Ikon Restaurant Debrecen Debrecen

Ikon Restaurant Debrecen Debrecen
Ikon Restaurant Debrecen DebrecenIkon Restaurant Debrecen Debrecen
Ikon Restaurant Debrecen DebrecenIkon Restaurant Debrecen Debrecen

Ikon Restaurant Debrecen Debrecen bemutatkozása

A Thür Ádám nevével fémjelzett éttermet joggal nevezhetjük Debrecen top éttermének, hiszen a megbízható minőség mellett a fine bistro elemek jól felismerhetőek, a fogások stílusosak, a helyi alapanyagokra épülve könnyen értelmezhetőek.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Ikon Restaurant Debrecen Debrecen vélemények

2018. április 7.családjával járt itt
Családi szülinapon jártunk itt. A kiszolgálás kitűnő. Figyelmes a személyzet. A környezet, belső kialakítás letisztult, mindemellett a mellékhelyiség kialakása szerintem túlzottan sznob. Az étlapon mindössze 4 leves,10-12 főétel és 3 desszert van. A családban ketten laktóz-glutén intoleránsak. Összesen1 étel felelt meg ennek.
2016. október 7.a párjával járt itt
A feleségemet vittem el vacsorázni a Debreceni Ikon étterembe házassági évfordulónk alkalmából. Este hét órára foglaltattam asztalt az étterem weboldalán, ami hibátlanul működött. Időben érkezve az étterembe, mindjárt a bárpult mellett egy fiatal (pincér) úriember fogadott minket. Közöltem a nevemet és már vezetett is minket az asztalunkhoz.
2014. június 25.a párjával járt itt
Talán mivel fiatal vagyok ugy gondoltak, jó lesz nekem s páromnak a konyha kijárat mellet. . Ami kicsit zavaró volt a nagy forgalom miatt. A belselye modern, s igazán hangulatos. Nem fogsz jóllakni/ kellemes valaszték, miközbe vársz, kellemes különlegesegek a konyhától ajándékba.
2013. november 21.a párjával járt itt
Párommal voltunk a születésnapján. A hely csodás hangulata is nagyon jó, a kiszolgálás is jó volt. Nekem az étel nagyon ízlett, de egy ilyen patinás helynél, nem magam miatt a párom miatt, aki nem eszik meg mindent, nem volt csirke hús és a legtöbb magyar étteremhez képest kevés étel kínálat miatt nem nagyon tudott helyettesítő ételt találni magának, és ez a szülinapján, hát ez egy kicsit lehúzta az értékelésem de a tortájuk ízlett neki.
Átlagos 2016. május 3.családjával járt itt
Valahogy a kiszolgálás és az ételek is túl vannak lihegve... Vegetáriánus étel gyakorlatilag nincs...amit megis hoztak kulon keresre az a Hajdú "minőségi" grillsajt volt...gondolom a szomszédos Coopban az volt csak...
Elromlott kávéfőző miatt egy hétig nen szolgaltak fel kavet! Egy ilyen árú helyen ez nonszensz...
Átlagos 2013. július 4. járt itt
Nagy várakozás előzte meg a megnyitóját. Egy hónappal később a szülinapom alkalmából ott is vacsoráztunk. Legközelebb inkább csak desszertért mennék oda. Tudom, az egyik legjobb, ha nem éppen a legjobb vidéki(nem szeretem ezt a szót) étterem, de nekem mégsem elvárásom, hogy minden fogást agyon bonyolítsanak ennek a jegyében.
Gyenge 2016. június 26.családjával járt itt
Több mint 50 étterem teszt után, névnapot ünnepelt a család, ezért úgy gondoltuk az ünnepeltet a városi éllovas étteremben köszöntjük egy jó ebéddel. A szándék megvolt. Legutóbbi látogatásunk arról nevezetes, hogy szárazra ittuk az éttermet, nem tudtak harmadik Edelweiss sört hozni, mert elfogyott.
Ikon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étlap/itallapIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - BelsőIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Étel/italIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Külső képIkon Restaurant Debrecen Debrecen - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 24.a párjával járt itt
A születésnapomon a párom lepett meg azzal, hogy ebbe az étterembe vitt vacsorázni. A kezdeti lelkesedésem hamar odalett és az igényes környezet se tudta visszaadni. Egy oldalas étlap, szárnyas hús alig. Nagy nehezen rendeltem. . . volna! De közölték, hogy nincs csirkemell!
Ikon Restaurant Debrecen Debrecen a térképen
4025 DebrecenPiac u. 23.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V