Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 214 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 734 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás abszolút középszerű , a pincérnek nem sikerült emlékezni az italrendelésünk és nem tudott használható infrmáciokkal szolgálni az értelek allegéntartalmáról, az egész viselkedése unszimpatikus volt. Nagy különbséggel kaptunk meg az ételeinket , már majdnem mindenki befejezte mire édesanyámé megérkezett. A tartátmártás kritikán aluli.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több év után tértünk be ebbe a sörözőbe. A belső kialakítás azóta sokat változott, modernebb lett. Csokonai levest ettünk ami langyos volt. Így gyorsan bekanalaztuk. Én csirkemellfilét ettem füstölt sonkával tört burgonyával, de a krumpli itt is majdnem hideg és sótlan volt. A párom csokis pitét evett ami elment.

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
Nagyon kedves és gyors kiszolgálás, hangulatos hely, isteni finom ételek. Biztosan visszatérünk még! És ajánljuk az ismerőseinknek!

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Nagyon hangulatos a hely, mindenkinek ajánlani tudom,aki Debrecenben jár.
Kedvesek a pincérek. Nagyon finomak, és különlegesek az ételek.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Fantasztikus a kiszolgálás, isteni ételek, remek hangulat. Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget és a kifogásolhatatlan ételeket.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyszerű hely Debrecen belvárosában, folyamatosan magas színvonal! Kellően széles választék.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Szuper hangulat, finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Debrecen legjobb étterme!
Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek!
Csak ajánlani tudom!
Legjobb étterem Debrecenben!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Finom étel, szuper hangulat, gyors és kedves kiszolgálás. Egyszerűen szeretünk ide járni. Mindenkinek ajánljuk!!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Szuper hangulatos hely, isteni ételekkel és kiszolgálással!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Muskátli Apartman 2
2020.10.27. - 2021.10.28.
Kastély Panzió II.
Hotel Pávai
4 nap/3 éjszaka 19.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, éjfélkor pezsgővel, tábortűzzel, élőzenés mulatsággal
2020.12.28. - 2021.01.04.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovaglással, pusztakocsikázással, állatsimogatással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Valentin Deluxe Apartman
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 24.339,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
2020.10.29. - 2020.11.01.
Korinna Apartman I.
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Riviera Apartman
5 nap/4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.03.12. - 2022.03.11.
Hotel Négy Évszak
4 nap/3 éjszaka 25.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor pezsgőbekészítéssel, szilveszteri vacsorával, tombolasorsolással és zenés esti fellépőkkel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Sárga Muskátli Apartman
2020.10.27. - 2021.10.28.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX