Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Fné Marcsi TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 12.
A 4 csillagos szálloda méltó volt az ünnepünkhöz! Ragyogó lobbi,tiszta és tágas szoba,mindennel felszerelve! Ízletes és sokféle étel,reggelinél és vacsoránál egyaránt! Barátságos személyzet! Kinti,benti medencék megfelelőek voltak számunkra! A wellness kicsit komor,ő nem felel meg a 4 csillagnak. Ami számomra negatív volt az a palacsintánál is laposabb párnák!

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 6.
A szálloda minden igény kielégít,kényelem,tisztaság,étkezés, a személyzet nagyon barátságos segítőkész.A szálloda szobái tiszták kényelmesek. Izletes változatos ételek,frissen készített étel.Nagyon praktikus hogy a szállodából meglehet közelíteni a fürdőt.Mi 13 évig jártunk Gyulára,de ez a hely felülmúlja.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az egyik kedvenc helyünk, nagyon sokszor jártunk már itt és mindig visszavágyunk. A recepción mindenki kedvesen vár, a szoba előkészítve tisztán. Az ételek finomak, változatosak. A reggelinél a frissen sütött pékáru mindig megörvendeztet bennünket. Az, hogy a szállodából át lehet menni a gyógyfürdőbe, változatosságot hoz a mindennapokba.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik kedvenc helyünk lett az utóbbi időben. Teljesen megfelelő ár-érték arány. A hotel színvonalához képest, ismét remek áron nyaraltunk egyet. Továbbra is csak pozitív véleményt tudok írni. Nagyon szép, modern, tiszta épület. Mindig kedves és segítőkész alkalmazottak fogadtak minket. Az ételek különösen finomak és változatosak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ma jöttünk el 3 éjszaka után és lehúztam a használt ágyneműt. Amit alatta találtam, attól kivert a hideg. Képesek voltak a koszos, foltokkal teli matracvédőre megágyazni nekünk. A paplan és a párnák szintén besárgult foltokkal voltak tele. GUSZTUSTALAN volt az egész! ! ! Az egy dolog, hogy érkezéskor aláíratják, ők kétnaponta cserélik a törölközőket, ha gyakrabban szeretném, akkor fizetni kell, de nem cserélik ki.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Nagyon szuper szálloda. Gyönyörű az épület, a szobák és a környezete egyaránt. Ízletes, változatos, bőséges ételválaszték. Remek lehetőségek a szállodán belüli időtöltésre /wellnes, csocsó, biliárd, darts, squash, bowling/. Az egész személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az átjárás a gyógyfürdőbe pedig megkoronázza az ott töltött időt.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Már második alkalommal voltunk a szállodában ami az első ittlétünk óta sokat változott sajnos negatív irányban. Az első meglepetés az utalvány megvásárlása után rögtön történt, mikor felfedeztem a következő sorokat"Idézem:
"A szállodánkba külső áru (étel, ital) nem hozható be. Ha ez megtörténne, akkor ez esetben kényszerezni kell a dugódíjat,
melynek mértéke 1000 Ft / üveg / üdítő, 4000 Ft / 0.

Értékelt: 2018. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet udvarias és segítőkész. A szoba kényelmes és tiszta. Az étel választék és minőség elképesztően jó volt. Akkor mi a de? Hát a dugódíj. Idézem:
" A szállodánkba külső áru (étel, ital) nem hozható be. Ha ez megtörténne, abban az esetben dugódíjat vagyunk kénytelenek felszámítani
melynek mértéke 1000 Ft/üveg/ üdítő, 4000 Ft /0.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2018. május 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Négy évvel ezelőtt voltunk utoljára a szállodában akkor írtam is értékelést róla. Az idő elteltével eljött az új értékelés ideje. Négy éve is elégedett voltam a szállodával, de szerencsére nem hátrányára változott. Már nemcsak a kuponos oldalakon, hanem a szálloda honlapján is lehet akciós ajánlatokat találni, az általunk igénybe vett csomag ára a színvonalhoz képest igencsak jutányos volt.

Értékelt: 2018. május 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
A párommal látogattuk meg a helyet ahol elsőre minden a szokásosnak tünt! ellenben felérve a lakosztályunkban tapasztaltuk hogy az erkélyen található jakuzzi vize koszos ,vastagon állt benne a kosz,poshadt a víz és véres úszó tanpon maradványok díszítik! Nem patáliáztnuk csak távozáskor megjegyeztem hogy 40 ezerért pont azt nem tudtuk használni amiért jöttünk!

Hotel Dombóvár
Dombóvár
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
2 nap/1 éjszaka 13.803 - 28.719,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.30-ig
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
4 nap/3 éjszaka 35.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri élőzenés gálavacsorával, üdvözlőitallal, bowling versennyel, disznóvágással, gesztenyesütéssel és forraltborozással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.01.
Gere Apartman
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.379,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.10.22. - 2020.10.26.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Hotel Arborétum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, teasüteménnyel és friss gyümölcssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Thermal Panzió Igal
Igal
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 15.336,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Flórián Vendégház
Villánykövesd

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX