindenben rendelkezésünkre álltak.
Átlagos 2016. november 27.barátokkal járt itt
Öt-hat évvel ezelőtt a családdal rendszeresen jártunk ide, nagyon meg voltunk elégedve. Aztán egyszer egy főétellel melléfogtam, hiába volt remek a hús és a pórémártás, a grillezett zöldségek tocsogtak a zsiradékban. Eltelt ez a pár év, gondoltam, újra megpróbálom, hátha jó irányba változott a hely.
Kiváló 2016. november 25., kollégákkal járt itt
Megint sikerült eljutni ebbe az étterembe! A kollegákkal voltunk a környéken munkaügyben és egyöntetűen megszavaztuk, hogy az ebéd mindenképpen legyen a Zöld Elefántban. Nyolcan voltunk és mindenki mást rendelt, de végül mindenki a legnagobb elégedettséggel távozott. Én Bab gulyást és Fitness csirkemellet rendeltem görög salátával és nagyszerű volt. Csak ajánlani tudom. Ha tehetem, újra megyek.
Kiváló 2016. október 19.családjával járt itt
többször is megfordultunk itt és minden a legnagyobb rendben volt! Az étlap kicsit elsőre karcsúnak tűnt, de valójában pont elég.
Az ár érték arány teljes egyensúlyban van, de inkább a minőség és mennyiség felé hajlik a mérleg. Az ételek ízletesek és adag nagy viszont az árban nem venni észre!
Kiszolgálás udvarias, segítőkész és gyors!
Csak ajánlani tudom
2016. szeptember 17.a párjával járt itt
A Zöld Elefántról sokat hallottam már korábban és mindenki nagyon dicsérte. Így a párommal mi is kipróbáltuk az éttermet. A hely szép, jól berendezett és hangulatos. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, ha valami kérdésünk volt az étellel kapcsolatban, akkor egész pontosan tudtak válaszolni.
Kiváló 2016. június 4.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, még sohasem csalódtunk. Nincs közel ez az étterem, de bármikor hajlandóak vagyunk autóba ülni ezekért az ízekért. Ha már rájuk gondolok, összefut a nyál a számban. . . Ezt a helyet nem lehet megunni, olyan bőséges választék van mindenből. Még sehol nem ettem ilyen finom libamájat, mint itt, én konkrétan csak ezt eszem náluk.
Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti - Étel/italZöld Elefánt Étterem Zalaapáti - Étel/italZöld Elefánt Étterem Zalaapáti - Étel/ital
Kiváló 2016. április 26.barátokkal járt itt
Több alkalommal jártunk már itt, profi vendéglátást, állandó kiváló minőséget, gazdagon összeállított ízletes étel- és italkínálatot tapasztaltunk. Tiszta környezet, tisztelettudó személyzet, szakszerű kiszolgálás. Nekik minden vendég számít. Lelkiismeretes társaság. A parkolási lehetőség jó és biztonságos.
Kiváló 2016. február 12.gyerekekkel járt itt
Egyszerűen felülmúlhatatlan!! 300 km kellett megtennünk hogy ilyen kiszolgálasban legyen részűnk. Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Az ételek szinvonalasan tálalva,a kiszolgálás nagyszerű,nagyon kedves pincérek,jó zene ,fantasztikusan finom ételek!!!! Tíz csillagot érdemelnek!!!
Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 9.családjával járt itt
A legjobb. Ez az egy szó is elég lenne rá! Nem találtunk még hasonlót! ! ! A hely könnyen megközelíthető, jók a parkolási viszonyok. Hangulatos, családias. Ha tele van az étterem, akkor is minden asztalnak megvan a kis saját privát légköre. Az étlap választékos, gazdag, mindig feltűnnek újabb remekművek! ! Szó szerint!
Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti a térképen
8741 ZalaapátiKossuth L. u. 12.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, Nemzetközi