Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Kiváló 2018. október 30.barátokkal járt itt
A kiszolgálás az ételek minősége az étterem hangulatos elhelyezkedése mesébe illő !
A kemencében sült csülköt mindenkinek ajánlom !
Fenomenális íz orgia !
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Férjemmel jártunk Zalakaroson, és az oldalon olvasott vélemények alapján választottuk a Kilátó Borozót. Nagyon finom volt a kacsacomb, és a sertés pecsenye is! Nem "tipikus éttermi" hangulatú, inkább tényleg egy borozóhoz hasonlítanám, de ez ne vegye el az ide látogatók kedvét, mert a legjobb pecsenyét itt készítik :-)
Az étterem mellett azonban a kilátót hiába kerestük, elbontották.
Átlagos 2018. június 11.a párjával járt itt
Feleségemmel és ismerősünkel érkeztünk a borozoba,hármasban. Alkoholmentes sört üdítőket kértünk,ételt 1 adag kacsacombot,sült oldalas tarjával,valamint 1adag rántott húst. Sajnos a kacsacombot és káposztát hidegen hozták és erősen füstős volt. A sült oldalas és tarja nagy adag csont volt.
Kilátó Borozó válasza
Üdvözlöm!
Teljesen jogos az elégedetlensége. Pincérként én is a placcon dolgoztam csak az alsó részen. Nekem annyit mondott a kolléganő ,hogy kevés volt az oldalas és a tarja adagja és számolhat-e fél áron. Természetesen jóvá hagytam de ilyen esetben tényleg lehetőség lett volna még rakni rá mert a spahelton volt.
2018. november 12., Demény Zsolt, tulajdonos
Kiváló 2018. április 17.gyerekekkel járt itt
Kipróbáltuk,mert jókat olvastunk a helyről. Hát jól tettük, mert jót ettünk. :-) Mi a csülköt próbáltuk ki és nem bántuk meg. Ebből ne maradjon ki senki, aki arra jár! Mi egy kicsit nehezen találtuk meg a helyet, de legközelebb már nem lesz gond. :-)Az árakkal, a kiszolgálással elégedettek voltunk.
Kiváló 2018. március 30.gyerekekkel járt itt
15 éve istenieket eszünk a kemencés ételektől a rántottsajtig. A tartár mártásról ne is beszéljünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Átlagos 2018. március 19.a párjával járt itt
Párommal voltunk Zalakaroson , és mindenhol az étterem szórólapjával találkoztunk , felmentünk az étterem honlapjára , ott is triádákat zengtek róla , így betértünk egy ebédre . Iszonyú drága árakkal találtuk magunkat szembe . ( Némely étterem Pesten! olcsóbb . )1800-2500 Ft főétel , köret nélkül!
Kilátó Borozó Zalakaros - BelsőKilátó Borozó Zalakaros - Étel/italKilátó Borozó Zalakaros - Egyéb
Kilátó Borozó válasza
Üdvözlöm!
Ott voltam az esetnél később meg is kérdeztem az asztalunknál,hogy minden rendben van-e. Egyszerüen elértette a pincér lány, hogy sertés vagy sajt. Nem gondoltunk semmi rosszra mert ilyen előfordul szó nélkül kicseréltük. A köreteket az étel ára tartalmazza! A töltött húsok sütése kicsit hosszabb idő.
2018. március 23., Demény Zsolt, tulajdonos
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Öt éve járunk hozzájuk vissza , minden alkalommal ugyan azt a családias hangulatot és kitűnő kiszolgálást, valamint ételeket kapjuk mint az első alkalommal.
Csak ajánlani tudom mindenkinek , aki egy igazán szuper családias , kitűnő ételekkel rendelkező helyett keres Zalakaroson :) :)
Így tovább! Augusztusban ismét megyünk :) :)
Kiváló 2016. április 7.egyedül járt itt
Csak osztani tudom az ez előttem szólók véleményét, az étel, a kiszolgálás, vendégszeretet, kiváló! A wellness hotelekkel szemben emberközelibb, felüdülés a hotelek után! Alapvetően az erdő és a 100 lépcső felé indultam, visszaérve viszont nem tudtam elmenni mellette, és nem bántam meg, tiszta, igényes, kulturált, nagyon jól felkészült hely. 5star!
Kiváló 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Remek etkek , itokak ,kedves szemelyzet, nem utolso sorban meg a gyerkocokre is gondolnak. Csak ajanlani tudom mindenkinek aki arra jar. Sokszoros visszatero.
Kiváló 2015. szeptember 18.a párjával járt itt
Minden magyar vendéglátóhelyen ilyen fogadtatásban,és kiszolgálásban kellene részesülnie a vendégnek! ! kellemes,gyönyörü estében volt részünk. kemencében sütött csülköt,oldalast és tarját ettünk. porhanyós,omlós volt a hus,érezni lehetett az ételeken a faparázs isteni illatát. Külön szeretném dicsérni a köretként adott Bajor pároltkáposztát. Ezt a helyet nem szabad kihagyni!
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Soproni