Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár
7200 Dombóvár, Kernen tér 1.

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár a térképen

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár értékelése:

1. helyezett a 6 dombóvári szállás közül
1. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - vélemények, kritkikák

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 11.
Mi kuponnal érkeztünk ár-érték arányban nagyon jó áron! Karácsony előtti napokban voltunk,nagyon tetszett a fa és a dekoráció! A recepciós hölgy nem volt túl kedves,de mogorva sem,olyan átlagos! A lobbi nagyon szép elegáns,a folyosók úgyszintén,bár kicsit túl sötét volt,nehezen találtuk meg y szobánkat! A szoba berendezése ennek a kategóriának megfelelő,a tisztaság kifogástalan volt!

Értékelt: 2018. április 2. - 7 látogató hasznosnak vélte
Párommal vásároltunk egy vouchert egy szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ] oldalon a Gunaras Resort Spa Hotel**** Superiorba Dombóvárra, 4 nap 3 éjszaka időtartamra, valamint ezen felül külön igényeltük a lakosztályos elhelyezést. A lakosztály saját jacuzzit és infraszaunát tartalmazott. 2018. 02. 16-án pénteken este érkeztünk meg a hotelbe.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 27.
Már sok hétvégét töltöttünk el itt, és újra meg újra visszatérünk. Az ételek finomak, a szálloda modern, tiszta. Az ágy kényelmes. Az alkalmazottak a külön kéréseinket is gyorsan, udvariasan teljesítették. A wellness részleg kicsi, igaz, hogy át lehet menni a fürdőbe. De a szálloda mögötti kinti medencében egész nap áztathatjuk magunkat, ez ilyenkor télen a legjobb.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csalódtunk a szállodában. 4 éve itt töltöttünk egy hétvégét, jól éreztük magunkat, mindennel elégedett voltunk, ezért is választottuk újra, nem kellett volna. A személyzet közönyös, a wellness részleg csapnivaló, a fejünkre csöpögött a víz, néha az erős klórszag elviselhetetlen volt, a vizet hol túlfűtötték hol túl hideg volt a kiíráshoz képest.

Értékelt: 2018. február 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Aki ezt a hotelt választja puha matracokra és kemény szabályokra számítson! Érkezéskor nyilatkozat aláírása pl. arról,hogy ha a minibárba beteszed a saját italodat kiszámlázzak az egész tartalmat. . . 10 ezer FT ! ! ! (? )és ezt a szobaasszonyok minden nap ellenőrzik ! ! ! +törölköző,köntös ára,ha valami baja lesz. . .

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fenntartásokkal érkeztünk, a sok negatív kritika miatt. Kellemes meglepetés volt, hogy a negatívumok nagy részével nem találkoztunk. A személyzet nagyon kedves és seítőkész. Az ételek színvonalasak, de sajnos majdnem minden fogás hideg,nem működik megfelelően a tálaló. A választék elé szűkös egy 4*-os besoroláshoz képest. A wellnes részlegnek nincs "gazdája".

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Második alkalommal voltunk a hotel vendégei,most is elégedettek voltunk az ellátás színvonalával. A szoba tiszta,modern,a szállodában dolgozók kedvesek és készségesek, az ételek változatosak és nagyon finomak,a wellness mellett a szomszédos fürdő 36-38 C fokos medencéje is használható.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
4 éjszakát töltöttünk a 9 éves unokánkkal együtt a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, az idő is csodálatos volt. Ez különösen jó volt, mert így tudtuk élvezni a strand nagyszerű medencéit. Az ételek finomak voltak, és meglepő eleganciájú étteremben tudtuk elfogyasztani őket, amit még feldobott a két este folyamán szolgáltatott élőzene kísérete.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Tavaly júniusban töltöttünk ott 4 napot(3éj). Lakosztályban 2 gyermekkel all inclusive ellátással. Sokat megyünk gyerekekkel szállodába úgyhogy van viszonyítási alapunk. A személyzetnek fogalma nem volt úgy konkrétan semmiről. Mintha nem is ott dolgoztak volna. Így senki nem tudta hogyan lehet kihasználni az ajándék masszázsokat :) De tényleg senki.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17.
Ebben az évben már jártunk itt. Semmi nem változott. Jó szoba, kényelmes ágy, kedves személyzet. Nagyon jó a strand! Az ételek kifogástalanok voltak. Szombat ester SÁGI SZILÁRD készítette a spanyol salátát + a Kecskeméti spagettit. Rántott harácsával a saláta különlegesen finom volt. Szilárd meg ugyanolyan, mint a tv-ben.

Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.04.02-ig
Kálvária-Rácz Panzió
Pécs
2 nap/1 éjszaka 7.850,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hotel Arborétum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, teasüteménnyel és friss gyümölcssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 9.600 - 11.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.02. - 2021.09.23.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.220 - 13.834,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Paprika Vendégház
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.300,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 21.183,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal,fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Palatinus Grand Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 7.509 - 15.336,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Kőrösi Apartman
Pécs
2 nap/1 éjszaka 3.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gere Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 3.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Dombóvár környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Hotel Wellamarin Zamárdi
Thermal Hotel Harkány Harkány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

DombóvárX