Szeráj Török Étterem Budapest

69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Szeráj Török Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2013. április 30.családjával járt itt
Török hangulat a belvárosban. Finom ízletes ételek, isteni lencseleves, török kenyér, padlizsánkrém,felejthetetlen borjú gyros, isteni édességek. És még sorolhatnám a sok finomságot. A legjobb török étterem a városban. Kedves, segítőkész, gyors kiszolgálás. Jól megközelíthető.
Mindenkinek bátran ajánlom, kedvező ár.
Átlagos 2013. április 11.barátokkal járt itt
Ha éjjel akarunk a városban viszonylag központi helyen leülni valakivel, és nem akarunk vagyonokat kifizetni, akkor ideális a hely. A sztenderd török büfé kínálat kapható a salátáktól kezdve egész az olajos nehéz keleti édességekig. Hatalmas hodály, önkiszolgáló pulttal, gyorséttermi hangulata van, és tulajdonképpen az is.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 11.a párjával járt itt
Az egyik legrégibb és legjobb török. Vasárnap délben mentünk, full tele volt. de 3 percet se álltunk. rengeteg kedves mosolygós kiszolgáló, teljesen friss, meleg (! ) étel, semmi mikrózás, minden friss. élelmiszerbiztonság tuti, nem 30 hanem 60 fokon vannak az ételek, amíg el nem fogynak (úgy 5 perc alatt).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 16., kollégákkal járt itt
Népszerű török gyorsétterem óriási választékkal. A hely hatalmas, sok a férőhely, de kell is, mert ebédidőben öznölnek a helyiek. Én is gyakran járok ki ide munkanapokon ebédelni, mert kifejezetten jó minőségű friss, finom ételeket készítenek.
Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
Két kezemen sem tudnám megszámlálni, hogy hányszor mentett meg az éhhaláltól ez a török kajálda. Senki ne essen tévedésbe, itt nem fogtok különleges kulináris élménnyel találkozni. Ez egy gyorsétterem a jobbik fajtából. Becsülettel helyt áll az összes napszakban. Az ételek frissek és finomak. Remek árérték arány.
2013. június 7.a párjával járt itt
Nekem továbbra is a kedvenc török gyorséttermem Budapesten. Bár elég üzemszerű a működésük, de nagyon finomak az ételek. A kenyerük joghurtos padlizsánnal egyszerű, de verhetetlen. És itt is ingyen kérhetsz jó cukros török teát. A Szeráj ráadásul láthatóan a budapesti török közösség találkozóhelye is.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 16.barátokkal járt itt
A Szeráj az a hely, ami valahogy mindig útba esik mikor elmegyünk bulizni. Buli előtt, vagy buli után biztosan betérünk és eszünk egy gyrost. Szerintem, nagyon finom az ízviláguk és kellően át van sütve a hús. Szerencsére, még eddig nem ettem nálunk rossz ételt. Esténként sokan "vacsoráznak" itt, amitől a hangulat is jó.
Kiváló 2023. november 15. járt itt
HÉTVÉGI BUDAPESTI KIRÁNDULÁSUNK . . EBÉD ASZERÁJ ÉTTREMBEN, SÉTA KÖZBEN UTBAESETT. . . ÖNKISZOLGÁLÓ ÉTTREM, SZUPER TISZTASÁG, EMELETES, AZ ÉTELEK A PULTBAN SZINTE ETETIK , KINÁLJÁK MAGUKAT. SOKAN DOLGOZNNAK, IGEN GYORS TEMPOBAN FRISS TÖRÖK ÉTELEKET KINÁLNAK. EGY TÖRÖK LEPÉNYT ETTÜNK, AMI ANGYON FINOM VOLT. 15 PERC ALATT IGEN JÓL LAKTUNK.
ELFOGY A TÁLCA, RÖGTÖN POTOLJÁK. AJÁNLOM MEGÉRI.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 82 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1170 feltöltött kép
2022. október 9.a párjával járt itt
Sok évvel ezelőtt, amikor megnyílt, új volt ez az étterem, a környéken dolgoztam, és szerettünk ide járni a kollégáimmal. Aztán elkerültem innen, de a múlt héten arra jártunk a párommal, és erősen kései ebédidőben betértünk enni valami keveset. A hajdani kedvenceim még mindig kaphatóak!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2022. október 1.egyedül járt itt
Véletlen választás volt, nem erre készültem, bár, már olvastam a törökök rendkívül jó ételeiről. Ebédidő volt, gondoltam kipróbálom. Lehet, hogy én tettem magasra a mércét? Kicsit csalódás volt. Tömeg állt sorban, alig lehetett látni, hogy mit is szeretnék enni, viszont ennek ellenére udvariasan elmondták, hogy mi micsoda.