Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 124 zalakarosi szállás közül
2. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Art Hotel Zalakaros - vélemények, kritkikák

Art Hotel Zalakaros vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Tegnap érkeztünk haza 7 éjszakás nyaralásunkról, ugyhogy még friss az élmény. Nagyon jól éreztük magunkat párommal és kisfiammal,illetve még a nagymama is velünk tartott. Annak ellenére, hogy külön foglaltunk,a nagymama szobáját már csak a szállodában tudtuk az akció lezárása miatt foglalni, ő is megkapta a kedvezményt, és még arra is figyeltek, hogy egymás melletti szobába kerüljünk.
Válasz az értékelésre - 2018. július 6.
Kedves Vendégeink! Köszönjük szépen a kedves értékelést, örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban! További szép nyarat kívánunk!
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
Remek környezet,kedves személyzet..
Első nyaralás volt családdal még lehet idén vissza látogatunk...
Család barát kellemes környezet mindenkinek ajánlom mint kezdő mint rutinos pároknak..
Első benyomásra nem is kívánhattunk jobbat...
10/10
Válasz az értékelésre - 2018. június 17.
Kedves Vendégeink, köszönjük szépen a kedves értékelést!

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
Nagyszerű hely. -Igy jellemezném tömören. Két éjszakát töltöttünk a hotelban és bátran kimerem jelenteni:Nem hagy kívánni valót. Mindent megkapsz amire csak vágysz. A konyhán kérésre laktozmentes kaját(felár nélkül). Az ételek választékosak,finomak. A wellnes tökéletes. És a legfontosabb:A SZEMÉLYZET elképesztően kedves,barátságos. Mindez elérhető áron.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Kérésünket maradéktalanul teljesítették/franciaágyas szoba/.Nagyon megragadott az egytálétel ebéd,ami ízletes bőséges és finom volt.Biztos,hogy visszatérő vendégek leszünk.Üdv:Németh László és neje.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el ott. Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Kényelmes, tiszta szoba, széleskörű szolgáltatás. Tökéletes hely a kikapcsolódásra.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Minden meg van ahhoz, hogy az ember teljesen ki tudjon kapcsolódni.
A személyzet kedves,nagyon finom bőséges házias ételek. A szombat esti vacsoránál hangulatos volt az élő zene. A Szobák szép tiszták ,egyedül az ágy volt kényelmetlen.Nagyon jól éreztük magunkat.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel ! Külön köszönet,hogy lehetővé tették számunkra, hogy a kiskutyusunkat is vihettük magunkkal .

Negatív dolgot keresve sem találhatnánk.
Válasz az értékelésre - 2017. december 2.
Köszönjük kedves értékelését, reméljük, hogy legközelebb is szállodánkat választják!

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Baráti társaságunk már több alkalommal járt a szállodában. Nagyon tetszett az étterem étel választéka. a 3 csillagos hotel 4 csillagos ételválasztékot vonultat fel és mindezt nagyon finom minőségben. A recepción segítségünkre voltak, hogy külön teremben tudtunk 8-an összeüllni egy esti-éjszakai traccspartira.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Nagyon elégedettek voltunk, bár az ido nem volt a legjobb,de annak ellenére nagyon jól éreztuk magunkat. A medence tágas volt, a jakuzi vize nagyon kellemes meleg volt. Amit hiányoltunk, nem volt a wellnes részlegen ivó víz, pedig szaunázás után nagyon jól esett volna egy pohár víz! Az ételek finomak voltak, a tálalással is nagyon meg voltunk elégedve, boséges válaszékos és ízletes volt a kínálat.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét az Art Holtelt választottuk, szuper volt nem csalodtunk.Imádunk oda menni!Ellátás szuper, kedves személyzet, tiszta.Ár -érték a legjobb!!!

Zalakaros
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 10.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 38.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.03. - 2019.12.23.
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.30.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.02. - 2019.12.20.

Szállodák Zalakaros környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Palace Hotel  Hévíz
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZalakarosX