Szatyor Bár & Galéria Budapest

Hotel Szieszta Sopron

Szatyor Bár & Galéria Budapest vélemények

2076
2021. február 19.a párjával járt itt
Kicsit zavarban vagyok, hogy most akkor Hadik vagy Szatyor, mindenesetre a Hadik étlapjáról rendeltem, de csak a Szatyor ajtaja van nyitva a Bartók Béla út felől, a blokk is Szatyor, meg szatyor is Szatyor feliratú. A neten meg a két étlap ugyanaz. Sebaj. Szóval, hoztam a Szatyorból ebédet, egy nappal korábban telefonon megrendeltem, pontban bélre érte is mentem és készen is volt.
2018. július 12. járt itt
Finom kézműves sörök, jó burgerek, még édesburgonya is van. A rendelésnél nem minden infó ment át és volt némi lyukas idő a kiszolgálásban, de mindenki kedves és igyekvő amúgy.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. december 20., csoporttal járt itt
Pár éve voltam már itt; akkor a zsúfoltság és a hangzavar elviselhetetlen volt. A külsőbb részen ugyanis olyan közel vannak elhelyezve az asztalok, hogy csak azt a 6 embert lehet hallani, akik a körülöttünk ülő asztaloknál ülnek, míg a szemben velem ülővel csak ordibálva lehetett kommunikálni - vagy activity által. . .
2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
A Szatyor Bár leginkább remek fotótéma. Egy trendi, felkapott hely főleg a kissé bohém, művészlelkű fiatalok és kevésbé fiatalok körében. A berendezés nagyon színes, mondhatni eklektikus, mindenféle őrült festmények, figurák, nem mindig értelmezető berendezési tárgyak kusza egyvelege.
Szatyor Bár & Galéria Budapest - EgyébSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - Külső képSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - Belső
Kiváló 2014. május 11.barátokkal járt itt
Általában baráti összejövetelek helyszíne számunkra ez a hangulatos hely. Fiatalos, pörgős. Az ételek finomak, a felszolgálok kedvesek, figyelmesek. Mi mindig nagyon jól érezzük itt magunkat, kellemes háttere ez a hely baráti iszogatásainknak és eszegetéseinknek. Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy önfeledt kikapcsolódásra vágyik akár egy fárasztó munkanap után is.
Kiváló 2014. január 26.barátokkal járt itt
Jaj hát ez nagyon jópofa hely :) Barátokkal jártunk itt, és nagyon jól éreztük magunkat! Néhány apróság, hogy kicsit kényelmetlenek az ülő helyek, meg kicsi az asztal, hogy együnk rajta. DE ! ! ! Szuper és fiatalos a design, jó a zene, a melegszendvicset fa deszkán hozzák ki, és nagyon fincsi, akárcsak az italok. Barátokkal dumálni, bandázni tökéletes!
2013. december 19., kollégákkal járt itt
A szatyor bár abszolulte retró bár akar lenni, nekem néha már sok volt és bizony a plafon és az armatúrák, hát nem igazán passzolnak a berendezéshez, kicsit már-már kaotikus stíluskavarodást éreztem. De amit ettünk az finom volt, jó ízű és bőséges adag. A kiszolgálók kedvesek és figyelmesek.
Szatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - Külső képSzatyor Bár & Galéria Budapest - Belső
2013. augusztus 7.családjával járt itt
Aki szereti a retro helyeket, annak tetszeni fog a Szatyor Bár. Mikor beléptünk egyből a székeken akadt meg a szemem, ami teljesen olyan volt, mint anno gyerekkoromban a nagymamámnál. :) Nagyon tetszettek a falakra festett képek, a régi Zsiguli elejéből kialakított autó, amit Ady Endre vezet. :) Valamint a plafonról lógó Forma 1-es autómakett is igazán ötletes.
Szatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - BelsőSzatyor Bár & Galéria Budapest - Étel/italSzatyor Bár & Galéria Budapest - Étel/italSzatyor Bár & Galéria Budapest - Étel/ital
2013. április 26.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes a belsö berendezése. Mind az étel és az ital választék nagyon jó, bár az árak kissé agasak. A kiszolgálás ne volt a toppon. Borozni ültünk be igy csak egy elöételt kértünk, de azt is elfelejtették. Zárás elött 10 perccel már nem nyitottak nekünk uj palack bort, ami nem volt tul szimpatikus.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2013. március 29.barátokkal járt itt
Az egyik leghangulatosabb helynek tartom Budán. Egyrészt nagyon közel van a Móricz Zsigmond körtérhez, így könnyen megközelíthető. A belső dizájn eszméletlen, aki szereti a retrót és a kissé szürrealista berendezéseket, annak fix, hogy tetszeni fog. Nem olcsó, de egy budai, igényes helyhez képest jó árakon dolgoznak.