Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

2024. március 5. 22:14egyedül járt itt
Beugrott, hogy régen jártam erre, szépen sütött ma a nap, hát elsétáltam a Bocskai-Karolina sarokra, megtelni. Ebédidő lecsengett már, alig voltak, ketten, ha ültek bent. Én meg bekuckóztam a belső helyiségbe, onnan rendeltem szerteszét.
MgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, BudapestMgTels Pizzéria & Kisvendéglő, Budapest
Kiváló 2024. március 5. 21:22a párjával járt itt
Nagyon egyedi, minőségi,a személyzet felettébb kedves
Ha valaki valami különlegesre vágyik, mindenképpen ki kell próbálnia ezt a helyet.
Átlagos 2024. március 4. 17:44egyedül járt itt
Miután a Burger Kingnek 100 országban kb. 15 ezer étterme van, nagy valószínűséggel ma számtalan földlakóval ettem azonos táplálékforrásból. Ez nyilván egy globális lelkiközösség. Amúgy kizártnak tartom, hogy soha nem írtam ide, nem tettem fel erről fényképet, mikor évtizedek óta járok ebbe az Etele úti egységükbe.
Burger King - Etele út, Budapest
Kiváló 2024. március 4. 8:39barátokkal járt itt
Meghivtak az étterembe,a kaják mennyeiek és hatalmas adagok,én szeretem az indiait,nagyon ínyenc kajak voltak és szépen talalva,szép színes is volt!
A külseje retro,de nagyon finomak a kaják!
Remélem visszajutok meg!
Szerintem a negatív vélemények a konkurens cégtől szarmazhatnak,mert nem hiszem el,hogy ezt kritizálni tudják.
Én a fel adagtol teli voltam!
Időpazarlás 2024. március 3. 21:44gyerekekkel járt itt
Nagyon nem adja vissza azt az élményt amit korábbi helyén tapasztalhattam gyerekként. Csalódás volt számomra, nem ajánlom.
Kiváló 2024. március 3. 19:57barátokkal járt itt
Nagyon nagy szükség volt a Vízivárosban egy ilyen jellegű helyre. Minden vadonatúj, ízléses, de nem hivalkodó. A személyzet mindegyike elképesztően kedves, mosolygós, szolgálatkész. Italválasztékuk kiemelkedő, az ételek frissen készülnek és gusztusosan finomak. A desszertjeik pedig kiválóak.
Gyenge 2024. március 3. 18:54egyedül járt itt
Van úgy, hogy az ember nem szívesen bánt meg másokat. Mert nem rosszindulatúak, nem akartak rosszat nekem, csak hát ilyen szerencsétlenül sikerült a találkozás. Mentem valahová, aztán lekapcsolt ez a látvány a Bocskai úton, ezen a helyen volt már mindenféle büfé, falatozó, poharazó, aztán ezek mindig nyitnak és zárnak, mint a virágszirmok.
Levendula Bistro, BudapestLevendula Bistro, BudapestLevendula Bistro, BudapestLevendula Bistro, BudapestLevendula Bistro, BudapestLevendula Bistro, Budapest
Kiváló 2024. március 2. 22:27családjával járt itt
Nagyon szuper minden. És Kedvesek udvariasak, lelkes csapat. Csak ajánlani tudom mindenkinek
Kiváló 2024. március 2. 17:18családjával járt itt
Nagyon hangulatos a hely, a kiszolgálás 10/10 volt.
Rebeka és Nelli a legsegítőkészebb pultos akikkel találkoztam.
Kiváló 2024. március 2. 13:33barátokkal járt itt
Isteni kávé, kedves emberek! Külónleges kávé, tonic-kal, sose ittam ilyen finomat.
Mosilygós kiszolgálás, fruss sütemények. Kellemes kisugárzású hely .