Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Átlagos 2024. február 28. 23:08egyedül járt itt
Néztem valahol valami ennivalót, de sajnos autóval voltam, nem tudtam megállni itt meg ott, bosszantott is, nem járható ez a város, csak tömegközlekedéssel meg gyalog, végül kimentem a Kopaszi-gátra, ott vannak éttermek, parkolni is lehet, de csak a Veranda volt nyitva, ott meg nemrég ettem.
McDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, Budapest
Érdekes 2024. február 28. 22:33egyedül járt itt
A kórházak egy részében van valami belső kápolna, elmélyülési, imádkozási lehetőség, csak hirtelen gondolok itt pl. a János Kórházra, Szent Imre kórházra, nos, itt a Kékgolyó utcai Onkológián is van. (Érdekes, hogy milyen sok helyen előfordul a Kék Golyó és Kékgolyó névváltozat is.
Irgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, BudapestIrgalmas Jézus kápolna, Budapest
Kiváló 2024. február 28. 13:39egyedül járt itt
Kedves és gyors felszolgálás, tálalásban és minőségben is kiváló ételek, figyelmes személyzet.
Vasmacska Terasz, BudapestVasmacska Terasz, BudapestVasmacska Terasz, BudapestVasmacska Terasz, Budapest
2024. február 28. 0:56egyedül járt itt
Látom, a kollégák jól érezték itt magukat, én is megpróbáltam. Kicsit sétáltam ma a Gringos után a MOM-ban, le és fel a lépcsőn, próbáltam eldönteni, hogy hol kávézzak. Láttam egy új helyet középen, kedvem is lett volna kipróbálni, de tömve volt, nem is volt szabad asztal. Itt meg volt bőven, és az itteniek az ittjartamon is ajánlották.
á table! - MOM Park, Budapestá table! - MOM Park, Budapestá table! - MOM Park, Budapest
Kiváló 2024. február 27. 23:15barátokkal járt itt
Tudtam, hogy pár nap múlva ide fogok jönni, ezért kértem, hogy kerüljön fel az ittjartamra, na, fel is került, erre a kolléganő simán beelőzött a kanyarban. . . :o) Na, de másodiknak lenni sem akkor szégyen, szóval, ma teszteltük a helyet, mert egy nagyobb társasággal egy filmes kis háziünnepséget szeretnénk majd itt tartani, és hát Tarantino ugyebár.
Quentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, BudapestQuentin's Burger, Budapest
Kiváló 2024. február 27. 23:14a párjával járt itt
Párommal jártunk itt reggelizni. Elképesztő jó a hangulat, barátságos a személyzet és ezek a modern ételek melyeket egészen különleges módon tálalnak. Imádtuk!
Lulu Budapest, Budapest
2024. február 27. 17:06egyedül járt itt
A manó tudja már követni a sok étteremváltozás vagy névváltozást, mióta az Allee van, szerintem már vagy 50 vendéglátóipari egység van/volt/lesz benne és a környékén, hát most éppen ez az aktuális, ezen a szent helyen éppen Coffee Roy van az emelet végén, régebben azt hiszem, ez Coffee Cup volt.
Coffee Roy - Allee, BudapestCoffee Roy - Allee, BudapestCoffee Roy - Allee, BudapestCoffee Roy - Allee, BudapestCoffee Roy - Allee, BudapestCoffee Roy - Allee, BudapestCoffee Roy - Allee, Budapest
2024. február 27. 16:54egyedül járt itt
Te be mernél ülni ilyen helyre, ahol ilyen negatív kritikák vannak túlsúlyban? Van, amikor ez riaszt, van, amikor kíváncsivá tesz. Mazochista az ember, szeretne megmártózni más kínjaiban. De itt nem kell, nincs ezzel semmi baj. Láthatóan népszerű, az emberek jönnek-mennek, sorban állnak, ételfutárok visznek el állandóan. . .
Gringos Amigos - Alkotás utca, BudapestGringos Amigos - Alkotás utca, BudapestGringos Amigos - Alkotás utca, BudapestGringos Amigos - Alkotás utca, BudapestGringos Amigos - Alkotás utca, Budapest
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 27. 16:13a párjával járt itt
A párommal a vacsorát egy tavaszi tekerccsel (2 db 2590) és rák tempurával (3 db 2590) kezdtük előételként, ami frissen készült és nagyon finom volt. Mi is találkoztunk a nyelvi korlátokból adódó félreértéssel, a rák tempura helyett először edamame babot kaptunk, de ezt rögtön kicserélték, 5 percet sem kellett várnunk rá.