Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest

Napi ár fürdőbelépővel
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. október 19., üzleti partnerrel járt itt
A partnerem ajánlatára, üzleti ebédre ugrottunk be. Jó nagy pörgésre érkeztünk, ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételekre. Snitzelt rendeltem burgonyasalátával. Imádom a burgonyasalátát, képes vagyok érte Bécsig elmenni. A snitzelt úgyszintén. A kettő együtt meg maga a mennyország! Nagyon jól nézett ki az óriási szelet, a krumplisalátán.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Hármasban - egy másfél évessel - vacsoráztunk. A kiszolgálás gyors és kedves volt, segítőkészek voltak a felszogálók, az ételek pedig nagyon finomak. Külön jó, hogy van játszósarok, sok játékkal, ill az udvaron játszótér. A kerthelyiség hangulatos, ill. az étterem belső is nagyon szép.
2018. augusztus 15.barátokkal járt itt
Egy kánikulai augusztusi napon, késő délutáni, baráti találkozóval egybe kötött ebéden voltam a Vakvarjúban. Ez időtájt viszonylag kevesen voltak. Két asztalt toltak össze nekünk, de az egyikre elfelejtettek evőeszközt tenni, ez még akkor sem sikerült, amikor az egyik társunknak a levest kihozták.
Átlagos 2018. június 14.barátokkal járt itt
Egy előadás előtti másfél órát töltöttünk el a helyen, mert ha már van némi időnk, akkor kipróbáljuk ha már jó a híre. hatan voltunk, öt hölgy, jómagammal. A hely kialakítása elég kellemes, ha nem vesszük azt a hangzavart ami egy bajor kocsmának is becsületére válna, a kerek asztalnál szinte csak kiabálva értettük egymást.
2018. január 15.gyerekekkel járt itt
Értelmetlen a fenti 1 - 5 értékelés, mert gyakran - most is - ezt nem lehet egyértelműen meghatározni. Attól függ, milyen szempontokat veszünk figyelembe. Ha pozitívumot írok, azzal lehet folytatni, hogy "de". Ha negatívumot, hasonlóképp. Születésnapot ünnepeltünk 4 gyerekkel. A legkisebb 1 éves, a legnagyobb 10 éves.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2017. december 10.gyerekekkel járt itt
Tavaj, a 70. születésnapomat a Kopaszi gáton levő Vak Varjúban étteremben rendeztük. Ma a fiam elvitt az Újlipót városban levőbe. Elegáns, szépen berendezett étterem, még nem jártam benne. Remek ételeket kaptunk, (vegyeset) és végig kóstoltuk. Jó ízű, dekoráltan tálalt ételek voltak.
Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - EgyébVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Újlipót Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. október 11., kollégákkal járt itt
Sosem voltam még Vakvarjú étteremben, bár tudom, nagyon menőnek számítanak, és mit hagytam ki, bla. . . ha viszont ez a sztenderd, akkor nem is leszek újra. Üzleti ebédre mentünk heten egy mezei kedden, és tele volt az étterem. Belsőre, enteriőrre rendben volt, és látszik, hogy van marketinges az irodája asztalánál, viszont nagyon zajos a hely.
2017. május 16., csoporttal járt itt
20 fős társasággal ünnepeltünk itt születésnapot. Árban remek az étterem, az ételek fantáziadúsak, változatosak. Végeredményben nem jelentenek nagy gasztro élményt, de jók és nem is ez a lényeg, hiszen minden adott egy jó családi ünnepléshez. A legjobb, hogy az étterem egy zárt udvarban található, ahol van egy remek játszótér.
Kiváló 2017. április 16.családjával járt itt
Nagyon szép estét töltüttünk itt el a családommal. Nagyon finomak az ételek, és nagyno tetszik az étlap kialakítása is, hogy minden étel mellett ott van a kép. Kicsit drága, de isteni finom ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg. Aki nem akar állandóan magyaros kaját enni itt megtalálja az újdonságokat és érdekességeket. Az étlap nagy betűkkel van írva, ami a papámnak nagy öröm volt :))
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Egy olyan helyet kerestünk, ahol gyorsan és kulturáltan el tudunk fogyasztani egy menüt, mivel a közelben volt éppen dolgunk. Kutakodtam a neten és rátaláltam az étteremre, ahol végre nyilvános volt a napi menü, plusz még az ára is. Udvarias fogadtatás, hangulatos helyiség és ami nekem nagyon tetszett, hogy olyan zene szólt diszkréten, ami még kellemesebbé tette az ottlétünket.