Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros
Art Hotel ZalakarosArt Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek!

Az Art Hotel legnépszerűbb csomagjai

Art Hotel Zalakaros - Wellness a Családnak (1 éjtől)
Wellness a Családnak (1 éjtől)
2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Art Hotel Zalakaros vélemények

Kiváló 2013. július 19.egyedül járt itt
Már háromszor jártam itt, de mindig alig várom, hogy visszatérhessek. A szálloda légköre nagyon családias, mindenben a vendég "kegyét" keresik. Az ételek nagyon finomak, változatosak. A reggeli olyan bőséges, hogy estig nyugodtan ki lehet bírni, ennek ellenére délben még egytál étel is volt mindhárom alkalommal, amikor voltam.
Art Hotel Zalakaros - Környék
Kiváló 2013. június 30.gyerekekkel járt itt
Nehezen értünk el a szálláshelyre mert az aútónk be mondta az unalmast,ráadásul az eső is neki eredt mintha dézsából őntötték volna,még az idő is le hűlt. Szerencsénkre délben mikor oda értünk nem csak meg kaptuk a szobát és nem kellet várni a meg adót időt,hogy el foglalhassuk 14 órakkor hannem segíteni is tudtak az autónknál lévő problémán.
Art Hotel Zalakaros - Szórakozás/SportArt Hotel Zalakaros - Medence/kertArt Hotel Zalakaros - Wellness
2013. április 28. járt itt
Szép tiszta és modern a szálloda. A személyzet udvarias és segítőkész. Az ételek minőségével megvoltunk elégedve. A wellness részleg is tiszta volt a medence hőfoka is megfelelő volt. Ami nagyon tetszett hogy a félpanziós ellátásnál a szálloda egy ebédre vendégül látott minket.
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Már sokszor jártunk a szállodában. Tiszta, barátságos, segítőkészek és a konyha is megfelelő. A személyzet mindenben segítőkész. Gyerekeseknek is mindenben tudnak segíteni.(étkezés, játék kuckó, udvaron játékok,...)
Egyszóval csak ajánlani tudom. Az árai sem megterhelők.
Szántó Gyula
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Mi 2011-ben voltunk a családommal és a szüleimmel az Art hotelbe. Édesanyám a mai napig emlegeti hogy mennyire jó lenne visszamenni legalább egy hosszú hétvégére. Meg voltunk elégedve az ételek minőségével és választékával is. Nagyon kedves volt a személyzet. A tisztaság minta értékű. Kislányomnak nagyon tetszett a családi "kerékpározás"a bringó hintóval.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Tavaly itt jártunk az őszi szünetben a családommal, egy négy napos hosszú hétvégén. Igazán kellemes hely, kedves személyzettel és tiszta szobákkal. A wellness-részleg is viszonylag felszerelt, mivel mi csak estefele tévedtünk be, tökéletesen megfelelt a célnak. Az ételek nagyon finomak voltak és bőségben sem szenvedtünk hiányt.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Jó helyen van, közel a fürdőhöz. Könnyen megközelithető. Nyugodt, csendes hely.......
Minden kényelmet biztosit,a személyzet udvarias, figyelmes. Nagyon finomak az ételek.Sportolásra alkalmas felszerelés,pálya biztositott, hozzáférhatő. Mindenről csak a legjobbat csakis a legjobbat lehet elmondani
Kiváló 2013. április 16.csoporttal járt itt
Udvarias fogadtatás a Recepción! Minden kérésünket teljesítették! A Szobaasszonyok munkáját nem nagyon említi senki pedig megérdemelnék,5éjszakát töltöttünk el,Ők minden nap jártak nálunk rendet és tisztaságot teremtve! Az étterem személyzete nagyon barátságos felkészült! Az ételek minden igényt kielégítettek mennyiségben,minőségben is!
Kiváló 2013. március 10.a párjával járt itt
Nagyon udvarias fogadtatásban volt részünk ! ! A szoba elfoglalása is pozitiv benyomást keltett . A fürdési lehetőség és a szauna használata nagyon jó volt! Itt az úszás lehetőségét hiányoltam . Az étkezés szintén remekelt. A bőséges étel választék , szerintem minden kor osztálynak és nemnek megfelelt .
Kiváló 2013. február 8.gyerekekkel járt itt
Mint nagyszülők két kis unokánkkal töltöttünk 3 éjszakát a Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A hely kényelmes volt, közel volt a szobánk a fürdőhöz, a gyerekek miatt ez nagyon jó volt. Az étterem az ellátás kifogástalan, bőséges volt az étel és a választék. Csend és nyugalom volt az egész épületben talán csak a két kisgyermek boldog hangja hallatszott a fürdőben.
Art Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár