Szatyor Bár & Galéria Budapest
1111 Budapest, Bartók Béla út 36.

Szatyor Bár & Galéria Budapest a térképen

Szatyor Bár & Galéria Budapest értékelése:

étterem, bisztró, bár

Szatyor Bár & Galéria Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Szatyor Bár & Galéria Budapest vélemények

2016. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
Pár éve voltam már itt; akkor a zsúfoltság és a hangzavar elviselhetetlen volt. A külsőbb részen ugyanis olyan közel vannak elhelyezve az asztalok, hogy csak azt a 6 embert lehet hallani, akik a körülöttünk ülő asztaloknál ülnek, míg a szemben velem ülővel csak ordibálva lehetett kommunikálni - vagy activity által. . .
Budaörs
Ábrahámhegy

2021. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. február 19.
Kicsit zavarban vagyok, hogy most akkor Hadik vagy Szatyor, mindenesetre a Hadik étlapjáról rendeltem, de csak a Szatyor ajtaja van nyitva a Bartók Béla út felől, a blokk is Szatyor, meg szatyor is Szatyor feliratú. A neten meg a két étlap ugyanaz. Sebaj. Szóval, hoztam a Szatyorból ebédet, egy nappal korábban telefonon megrendeltem, pontban bélre érte is mentem és készen is volt.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. júliusban járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
Finom kézműves sörök, jó burgerek, még édesburgonya is van. A rendelésnél nem minden infó ment át és volt némi lyukas idő a kiszolgálásban, de mindenki kedves és igyekvő amúgy.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18.
A Szatyor Bár leginkább remek fotótéma. Egy trendi, felkapott hely főleg a kissé bohém, művészlelkű fiatalok és kevésbé fiatalok körében. A berendezés nagyon színes, mondhatni eklektikus, mindenféle őrült festmények, figurák, nem mindig értelmezető berendezési tárgyak kusza egyvelege. Van galériája is, ahonnan fentről lenézve ezt az egész bolondos helyet, mint egy felhőn ülve lehet végigpásztázni.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 11.
Általában baráti összejövetelek helyszíne számunkra ez a hangulatos hely. Fiatalos, pörgős. Az ételek finomak, a felszolgálok kedvesek, figyelmesek. Mi mindig nagyon jól érezzük itt magunkat, kellemes háttere ez a hely baráti iszogatásainknak és eszegetéseinknek. Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy önfeledt kikapcsolódásra vágyik akár egy fárasztó munkanap után is.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jaj hát ez nagyon jópofa hely :) Barátokkal jártunk itt, és nagyon jól éreztük magunkat! Néhány apróság, hogy kicsit kényelmetlenek az ülő helyek, meg kicsi az asztal, hogy együnk rajta. DE ! ! ! Szuper és fiatalos a design, jó a zene, a melegszendvicset fa deszkán hozzák ki, és nagyon fincsi, akárcsak az italok. Barátokkal dumálni, bandázni tökéletes!

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. december 19. - 8 látogató hasznosnak vélte
A szatyor bár abszolulte retró bár akar lenni, nekem néha már sok volt és bizony a plafon és az armatúrák, hát nem igazán passzolnak a berendezéshez, kicsit már-már kaotikus stíluskavarodást éreztem. De amit ettünk az finom volt, jó ízű és bőséges adag. A kiszolgálók kedvesek és figyelmesek. Tetsztett, hogy a galéria részen kiállítást lehet nézni, így némi pluszt ad a hely.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7.
Aki szereti a retro helyeket, annak tetszeni fog a Szatyor Bár. Mikor beléptünk egyből a székeken akadt meg a szemem, ami teljesen olyan volt, mint anno gyerekkoromban a nagymamámnál. :) Nagyon tetszettek a falakra festett képek, a régi Zsiguli elejéből kialakított autó, amit Ady Endre vezet. :) Valamint a plafonról lógó Forma 1-es autómakett is igazán ötletes.

2012. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 26.
Nagyon kellemes a belsö berendezése. Mind az étel és az ital választék nagyon jó, bár az árak kissé agasak. A kiszolgálás ne volt a toppon. Borozni ültünk be igy csak egy elöételt kértünk, de azt is elfelejtették. Zárás elött 10 perccel már nem nyitottak nekünk uj palack bort, ami nem volt tul szimpatikus. Zárórá percre pontosan betartják, annak ellnére, hogy még sokan ültek bennt.

2013. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik leghangulatosabb helynek tartom Budán. Egyrészt nagyon közel van a Móricz Zsigmond körtérhez, így könnyen megközelíthető. A belső dizájn eszméletlen, aki szereti a retrót és a kissé szürrealista berendezéseket, annak fix, hogy tetszeni fog. Nem olcsó, de egy budai, igényes helyhez képest jó árakon dolgoznak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 22.541,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.415,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 13.629 - 17.124,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.06.15. - 2021.12.31.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Szabadtéri Élménystrand, Fedett Fürdőnk, és Vitál Központ használattal, kedvezményekkel, parkolással
2021.06.14. - 2021.08.31.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.545,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Continental Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 14.012 - 69.719,- Ft/fő/éj között: választható ellátás
2020.10.22. - 2022.03.31.
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.368,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.954 - 36.199,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.01.02.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 10.222 - 19.029,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2022.02.28.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 28.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, Kleopátra tejfürdővel, sportos programokkal, parkolással, WI-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.28.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 6.684 - 20.269,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.05.02. - 2023.03.15.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Szatyor Bár & Galéria BudapestX