Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

Portobello Hotel Esztergom
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. április 28.barátokkal járt itt
Mivel közeli, gyerekbarátnak mondott hely, azért többször is megfordultunk a nyitás óta az étteremben, sokféle társasággal, s azt kell mondjam: a vakszerencse kérdése, hogy mi vár ránk. . . Sosem volt üres az étterem, legalább közepesen tele volt minden látogatásunkkor.
Gyenge 2015. április 20.családjával járt itt
Valószínűleg rossz időben jöttünk, vasárnap ebédre, de zavaróan sokan voltak, nagy volt a nyüzsgés, ráadásul a bejárat mellett kaptuk az előre lefoglalt asztalunkat. Hideg volt a sok ajtónyitástól, szűk volt a hely. A pincérek segítettek, nemsokára átülhettünk egy "normálisabb" asztalhoz.
2015. március 8.családjával járt itt
Az étterem kialakítása, szép. A berendezés kellemes. A személyzet udvarias, és meglehetősen gyorsan hozták a kívánt ételt. A levesben a zöldség, kemény volt, amit a felszolgáló is elismert. A többivel nem volt baj. Az ételek tálalása a tányérra, szinte művészi volt. Még a desszert is különlegesen volt feldíszítve.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 1., üzleti partnerrel járt itt
Évzáró üzleti vacsorán vettem részt meghívottként. A hely teljesen új, talán két hete üzemel, az étterem-hálózat új bástyájaként. Ehhez képest alig volt üres asztak, sőt, három nagy asztaltársaság is rendkívül jól múlatta az időt. Nincs összehasonlítási alapom más Vakvarjúhoz képest, de amit itt láttam, meggyőzött.