Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

10. helyezett a 210 debreceni étterem közül
21. helyezett Észak Alföldön - 718 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
Különtermek:
Külön terem - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Pilsner Urquell, Heineken, Soproni, Edelweiss

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Calico Jack Pub Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Nem először voltunk az étteremben. Azért választottuk, mert szeretjük az ott készített ételeket. Most azonban felháborító kiszolgálással szembesültünk. A pincér figyelmetlen, udvariatlan, flegma volt, piszkos ruhában. Elment a kedvem az étteremtől.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Régebben ez egy nagyon jó hely volt, de valami történhetett, mert az utóbbi időben nagyon-nagyon hullámzó lett. Az ételek nem a legjobbak, viszont elég drágák ehhez képest. A kiszolgálás csapnivaló olyan szempontból, hogy rengeteget kell várni, mire kihozzák az ételeket, és a pincér addig csak azt kérdezi, mit szeretnénk inni.

Mobilról küldte. | 2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 4.
10 éve az egyik legjobb (ha nem a legjobb) hely volt Debrecenbe! De ugy latszik kezdenek belefasulni...lassult a kiszolgálás, a pincerek enervaltak, s sajnos az ételek egy kisebbik reszenek minősége is hagy kivanni valót (souvlakit ne itt próbáljatok ki)

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 16.
A múltkor helyhiány miatt nem jutottunk be, de most asztalt foglaltunk. Parkolás az étterem előtt megoldható, a hely jól megkozelithető. Most is telt ház volt. . hangulatos hely, egy kalózhajó imitáció, mi a tatfedélzeten kaptunk asztalt. Az étlap megfelelő, az árak viszont eléggé borsosak. A leves 35 perc! Alatt érkezik meg, eddig ez a negatív rekord.

2015. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 16.
Rendszeresen járunk ide, de többször tapasztaltuk már ezt a hullámzó minőséget. Egyszer nagyon szuper minden, máskor meg átlagos, kritikán aluli. Ha ilyen helyre "vágyom", akkor nem ide jövök legközelebb. Azért is szerettem ezt a helyet, mert itt mindig magas színvonal várt minden téren. A felszolgálók:
Van egy asztalnál és van egy fizettetős.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. december 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tényleg kalózhajó kialakítású a belső tér, a külső teret nem láttam a sötétben. Pub? ? ? -kocsma? ! Nem. . . . ez egy olyan hely, ahová beül az ember, és vonzana, de nem tud a helyiség. . . Az étel isteni, maximális pont, remek, és tényleg azon van a hangsúly, de a felszolgálás hiányos, fejlődő. A tisztaság tényleg. . . .

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Még nem jártunk itt, de tetszett az utcára nyíló terasz, már az is kicsit hajó hangulatú, így betértünk. Késői ebédidő volt, így nem sok vendéget kellett kiszolgálni, gyorsan felvették velünk a pincérek a kapcsolatot. Örömömre volt üveges barna sör is, csak éppen nem volt eléggé lehűtve! Az első apró hiba! Az étlap kifejezetten meglepő kínálatot mutat, fantáziadús ételekkel.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Nagyon szeretünk ide járni, itt ünnepelni. :) A hely varázslatos, az étlapon bőséges a választék, az ételek nem átlagosak. A kiszolgálás nagyon gördülékeny, figyelmesek a felszolgálók, lesik minden kívánságunkat. Fontos előre foglalni időpontot, mert általában telt ház uralkodik, ami azt gondolom jelzi a hely népszerűségét. Jó szívvel tudom ajánlani!

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
A múlt héten nem jutottunk be,így ma asztalt foglalunk,s be is jutunk 14,15-kor,majdnem telt ház miatt csak az emeleten. A kalózhajónak maszkírozott étterem kétségkívűl egyedi,akár hangulatos hely is lehetne. A sarokban kapunk helyet egy 4-es asztalnál,ami hármunknak is kevés. Régi kifogásom az étteremről a zsúfoltság.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Párommal jártunk itt romantikus vacsorán. A hely hasonló mint a Hajdúszoboszlói Nelson étterem (ugyan az a tulaj) egy csatahajó belsőt formáló étterem. A pincérek kedvesek, segítőkészek. Kellemes lágy zene szól, az asztalok jól el vannak rendezve, nincsenek szűk helyek. Az ételek a modern kor számára teljes mértékben megfelelnek.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.03.31.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
2021.02.01. - 2021.12.31.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 14.881 - 24.860,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.22. - 2021.12.19.
Best Apartman
2021.01.20. - 2022.01.20.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2021.12.21.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.380 - 19.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2021.02.02. - 2021.12.20.
Valentin Deluxe Apartman
2021.01.20. - 2022.01.20.
Hotel Korona Hajdúszoboszló
2021.01.19. - 2022.01.20.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 35.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, állatsimogatással, parkolással
2020.10.29. - 2021.05.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, fitnesz terem használattal, parkolással, internettel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Medián
Hajdúnánás
2021.01.19. - 2022.01.20.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
4 nap/3 éjszaka 20.000 - 23.833,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.25. - 2021.09.04.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX