Tó Wellness Hotel Bánk

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26.
A szálloda nagyon szép helyen fekszik. Kiváló lehetőség van a kellemes kikapcsolódásra, pihenésre. A szálloda személyzete nagyon kedves, figyelmes, előzékeny volt. A Wellness minden igényt kielégítő. Az étterem személyzete különösen figyelmes volt. Az ételek változékonyak, finomak voltak. Mindig találtunk kedvünkre való finomságokat.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 22. - 7 látogató hasznosnak vélte
A hotelről sok jót hallottam, örültem, hogy végre eljutottunk! A megérkezéstől kezdve tulajdonképpen csak csalódás ért bennünket! Először is nem volt parkoló /később kiderült, hogy azért nem, mert nyitott fürdőnek is hirdetik, jönnek is sokan! ! ! ! / Megvártuk, míg lett, aztán felmehettünk a szobába. . . . Hát ennél kisebb szobát nemigen láttam még!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 23.
Minden rendben volt, különösen a személyzet udvariassága és a remek konyha. Emellett a csodálatos környezet remek a pihenésre, jó sétákat lehet tenni a tó körül. Tetszett, hogy a vendégeket tájékoztatják a környék nevezetességeiről, nem tetszett viszont, hogy e felsorolásból a tereskei templom hiányzott, noha itt az ország egyik legszebb középkori freskója látható.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 18. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Hotel külleme, minősége magas fokú, belépve a szobába meglepő volt, mert sehol soha nem kaptunk még ilyen pici szobát, bár állítólag ez a Standard szoba. A fürdőszobában fejmagasságban közvetlen az ajtó mellett éles sarkú polc, (egy-két puplit beszereztem), a wc-re leülve a hónom alól vehettem a toalettpapírból, és minden megerőltetés nélkül ülve moshattam kezet, ha már az ölemben volt a mosdókagyló.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 5 látogató hasznosnak vélte
Megérkeztünk a hotel parkolójába, letettük a kocsit, majd bementünk, hogy a lefoglalt szállást megkapjuk. A recepciós hölgy nagyon gyorsan végzett velünk, átadta az ajtónyitó kártyákat, elmondta, hogy a második emeleten van a szobánk, és minden egyéb le van írva.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
nagyon szerettük! ! ! olyanoknak ajánlom, akik pihenni akarnak! finom ételek, szép szobák, tágas wellness :-) a személyzet kedves, szinte észrevétlen. a különösen tetszett a hotel terasza, hangulatos, főleg este, borozáshoz, beszélgetéshez. az ételek finomak, igaz, nem a legszélesebb kínálat, de finom minden. és ki ne hagyjátok KIss Margit masszázsát!

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén januárban születésnapi ajándék volt egy hétvégi pihenés a szállodában. Korábban már jártunk itt több napra, ezért is esett erre a hotelre a választás. A szoba teljesen megfelelő volt, tiszta, az étterem mint mindig, finom és bőséges ételekkel várt minket, a wellness-részleg pedig kimagasló (pl. só-jakuzzival eddig még soha, sehol nem találkoztunk).
2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes fogadtatás,tisztaság,nyugodt légkör,finom ételek-és gyors felszolgálás az étteremben,rendben tartott környezet,kitűnő parkolási lehetőség,de szerintem mindhárman elégedettek voltunk az egész ellátással ! A személyzet maximálisan megtesz mindent annak érdekében,hogy a vendég elégedett legyen! Köszönet mindenért-Zsuzsa,és barátnői szlovákiából!

expert TOP szállásértékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel a hegyek között, erdős részen, egy kis faluban található a bánki tó partján. A kilátás gyönyörű, a levegő tiszta, a környék csendes. A szálloda közepes méretű, új és modern, mind formáiban, mind színeiben. A plusz tematikát a jazz témakörrel kapcsolatos dolgok (zene, képek, szobor stb adják).

Mobilról küldte. | 2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jartunk itt kettesben es csaladdal es lehetetlen megunni. Mindig kritikus vagyok, de itt nincs hiba. Minden olyan, ahogy a nagykonyvben meg van irva: gyonyoru hotel, szep kornyezet, finom etelek, fantasztikus wellness es meg a szemelyzet is tokeletes. Minden van, amire szukseg van a piheneshez, feltoltodeshez.

Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 21.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.465 - 25.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.809,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.20-ig
City Hotel Unió
Érvényes: 2021.01.20-ig
Full Moon Design Hostel
4 nap/ 3 éjszaka: választható ellátással
Érvényes: 2021.10.25-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

BánkX